محلول بوتاکس لایک

person ارسال شده توسط: ح.د list در: مطالب پزشکی تاریخ: comment دیدگاه: 0 favorite بازدید: 309

 سرم برای افرادی که خط اخم یا خنده دارند بسیار مفید است و از عمیق شدن و گسترش این خطوط جلوگیری و به ترمیم و بهسازی پوست روی این چروک ها کمک می کند. همچنین چروک های ریز ایجاد شده روی پوست ناشی از تأثیرات محیطی و یا افزایش سن را ترمیم می کند.

بوتاکس لایک Botox Like

فرمول محلول بوتاکس لایک حاوی ترکیبی از دو پپتید ضد پیری است که برای نرم کردن خطوط ریز و کاهش چین و چروک استفاده میشود. این محلول کمک می کند تا پیری زودرس ناشی از انقباض پوست و حرکات تکراری صورت کاهش یابد.
ترکیب پالمیتول تریپتید و گیاه ناستورتیوم بلوک های ساختمان پوست را برای جلوه ظاهر جوان تحریک میکند. نتیجه در عرض دو هفته قابل مشاهده است.

مواد تشکیل دهنده:

*عصاره ناستورتیوم
از عصاره برگ و گل واترکرس )آب تره( گرفته شده است و بطور طبیعی سرشار از ترکیبات هیدروسولفید و منبع غنی آهن، کلسیوم، منگنز، اسید فولیک و ویتامین های A, B6, C, K است. همچنین سرشار از اسیدهای چرب حاوی امگا- ۳ می باشد.

*کلروفنسین
ویتامین H و یا ویتامین B7 محلول در آب، یک کوآنزیم در متابولیسم اسیدهای چرب، کربوهیدرات ها و اسیدهای آمینه و کوفاکتور برای آنزیم ها که متابولیسم اسیدهای چرب را تنظیم می کند. اسیدهای چرب در پوست از سلول ها در برابر اسیب و کمبود آب محافظت می کنند.

*پالمیتول تریپپتید
پپتید قدرتمندی است که به عمق پوست نفوذ کرده و تولید کلاژن را تحریک میکند.

*متیل گلوسث
یک عامل مرطوب کننده خاص است و این توانایی را دارد که منافذ پوست و فولیکول را باز کند و احساس نرمی و لطافت را روی پوست برجا می گذارد.

*دیگر مواد سودمند:


POLYSORBATE-20, DEMINERALIZED WATER (AQUA), GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, METHYL PARABEN, PARFUM (FRAGRANCE), TETRASODIUM EDTA .

طریقه استفاده:
پوست خود را با فوم شستشو تمیز کنید. سرم را بین دو انگشت شصت و سبابه نگهداشته و بشکنید ، محتوی سرم را روی گردن و صورت بمالید و به آرامی ماساژدهید تا کاملا جذب شود برای نتیجه بهتر این محلول را دو بار در هفته صبح یا شب روی پوست صورت یا گردن خود بمالید.

نظرات

بدون نظر در این زمان!

نظرتان را بگذارید