منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش سوانح و سوختگی

برند: NN
تخت معاینه و تزریقات زیر سری متحرک عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات دارای سری قابل تحرک در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژا..
1,390,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از نوع HR است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرایشی و زیبای..
1,150,000 تومان
تخت معاینه دو شکن ایبکا
ناموجود
تخت معاینه پایه ثابت با کمر متحرک ایبکا – دو شکندر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ..
تماس بگیرید
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکا
ناموجود
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکادر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ابعاد مختلف هستند..
تماس بگیرید
تخت معاینه و تزریقات عرض ثابت ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آر..
1,490,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سری ثابت عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها،..
1,290,000 تومان
تخت معاینه کشو دار مدل NAJ-AB
ناموجود
تخت معاینه کشو دار مدل NAJ-AB  تخت معاینه کشو دار در سایز ۸۰×۱۸۰×۷۵ می باشد. فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های ..
1,590,000 تومان
پمپ درد ۱۰۰ میلی فرت مدیکال PCA پمپ درد ۱۰۰ میلی فرت مدیکال PCA
ناموجود
پمپ درد ۱۰۰ میلی فرت مدیکال PCA

پمپ PCA در شرکت فرت مدیکال آلمان ۱۰۰ میلی لیتری می باشد. پمپ درد در بسته بندی آسان باز شو و با کیفیت و دوام بسیار بالا ارایه میشود. از ویژگیهای آن می توان به تزریق دارو با سرعت مشخص و یکنواخت و تحت کنترل بیمار اشاره کرد. پمپ درد پرتابل بیمار در منزل و مراکز درمان..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات