منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

پیشنهادات ویژه

دستکش نایلونی کودک بکر
فروش ویژه -71 %
دستکش نایلونی کودک بکرهمیشه و همواره در محصولات درمانی و بهداشتی، جای خالی محصولات مختص کودکان احساس میشود. این در حالی است که بهداشت این عزیزان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل شرکت بکر اقدام به تهیه و تولید دستکش های نایلونی کودک کرده است. دستکش هایی که در ابعاد و اندازه های دستان فرزندان عز..
1,900 تومان 6,500 تومان
قیمت بدون مالیات:1,900 تومان
دستکش نایلونی کودک بکر - ۱۰۰ جعبه در کارتن
فروش ویژه -77 %
دستکش نایلونی کودک بکر - ۱۰۰ جعبه در کارتنهمیشه و همواره در محصولات درمانی و بهداشتی، جای خالی محصولات مختص کودکان احساس میشود. این در حالی است که بهداشت این عزیزان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل شرکت بکر اقدام به تهیه و تولید دستکش های نایلونی کودک کرده است. دستکش هایی که در ابعاد و اندازه ..
260,000 تومان 1,129,960 تومان
قیمت بدون مالیات:260,000 تومان
دستکش نایلونی کودک بکر - ۱۲۰ جعبه در کارتن
فروش ویژه -72 %
دستکش نایلونی کودک بکر - ۱۲۰ جعبه در کارتنهمیشه و همواره در محصولات درمانی و بهداشتی، جای خالی محصولات مختص کودکان احساس میشود. این در حالی است که بهداشت این عزیزان بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل شرکت بکر اقدام به تهیه و تولید دستکش های نایلونی کودک کرده است. دستکش هایی که در ابعاد و اندازه ..
320,000 تومان 1,136,000 تومان
قیمت بدون مالیات:320,000 تومان
سرپوشه پزشکی (شیلد یکسره صورت و شانه) سرپوشه پزشکی (شیلد یکسره صورت و شانه)
فروش ویژه -30 %
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانهاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی در ا..
16,800 تومان 24,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,800 تومان
سرپوشه پزشکی آبی (شیلد یکسره صورت و شانه) سرپوشه پزشکی آبی (شیلد یکسره صورت و شانه)
فروش ویژه -37 %
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانه آبیاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی..
16,800 تومان 26,500 تومان
قیمت بدون مالیات:16,800 تومان
سرپوشه پزشکی سفید (شیلد یکسره صورت و شانه) سرپوشه پزشکی سفید (شیلد یکسره صورت و شانه)
فروش ویژه -33 %
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانهاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی در ..
16,800 تومان 25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,800 تومان
ماسک استریل سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددی ماسک استریل سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددی
فروش ویژه -8 %
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددیماسک اقتصادی عرضه شده در بسته بندی ۵ عددی و از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۳ لایه محافظ  و از جنس الیاف نانو می باشد. این ماسک سه لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی م..
17,500 تومان 19,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,500 تومان
ماسک سه لایه ۱۰ تایی ماسک سه لایه ۱۰ تایی
فروش ویژه -66 %
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه  ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ماسک پزشکی تهیه شده است. گرماژ پارچه خارجی و ..
5,000 تومان 14,500 تومان
قیمت بدون مالیات:5,000 تومان
کاور راننده Car shield بکر مدل T کاور راننده Car shield بکر مدل T
فروش ویژه -38 %
کاور راننده Car Shield Captain مدل Tدر شرایط ایزوله شدن رانندگان عزیز به سبب فعالیتشان بسیار تحت فشار و آسیب هستند. به منظور جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا و کاهش احتمال آسیب رسانی ذرات معلق ناشی از مسافران کاور راننده یا محافظ سلامت رانندگان توسط شرکت بکر تولید شده است. این محصول که یکی از م..
75,000 تومان 120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات