منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

Centrix-سنتریکس

گان تزریق کامپوزیت کپسولی سنتریکس آمریکاویژگی ها و مزایای مشابه اسنپ-فیت اسلحه با لوله کوتاه تر:     اهرم 4: 1 برای اکستروژن آسان و روان      ایده آل برای استفاده با کارتریج های MiniMix      می تواند با تمام نکات از پیش پر شده و خالی موجود در بازار استفاده شود      بارگیری و نگهداری..
845,000 تومان
میکرو براش کریز ایندیکیتور سنتریکس آمریکاExposé یک شاخص پوسیدگی است که در سیستم اعمال و توزیع کننده تعبیه شده است. محلول آشکارساز از قبل در برنامه های کاربردی Benda® Micro ما اعمال می شود. با لمس اپلیکاتور روی سطح دندان مرطوب و لکه های عاج آلوده ، آن را اعمال کنید.بدون راه اندازی ، پاکساز..
513,500 تومان
سمان رزینی دوال کیور سنتریکس آمریکا
جدید تماس بگیرید
سمان رزینی دوال کیور سنتریکس آمریکاسمان رزینیسمان رزینی نوعی مایع غلیظی میباشد که پس از قرار گیری برروی سطح مورد نظر به شکل جامد شکننده درمی آید. سمان ها گروهی از مواد در دندانپزشکی میباشد که کاربرد های فراوانی در دندانپزشکی و ارتودونسی دارند. عمده ترین مصرف سمان در چسباندن روکش و بریج برر..
0 تومان
سمان موقت سنتریکس آمریکا سمان موقت سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
سمان موقت سنتریکس آمریکاسمان رزینیسمان رزینی نوعی مایع غلیظی میباشد که پس از قرار گیری برروی سطح مورد نظر به شکل جامد شکننده درمی آید. سمان ها گروهی از مواد در دندانپزشکی میباشد که کاربرد های فراوانی در دندانپزشکی و ارتودونسی دارند. عمده ترین مصرف سمان در چسباندن روکش و بریج برروی دندان ها..
0 تومان
ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکا ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
ماده ضد حساسیت سنتریکس آمریکاGlu / Sense یک روش ساده و یک مرحله ای و ساده است که حساسیت عاجی را درمان و از آن جلوگیری می کند. Glu / Sense دارای فرمولاسیون 35٪ ژل گلوتارآلدئید HEMA 5٪ ، در چند ثانیه عمل می کند تا توبول های عاجی را مهر و موم کند ، از جابجایی مایعات جلوگیری می کند ، که به عنوان عل..
0 تومان
ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکا ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکا
ناموجود
ماده بند آورنده خون و کنار زننده لثه سنتریکس آمریکاAccess Edge شکرکت سنتریکس آمریکا یک نوع خمیر جمع کننده لثه میباشد که بر پایه ی خاک رس بوده که در هنگام کنترل خونریزی و تراوش مایع بافت را به آرامی جمع و جابجا میکند. مواد استفاده شده در آن با بافت سازگار بوده و با  یک نوک سرنگ مناسب با دوز واح..
575,000 تومان
کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکا کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ لایت کیور سنتریکس آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حفر..
0 تومان
کامپوزیت کور بیلدآپ دوال کیور سنتریکس آمریکا
تماس بگیرید
کامپوزیت کور بیلدآپ دوال کیور سنتریکس آمریکاکامپوزیتکامپوزیت ها برپایه ی رزین هستند و در کلامی ساده به آن ها پرکننده های پایه رزینی نیز می گویند. این نوع رزین های مصنوعی در دندانپزشکی جهت ماده استحکام بخش و یا به عنوان چسب استفاده می شود. این رزین ها برای بیمار با توجه به ویژگی های خاص حفر..
0 تومان
روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکا روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکا
ناموجود
روکش موقت کامپوزیتی بیس اکریل سنتریکس آمریکابریجبریج نوعی عملیات است که برای دندان های از دست رفته کاربرد دارد که به فرد در جویدن و صحبت کردن کمک میکند. در عملیات بریج برای جایگذاری از دندان کناری استفاده میشود که به آن دندان، دندانِ پایه گفته میشود. بریج در دو حالت به دندانِ پایه متصل میشود..
1,725,000 تومان
وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکا وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکا
ناموجود
وارنیش فلوراید سنتریکس آمریکافلورایدفلوراید جزو مواد طبیعی به حساب می آید که سبب استحکام و مقاومت بیشتر دندان ها میشود. فلوراید در بزاق دهان باعث میشود باکتری ها اسید کمتری ترشح کنند و از آن سو سبب کاهش پوسیدگی دندان میشوند. بیشترین فواید فلوراید زمانی رخ میدهد که از آن به عنوان ژل و وارنیش..
18,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات