منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

Emsig - امسیگ

امسیگ شرکت ارائه دهنده محصولات پزشکی است که در آلمان فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بهترین مواد اولیه اقدام به تهیه و تولید محصولات پزشکی و مربوطه نموده است. ایران یکی از بزرگترین بازار های وارد کننده محصولات این شرکت میباشد و به طور گسترده در این زمینه فعالیت متقابل دارد.
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP05
ناموجود
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP05فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
487,000 تومان
قیمت بدون مالیات:487,000 تومان
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP90
ناموجود
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP90فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:590,000 تومان
بالش طبی مموری فوم پشت کمری امسیگ EmsiG - مدل MF10 بالش طبی مموری فوم پشت کمری امسیگ EmsiG - مدل MF10
ناموجود
بالش طبی مموری فوم پشت کمری امسیگ EmsiG - مدل MF10ستون فقرات و کمر ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی ا..
353,000 تومان
قیمت بدون مالیات:353,000 تومان
بالش طبی مموری فوم نشیمن امسیگ EmsiG - مدل MF14 بالش طبی مموری فوم نشیمن امسیگ EmsiG - مدل MF14
ناموجود
بالش طبی مموری فوم نشیمن امسیگ EmsiG - مدل MF14انواع مشکلات مربوط به نشیمن  امروزه به خاطر عدم تحرک و روش های نادرست در تغذیه، دردهای مربوط به نشیمن گاه و اطراف آن یکی از مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم میکنند. دردهای نشیمنگاهی گاه به صورت دردهای عضلانی و استخوانی و گاه به صورت درد..
336,000 تومان
قیمت بدون مالیات:336,000 تومان
بالش طبی مموری فوم پشت گردنی امسیگ EmsiG - مدل MF12 بالش طبی مموری فوم پشت گردنی امسیگ EmsiG - مدل MF12
ناموجود
بالش طبی مموری فوم پشت گردنی امسیگ EmsiG - مدل MF12انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شا..
263,000 تومان
قیمت بدون مالیات:263,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 76 بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 76
ناموجود
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 76انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
646,000 تومان
قیمت بدون مالیات:646,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 78 بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 78
ناموجود
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 78انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
427,000 تومان
قیمت بدون مالیات:427,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - L بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - L
ناموجود
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Lانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
671,000 تومان
قیمت بدون مالیات:671,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - M بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - M
ناموجود
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Mانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
493,000 تومان
قیمت بدون مالیات:493,000 تومان
نبولایزر امسیگ EmsiG - مدل NZ39
ناموجود
نبولایزر امسیگ EmsiG - مدل NZ39ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری از ری..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
ترمومتر و تب سنج دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل CF 02 ترمومتر و تب سنج دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل CF 02
ناموجود
ترمومتر و تب سنج دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل CF 02دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر اراد..
148,000 تومان
قیمت بدون مالیات:148,000 تومان
کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150 کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150
ناموجود
کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150همانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و..
67,000 تومان
قیمت بدون مالیات:67,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات