منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

B.Well Swiss - بی ول سوییس

شرکت B.well Swiss ابتدا در سال ۲۰۰۴ در انگلیس با هدف تولید محصولات پزشکی با مصارف خانگی تاسیس شد. این شرکت در سال ۲۰۱۱ به سوییس منتقل شد. کیفیت و محبوبیت محصولات به قدری بالاست که امروزه به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های تولید ابزار آلات پزشکی در اروپا مورد قبول همگان است. از محصولات این شرکت عبارت است از دستگاه های فشار خون، نبولایزر، دماسنج و غیره میباشد. طراحی محصولات این شرکت به صورت منحصر به فرد و با دقت و قدرت بسیار بالایی است.
ترازو دیجیتال WK-165 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس اندازه گیری وزن به طور مرتب میتواند به حفظ و توجه به سلامت فرد کمک بسیاری کند. افزایش ناگهانی وزن و یا کاهش ناگهانی آن میتواند از علايم بروز بسیاری از بیماریهای بسیار جدی باشند. به این منظور بهتر است هر خانوار حداقل یک وسیله اندازه گیری وزن با دق..
760,000 تومان
ترازو دیجیتال WK-166 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
ترازو دیجیتال WK-166 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس اندازه گیری وزن به طور مرتب میتواند به حفظ و توجه به سلامت فرد کمک بسیاری کند. افزایش ناگهانی وزن و یا کاهش ناگهانی آن میتواند از علايم بروز بسیاری از بیماریهای بسیار جدی باشند. به این منظور بهتر است هر خانوار حداقل یک وسیله اندازه گیری وزن با دق..
تماس بگیرید
ترازو دیجیتالی اطفال WK-160 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس اندازه گیری وزن کودکان و خردسالان سبک وزن، با استفاده از ترازهای معمولی بسیار دشوار است زیرا معمولا با درصد خطای بالایی روبرو هستند. این خطا میتواند با جابه جایی کودک یا نوزاد، بیشتر نیز بشود. اما به طور کلی اندازه گیری وزن نوزاد در مراحل ..
تماس بگیرید
نبولایزر Pro-110 - B.Well Swiss - بی ول سوئیسریه و انواع مشکلات آنریه ها یا شش از اندام های حیاتی بدن انسان هستند. ریه ها بیشتر فضای درون سینه را در برگرفته اند. در بدن هر انسانی دو ریه با سایز های مختلف وجود دارد. یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ قفسه سینه. ستون فقرات در اصل وظیفه محافظت و..
1,217,160 تومان
دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-1000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-1000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-1000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس – قابل استفاده در گوش و پیشانیدمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرام..
159,390 تومان
دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-5000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-5000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
دماسنج لیزری -غیرتماسی WF-5000 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت اراد..
159,390 تومان
ترمومتر دیجیتال WT-06 – B.Well swiss – بی ول سوئیسدمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر ار..
159,390 تومان
دماسنج دیجیتال WT-04 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس دماسنج دیجیتال WT-04 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
ترمومتر دیجیتال WT-04 – B.Well swiss – بی ول سوئیسدمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر ار..
144,900 تومان
دماسنج دیجیتال WT-03 - B.Well Swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
ترمومتر دیجیتال WT-03 – B.Well swiss – بی ول سوئیسدمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر ار..
130,410 تومان
گوشی پزشکی WS-3 - B.Well swiss - بی ول سوئیس مدل Sprague Rappaportگوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
333,270 تومان
گوشی پزشکی با گیرنده صدای دو سر WS-2 - B.Well swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
گوشی پزشکی با گیرنده صدای دو سر WS-2 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
115,920 تومان
گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
72,450 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات