منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش اورژانس

برند: NN
کمد دارو اتاق عملبرای مرتب نگه داشتن و همچنین نگه داری برخی دارو دور از نور خورشید داشتن کمد مخصوص دارو در اتاق عمل ضروری است. این کمد دارو ساخته شده از جنس استیل استنلس بوده و ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نغس میباشد. این کمد مخصوص اتاق عمل بوده اما در دیگر بخش های درمانی و پزشکی نیز کاربرد دا..
16,100,000 تومان
برند: NN
میز منحنی اتاق عملمیز منحنی مخصوص استفاده در اتاق عمل یا مراکز درمانی و بهداشتی میباشد این میز تولید شرکت صنایع پزشکی نیک نفس میباشد که ساخت ایران بوده. میز منحنی مناسب برای جایگزاری ابزار آلات پزشکی و ابزار جراحی میباشد. این میز منحنی دارای دو طبقه مجزا میباشد.ابعاد و اندازه: 160*50*90 ..
10,450,000 تومان
برند: NN
میز منحنی اتاق عملمیز منحنی مخصوص استفاده در اتاق عمل یا مراکز درمانی و بهداشتی میباشد این میز تولید شرکت صنایع پزشکی نیک نفس میباشد که ساخت ایران بوده. میز منحنی مناسب برای جایگزاری ابزار آلات پزشکی و ابزار جراحی میباشد. این میز منحنی دارای دو طبقه مجزا میباشد.ابعاد و اندازه: 140*50*90 ..
9,500,000 تومان
برند: NN
ترالی ضدعفونی ابزار جراحیبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. شرکت صنایع پزشکی نیک نفس ترالی های مختلفی برای کاربری های مختلفی طراحی و تولید کرده است. همچنین برای اورژانس چند مدل ترالی با کاربری ها مختلف تولید کرده..
7,100,000 تومان
برند: NN
ترالی اورژانس تک کشوبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. شرکت صنایع پزشکی نیک نفس ترالی های مختلفی برای کاربری های مختلفی طراحی و تولید کرده است. همچنین برای اورژانس چند مدل ترالی با کاربری ها مختلف تولید کرده. ای..
5,500,000 تومان
برند: NN
تک پله بیمارستانی استیلتخت های بیمارستانی به علت ارتفاعی که دارند، برای ورود و خروج بیمار بر تخت و همچنین انجام پروسیجرهای درمانی که نیاز به تسلط پرسنل درمان دارد کار را بسیار دشوار می کنند. استفاده از پله های تک یا دو استپ تخت بیمار این مشکل را بر طرف می کند. این پله های کنار تخت در اتاق بیمار ..
1,550,000 تومان
برند: NN
دو پله بیمارستانی استیلتخت های بیمارستانی به علت ارتفاعی که دارند، برای ورود و خروج بیمار بر تخت و همچنین انجام پروسیجرهای درمانی که نیاز به تسلط پرسنل درمان دارد کار را بسیار دشوار می کنند. استفاده از پله های تک یا دو استپ تخت بیمار این مشکل را بر طرف می کند. این پله های کنار تخت در اتاق بیمار ..
2,750,000 تومان
برند: NN
بین حمل البسه تمیز و کثیفبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف و تمیز کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*12..
7,800,000 تومان
برند: NN
بین حمل البسهبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*120*95 سانتی متر از..
6,550,000 تومان
برند: NN
بین البسهبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*55*95 سانتی متر از جنس ..
3,450,000 تومان
برند: NN
ترالی سبد داربرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از ترالی های مخصوص حمل سبد دار کار را آسان و راحتتر میکند. این ترالی ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 60*60*90 سانتی متر از جنس استیل استنلس..
8,300,000 تومان
برند: NN
ترالی دارو بیهوشیترالی دارو بیهوشی ساخت داخل و تولید شرکت صنایع پزشکی نیک نفس میباشد. این ترالی ساخته شده از جنس استیل استنلس بوده و دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد. ترالی های شرکت نیک نفس برای راحتی در جا به جایی دارای 4 چرخ روون بیمارستانی هستند. این ترالی قابلی استفاده هم در اتاق عمل، هم ..
12,500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 149 (13 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات