منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

Emsig - امسیگ

امسیگ شرکت ارائه دهنده محصولات پزشکی است که در آلمان فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز و بهترین مواد اولیه اقدام به تهیه و تولید محصولات پزشکی و مربوطه نموده است. ایران یکی از بزرگترین بازار های وارد کننده محصولات این شرکت میباشد و به طور گسترده در این زمینه فعالیت متقابل دارد.
بالش طبی مموری فوم پشت کمری امسیگ EmsiG - مدل MF10ستون فقرات و کمر ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی ا..
تماس بگیرید
بالش طبی مموری فوم نشیمن امسیگ EmsiG - مدل MF14انواع مشکلات مربوط به نشیمن  امروزه به خاطر عدم تحرک و روش های نادرست در تغذیه، دردهای مربوط به نشیمن گاه و اطراف آن یکی از مشکلاتی است که افراد با آن دست و پنجه نرم میکنند. دردهای نشیمنگاهی گاه به صورت دردهای عضلانی و استخوانی و گاه به صورت درد..
تماس بگیرید
بالش طبی مموری فوم پشت گردنی امسیگ EmsiG - مدل MF12انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شا..
تماس بگیرید
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 76انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
تماس بگیرید
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 78انواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میتواند..
تماس بگیرید
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Lانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
تماس بگیرید
بالش طبی امسیگ EmsiG - مدل PL 73 - Mانواع مشکلات مربوط به سر و گردنیکی از مهمترین مشکلاتی که افراد به آن دچار میشوند مشکلات مربوط به ستون فقرات و به خصوص قسمت فوقانی ستون فقرات میباشد. گردن یکی از نقاط حساس بدن است که به راحتی میتواند مورد آسیب و درد قرار بگیرد. انواع دلایل شایع درد گردن میت..
تماس بگیرید
نبولایزر امسیگ EmsiG - مدل NZ39ریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و نگهداری از ری..
1,152,000 تومان
ترمومتر و تب سنج دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل CF 02دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر اراد..
تماس بگیرید
کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150همانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و..
تماس بگیرید
کیسه آب گرم امسیگ EmsiG - مدل HB166کیسه آب گرم و خواص آن همه ما حداقل چندین و چند بار با خواص و خصوصیات کیسه آب گرم مواجه شده ایم. این ابزار که از گذشته وجود داشته است امروزه به عنوان یکی از محصولات مهم در اکثر خانه های ما پیدا میشود. کیسه آب گرم یکی از میراث پدربرزگ ها و مادربزرگ ها است که ..
تماس بگیرید
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K8رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 53 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات