فهرست محصولات بر اساس برند ConvaTec - کنواتک

امروزه شرکت کنواتک Convatec با گذشت بیش از 30 سال از اولین حضور خود، با 9500 کارمند در بیش از 110 کشور در جهان فعالیت خود را ادامه میدهد.

ConvaTec - کنواتک

کنواتک Convatec نام برندی انگلیسی است که با استفاده از خلاقیت و تکنولوژی های روز به دنبال نوآوری و تولید محصولات پزشکی در زمینه های زخم و پانسمان، استومی، مراقبت های حیاتی بدن و دستگاههای تزریقی است. این شرکت با در نظر گیری مباحث پایداری به دنبال راهکارهای مناسب در رابطه با صرف هزینه های کمتر و ایجاد نتیجه های بهتر میباشد.

محصولات این شرکت شامل طیف وسیعی از فرآورده های پزشکی است که به دنبال رفع عفونت، حفاظت و مراقبت از پوست، کاهش میزان خطرات آلودگی پوست های زخمی میباشد. به طور کلی محصولات این شرکت جهت بهبود وضعیت بیماران مبتلا به انواع زخم های پوستی تهیه و تولید میشوند.

این شرکت برای رسیدگی به انواع بیماریها، محصولات خود را در چند زیر شاخه و به صورت تخصصی در بازار عرضه میکند. از زیر مجموعه این شرکت عبارتند از

  •  ® TechnologyHydrofiber تکنولوژی هیدروفیبر: که با نفوذ به لایه های زخم، محیط مطلوب برای بهبود زخم را فراهم می آورد.
  •  AQUACEL® Dressings پانسمان آکوئاسل:که اولین نوع از پانسمان های ضد میکروبی محسوب میشوند، امروزه این محصول با بیش از 10 زیرمجموعه تحت عنوان خانواده آکوئاسل به بازار عرضه شده اند.
  • FoamLite™ Dressings پانسمان فوم: لایت که پانسمانی نازک رای زخم های کوچک و سطحی مورد استفاده قرار میگیرند.
  •  DuoDERM® Dressings پانسمان دئودرم: که اولین نوع پانسمان هایی با تکنولوژی هیدروکلوئید میباشند. این محصول با بیش از 5 زیرمجموعه تحت عنوان خانواده دئودرم شناخته شده است.

4 محصول وجود دارد

نمایش 1-4 از 4 مورد