منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پیشنهادات ویژه

آرم  انگلیسی اورژانس ۱۱۵ آرم  انگلیسی اورژانس ۱۱۵
فروش ویژه -41 %
آرم اورژانس ۱۱۵ ستاره حیاتآرمهای بازویی و بر روی جیب پیراهن سفید فرم اورژانس ۱۱۵ بعد از تایید در وزارت بهداشت و اورژانس کشور در سرتاسر کشور به صورت یکسان و یک شکل می باشد. آرم ستاره حیات بر روی جیب سمت چپ پیراهن وصل میشود. آرم ۱۱۵ فارسی بر رویی بازوی چپ و آرم لاتین بر روی بازوی راست. جنس پارچه..
5,000 تومان 8,500 تومان
آرم  ستاره حیات اورژانس
فروش ویژه -27 %
آرم اورژانس ۱۱۵ ستاره حیاتآرمهای بازویی و بر روی جیب پیراهن سفید فرم اورژانس ۱۱۵ بعد از تایید در وزارت بهداشت و اورژانس کشور در سرتاسر کشور به صورت یکسان و یک شکل می باشد. آرم ستاره حیات بر روی جیب سمت چپ پیراهن وصل میشود. آرم ۱۱۵ فارسی بر رویی بازوی چپ و آرم لاتین بر روی بازوی راست. جنس پارچه..
5,500 تومان 7,500 تومان
آرم فارسی اورژانس ۱۱۵ آرم فارسی اورژانس ۱۱۵
فروش ویژه -35 %
آرم فارسی اورژانس ۱۱۵آرمهای بازویی و بر روی جیب پیراهن سفید فرم اورژانس ۱۱۵ بعد از تایید در وزارت بهداشت و اورژانس کشور در سرتاسر کشور به صورت یکسان و یک شکل می باشد. آرم ستاره حیات بر روی جیب سمت چپ پیراهن وصل میشود. آرم ۱۱۵ فارسی بر رویی بازوی چپ و آرم لاتین بر روی بازوی راست. جنس پارچه مصرف ..
5,500 تومان 8,500 تومان
آرم و آویز وینگز اورژانس ۱۱۵ آرم و آویز وینگز اورژانس ۱۱۵
فروش ویژه -6 %
آرم و آویز وینگز اورژانس ۱۱۵ Wings Medalاین آویز و آرم از آرمهای تزیینی مصوب اورژانس کشور می باشد. جنس به کار برده شده در آن ترکیبی از فلز و پی وی سی می باشد. از دو منتها الیه آن سوزنهایی در لباس  مورد نظر وارد شده و توسط گیره های مخصوص فیکس و ثابت می شود. این آرم به صورت اختیاری و به انتخاب پر..
31,000 تومان 33,000 تومان
تب سنج غیر تماسی و دیجیتالی جامپر مدل FR-202 تب سنج غیر تماسی و دیجیتالی جامپر مدل FR-202
فروش ویژه -11 %
تب سنج غیر تماسی و دیجیتالی جامپر بر اساس اینفرارد مدل FR-202۶ ماه گارانتی پس از فروش تبسنج غیر تماسی جامپر Jumper Digital Non-Contact Thermometer برای اندازه گیری دمای بدن از روی پیشانی می باشد (البته این محصول امکان دریافت دمای سطوح را هم دارد و این می تواند به شما امکان سنجش دمای شیر را برا..
1,950,000 تومان 2,200,000 تومان
تخت برقی سه شکن آهنی مدل RICH-01 تخت برقی سه شکن آهنی مدل RICH-01
فروش ویژه -14 %
تخت سه شکن آهنی مدل RICH-01 تخت بیمارستانی و بیمار سه شکن آهنی با رویه های مقاوم و مرغوب ABS  می باشد. این تخت به صورت برقی و با ریموت کنترل  قابلیت تغییر پوزیشن را تا ۹ حالت مختلف دارد. بد ساید های آکاردیونی راحت باز شو برای حفاظت از بیمار در نزدیک تخت تعبیه شده است. موتور تخت بیمارستانی ما..
8,900,000 تومان 10,300,000 تومان
ترالی حمل کپسول اکسیژن ۴۰ کیلوگرمی
فروش ویژه -4 %
برند: NN
ترالی حمل کپسول اکسیژن ۴۰ کیلوگرمیترالی های حمل اکسیژن برای راحتی شما و کاهش احتمالات ناشی از خطرات حمل کپسول های سنگین اکسیژن و سایر فرآورده های گازی که در کپسول می باشند بکار میرود. ترالی ها حمل اکسیژن برای سهلوت در انتقال وزن نسبتا پایینی دارند  چرخ های بکاربرده شده در آنها مقاوم و توپر هستند..
610,000 تومان 633,000 تومان
ترالی حمل کپسول گاز (اکسیژن) 10 کیلو
فروش ویژه -6 %
ترالی حمل اکسیژن ۱۰ کیلویی
ترالی حمل اکسیژن برای سهولت و کاهش خطرات ناشی از حمل کپسول های سنگین اکسیژن و سایر فرآورده های گازی که در کپسول می باشند کاربرد دارد. این ترالی ها وزن نسبتا پایینی دارند ( زیر ۱۰ کیلوگرم ). چرخ های بکاربرده شده در آنها ممقاوم و توپر هستند. برای حفاظت بیشتر دارای زنجیر ..
149,000 تومان 159,000 تومان
ترالی دارو تک کشو PIRDT04
فروش ویژه -5 %
ترالی دارو تک کشو کد PIRDT04ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  یک کشو..
690,000 تومان 730,000 تومان
ترالی دارو دو کشو PIRDT03
فروش ویژه -2 %
ترالی دارو دو کشو کد PRDT01
ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  دو کشو..
880,000 تومان 900,000 تومان
ترالی دستگاه نوار قلب
فروش ویژه -10 %
ترالی دستگاه نوار قلب  مدل KZM-ECG-T  ترالی دستگاه نوار قلب (EKG) برای حمل و قرار دادن دستگاه ECG طراحی شده است. برای حمل دستگاه الکتروکاردیوگراف در بین بخش های بیمارستانی و استفاده راحت از آن نیاز به ترالی حمل دستگاه نوار قلب می باشد.رنگ آن رنگ پوششی الکترواستاتیک پودری می باشد. این دستگاه ساخ..
1,120,000 تومان 1,240,000 تومان
تراکشن (آتل) کششی پا (تراکشن اسپلینت) تراکشن (آتل) کششی پا (تراکشن اسپلینت)
فروش ویژه -14 %
برند: NN
تراکشن (آتل) کششی پا ( تراکشن اسپلینت) تراکشن اسپلینت یا آتل کششی برای بی حرکت نگه داشتن عضو آسیب دیده می باشد که در هنگام بروز علایم شکستگی مانند درد تورم و یا تغییر شکل (دفورمیتی) باید از آن استفاده شود. این آتل با کشش مناسب عضو آسیب دیده در راستای بدن باعث قرار گیری مناسب اسکلت و بافت آسی..
1,250,000 تومان 1,456,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات