منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش اورژانس

جلیقه ثابت سازی ستون فقرات ایبکا
ناموجود
جلیقه ثابت سازی ستون فقرات ایبکا – کد KEDابزار اورژانسدر بسیاری از موراد اورژانسی که فرد دچار حادثه و صانحه شده است، یکی ازموارد بسیار مهم، نگهداری ثابت سر و گردن ستون فقرات به منظور جلوگیری از حرکت و ضربه های بعدی است. آسیب های ناحیه ستون فقرات و گردن بسیار مهم و حیاتی هستند و لحظه ای درنگ ..
تماس بگیرید
تخت تاشو کمپینگ ( مسافرتی) ایبکاتخت های کپینگ یا مسافرتی یکی از انواع کاربردی تخت ها هستند که در شرایط سفر بسیار کاربرد دارند. همچنین از این تخت ها در اورژانس های کوهستانی و شرایط ویژه نیز میتوان استفاده نمود. از مزایای استفاده از این تخت ها، سبکی و وزن کم و در عین حال مقاومت و قابلیت تحمل وزن ب..
تماس بگیرید
تخت معاینه دو شکن ایبکا
ناموجود
تخت معاینه پایه ثابت با کمر متحرک ایبکا – دو شکندر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ..
تماس بگیرید
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکا
ناموجود
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکادر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ابعاد مختلف هستند..
تماس بگیرید
برند: NN
قیچی پزشکی امداد و اورژانس و پانسمانقیچی اورژانس یکی از ابزارهای همیشه همراه یک پزشک، امدادگر، پرستار و … می باشد که می تواند در جیب، کیف اورژانس و یا آمبولانس همراه شما باشد. با توجه با زاویه دار بودن لبه پایینی آن در پاره کردن لباس بیمار یا مصدوم و همچنین در تعویض پانسمان کار را برای شما آسان ..
97,500 تومان
تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
6,950,000 تومان
برند: NN
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
249,000 تومان
لگن بهداشتی PIP لگن بهداشتی PIP
پیش سفارش
لگن بهداشتی PIPبیمارانی که توانایی حرکت ندارند،دارای بیماری هایی نظیر آلزایمر،پارکینسون،زوال عقلی و یا حتی افرادی تازه عمل کرده اند و نمیتوانند از تختشان پایین بیایند از لگن استفاده میکنند. لگن وسیله ای میباشد برای جمع آوری ادرار و مدفوع بیمار هایی که توانایی استفاده ی مستقیم از سرویس بهداشتی ر..
تماس بگیرید
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP
پیش سفارش
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددیبرای پخش کردن دارو های خوراکی طوری که قاطی نشود و اشتباهی رخ ندهد در مراکز بهداشتی،درمانی و بیمارستان ها از کاپ های دارویی استفاده میشود. پل ایده آل پارس کاپ های دارویی از جنس پلی پروپیلن تولید میکند که دارای درجه بندی برای اندازه گیری دقیق دارو های مایع میباشد. ک..
تماس بگیرید
رسیور پلاستیکی PIP بسته 150 عددی رسیور پلاستیکی PIP بسته 150 عددی
پیش سفارش
رسیور پلاستیکی پل ایده آل پارسPIP بسته 150 عددیرسیور ها وسایل مناسبی برای نگه داری ابزار پزشکی (قیچی،پنس و..)، نگه داری محلول های ضد عفونی کننده،جمع آوری نمونه های پاتولوژی،جمع آوری ترشحات و… در مراکز بهداشتی درمانی و یا در اتاق عمل میباشند. رسی.ر ها معولا در دو مدل یک بار مصرف و استیل در بازار ..
تماس بگیرید
برند: NN
چارت دو برگ ABS یا فایبرگلاس رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی بر..
55,500 تومان
برند: NN
چارت دو برگ آلومینیومی رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرا..
95,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 56 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات