منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بهداشت فردی

برند: NN
شیلد ثابت بزرگسال دکتر اسکاتشیلد نوعی کاور و پوشش در جلوی صورت است که از صورت، چشم، بینی و دهان فرد را از تماس مستقیم با آلودگی حفاظت میکند. شیلد ها کاربردهای فراوانی دارند. از جمله این کاربرد ها در مراکز درمانی مانند دندانپزشکی، اتاق های عمل، بیمارستان ها و غیره دارد. در این شرایط شیلد میتواند ..
735,000 تومان
قیمت بدون مالیات:735,000 تومان
برند: NN
شیلد ثابت بزرگسال دکتر اسکاتشیلد نوعی کاور و پوشش در جلوی صورت است که از صورت، چشم، بینی و دهان فرد را از تماس مستقیم با آلودگی حفاظت میکند. شیلد ها کاربردهای فراوانی دارند. از جمله این کاربرد ها در مراکز درمانی مانند دندانپزشکی، اتاق های عمل، بیمارستان ها و غیره دارد. در این شرایط شیلد میتواند ..
15,000 تومان
قیمت بدون مالیات:15,000 تومان
درموسپت پلاس۲۵۰ میلی لیتر + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و تحریک کننده پو..
34,000 تومان
قیمت بدون مالیات:34,000 تومان
ضدعفونی کننده ابزار ریوسپت آی دی یونیورسال ۱۰۰۰ میلی لیتری - Rheosept ID Drillضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با..
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
درموسپت ژل نیم لیتری ( ۵۰۰ میلی لیتر ) کارتن ۲۴ عددیدرموسپت ژل ( DERMOSEPT GEL ) یکی از محصولات شرکت رضا راد می باشد. پایه این ژل بر اساس الکل می باشد و برای ضد عفونی کردن دست بکار می رود. حیطه اثر گذاری آن بسیار وسیع و شامل طیف گسترده ای از باکتریها، ویروس ها و قارچ ها می شود. مدت اثر آن برای پ..
1,392,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,392,000 تومان
ضد عفونی کننده سطوح دکونکس ۵۴ اسپور ساید ۵ لیتر  Deconex 54 Sporcide
فروش ویژه -8 %
ضد عفونی کننده سطوح دکونکس ۵۴ اسپور ساید ۵ لیتر  deconex 54 Sporcideضد عفونی کننده سطح دکونکس تحت لیسانس آلمان در شرکت نیپکو تولید می شود. این محلول قابل استفاده در مراکز درمانی کلینیک ها، بیمارستان، دندانپزشکی می باشد. دکونکس ۵۴ اسپورسایر برای سطوح کلیه ابزار پزشکی شامل آندوسکوپهای قابل انعطاف ..
480,000 تومان 520,000 تومان
قیمت بدون مالیات:480,000 تومان
درموسپت پلاس ۱۰۰ میلی لیتری + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و تحریک کننده ..
16,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,000 تومان
درموسپت پلاس نیم لیتری ( ۵۰۰ میلی لیتر ) + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و..
56,000 تومان
قیمت بدون مالیات:56,000 تومان
درموسپت پلاس ۱ لیتری + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و تحریک کننده پوستی ب..
88,000 تومان
قیمت بدون مالیات:88,000 تومان
درموسپت پلاس ۴ لیتری + DERMOSEPTدرموسپت پلاس + DERMOSEPT  یکی از محصولات شرکت رضا راد بعنوان محلول ضد عفونی کننده الکلی برای ضد عفونی دست و اسکراب جراحی می باشد. فرمول درموسپت پلاس بنحوی ساخته شده است که بتواند هم یک ضدعفونی با پوشش میکروب کشی بسیار بالا باشد و هم ضد حساسیت و تحریک کننده پوستی ب..
330,000 تومان
قیمت بدون مالیات:330,000 تومان
درموسپت ژل نیم لیتری (۵۰۰ میلی لیتر)درموسپت ژل ( DERMOSEPT GEL ) یکی از محصولات شرکت رضا راد می باشد. پایه این ژل بر اساس الکل می باشد و برای ضد عفونی کردن دست بکار می رود. حیطه اثر گذاری آن بسیار وسیع و شامل طیف گسترده ای از باکتریها، ویروس ها و قارچ ها می شود. مدت اثر آن برای پاکیزه و ضد عفونی..
60,000 تومان
قیمت بدون مالیات:60,000 تومان
درموسپت ژل یک لیتریدرموسپت ژل ( DERMOSEPT GEL ) یکی از محصولات شرکت رضا راد می باشد. پایه این ژل بر اساس الکل می باشد و برای ضد عفونی کردن دست بکار می رود. حیطه اثر گذاری آن بسیار وسیع و شامل طیف گسترده ای از باکتریها، ویروس ها و قارچ ها می شود. مدت اثر آن برای پاکیزه و ضد عفونی کردن دست بسایر س..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات