منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پیشنهادات ویژه

سرپوشه پزشکی آبی (شیلد یکسره صورت و شانه) سرپوشه پزشکی آبی (شیلد یکسره صورت و شانه)
فروش ویژه -5 %
سرپوشه پزشکی، محافظ صورت یا شیلد پوشاننده صورت و شانه آبیاین روزها که ما برای مراقبت از خود تمام توانمان را به کار گرفته ایم پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و سلامت جامعه در تلاش هستند‌ محصول جدیدی  با نام سرپوشه پزشکی تولید و روانه بازار شده است. امیدواریم روزهای خوب و روشنی..
27,500 تومان 29,000 تومان
ماسک محافظ آلودگی هوا (ماسک پارچه ای) ماسک محافظ آلودگی هوا (ماسک پارچه ای)
فروش ویژه -5 %
ماسک محافظ آلودگی هوا (ماسک پزشکی)
  ماسک پارچه ای مخصوص آلودگی معروف به ماسک پارچه ای کشی برای محافظت از ورود آلاینده های محیط بداخل مجاری تنفسی و حمایت از دهان و بینی در مقابل آلایندگی ها می باشد. کناره ی آن دور دوز شده و محکم دوخته شده است . این ماسک تنها در رنگ صورمه ای موجود می باشد. و با ..
12,000 تومان 12,600 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست NAC
فروش ویژه -17 %
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست NACاین دستگاه قابلیت نصب روی دیوار و پایه را دارد و همچنین میتوان به صورت رومیزی از آن استفاده نمود.حداقل ۷ روز کاری روز کاری زمان برای ارسال این محصول لازم است در صورت نیاز به تحویل فوری لطفا با شماره های مدیلایف تماس بگیرید. ضدعفونی کننده ها و گند زد..
1,500,000 تومان 1,800,000 تومان
شیلد محافظ صورت ES01 شیلد محافظ صورت ES01
فروش ویژه -30 %
شیلد محافظ صورت شیلد محافظ صورت، از چشم ها و صورت در برابر  گرما و پرتاب اشیاء محافظت می کند. شیلد محافظ صورت از دو بخش طلق و هدگیر تشکیل شده است. فضای موجود بین طلق تا صورت بگونه ای طراحی شده است تا به شما امکان استفاده از عینک یا ماسک های تنفسی را بدهد. در قسمت پیشانی از ابر نواری برای جلوگیر..
9,000 تومان 12,900 تومان
ماسک سه لایه ۱۰ تایی ماسک سه لایه ۱۰ تایی
فروش ویژه -21 %
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه  ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ماسک پزشکی تهیه شده است. گرماژ پارچه خارجی و ..
11,500 تومان 14,500 تومان
ماسک سه لایه ۳۰ تایی ماسک سه لایه ۳۰ تایی
فروش ویژه -20 %
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس بسته بندی۳۰ تاییدر سه عدد بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه  ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ماسک پزشکی تهیه..
33,600 تومان 42,000 تومان
کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder
فروش ویژه -3 %
برند: NN
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderدر چهار رنگ: قرمز، مشکی، نقره ای و آبیاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، س..
145,000 تومان 149,000 تومان
کلین هولدر Clean Holder کلین هولدر Clean Holder
فروش ویژه -4 %
برند: NN
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قرمز قابل انتخاب می باشد. همچنین ش..
37,500 تومان 39,000 تومان
کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder
فروش ویژه -4 %
برند: NN
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده بسته دو عددی Clean Holderبرنگ قرمز و مشکی این کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قر..
68,000 تومان 71,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات