منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

Emsig - امسیگ

امسیگ شرکت ارائه دهنده محصولات پزشکی است که در آلمان فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بهترین مواد اولیه اقدام به تهیه و تولید محصولات پزشکی و مربوطه نموده است. ایران یکی از بزرگترین بازار های وارد کننده محصولات این شرکت میباشد و به طور گسترده در این زمینه فعالیت متقابل دارد.
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP05فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
551,000 تومان
قیمت بدون مالیات:551,000 تومان
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP90فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
642,000 تومان
قیمت بدون مالیات:642,000 تومان
بالش طبی مموری فوم پشت کمری امسیگ EmsiG - مدل MF10ستون فقرات و کمر ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی ا..
457,000 تومان
قیمت بدون مالیات:457,000 تومان
بالش طبی مموری فوم نشیمن امسیگ EmsiG - مدل MF14انواع مشکلات مربوط به نشیمن  امروزه به خاطر عدم تحرک و روش های نادرست در تغذیه، دردهای مربوط به نشیمن گاه و اطراف آن یکی از مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم میکنند. دردهای نشیمنگاهی گاه به صورت دردهای عضلانی و استخوانی و گاه به صورت درد..
423,000 تومان
قیمت بدون مالیات:423,000 تومان
بالش طبی مموری فوم پشت گردنی امسیگ EmsiG - مدل MF12انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شا..
351,000 تومان
قیمت بدون مالیات:351,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 76انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
875,000 تومان
قیمت بدون مالیات:875,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 78انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
819,000 تومان
قیمت بدون مالیات:819,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Lانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
908,000 تومان
قیمت بدون مالیات:908,000 تومان
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Mانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
666,000 تومان
قیمت بدون مالیات:666,000 تومان
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K8رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
396,000 تومان
قیمت بدون مالیات:396,000 تومان
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K6رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
396,000 تومان
قیمت بدون مالیات:396,000 تومان
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K4رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
396,000 تومان
قیمت بدون مالیات:396,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات