منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش اورژانس

برند: NN
دستگاه ساکشن خانگی HSPدستگاه ساکشن اچ اس پی برای ساکشن جراحی های کوچک نظیر حجامت یا کارهای سبک درمنزل، مطب، کلینیک قابل استفاده می باشد. ساکشن hsp با ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام میدهد. با استفاده از این ساکشن خون آبه و ترشحات از مجرای تنفسی فوقانی و میانی بیما..
559,000 تومان
برند: NN
دستگاه ساکشن موتور قوی HSPدستگاه ساکشن اچ اس پی برای ساکشن جراحی های کوچک در مطب، کلینیک، بیمارستان و آمبولانس قابل استفاده می باشد. ساکشن hsp با ایجاد خلا و مکش براحتی و بدون ایجاد صدای اضافه کار خود را انجام میدهد. با استفاده از این ساکشن خون آبه و ترشحات از مجرای تنفسی فوقانی و میانی بیمار بر..
1,196,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۶۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۶۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,230,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۵۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۵۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,035,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۴۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۴۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
1,200,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات زیر سری متحرک عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات دارای سری قابل تحرک در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژا..
1,390,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از نوع HR است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرایشی و زیبای..
1,150,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
آتل پلاستیکی دست و پا با نوار چسب اطفال سوپاآتل نوارچسب دار سوپا وسیله ای که در مواقع اورژانسی و برای اقدام سریع بسیار مهم و کاربردی در زمان بی حرکت سازی و قبل از اقدام به آتل گیری دایم می باشد می باشد. با توجه به راحتی در استفاده مناسب برای مطب ها، اورژانس، بیمارستان ها و مراکز امدادی می باشد. ..
8,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
سوند نلاتون بلند با درپوش سوپا برای آقایانحداقل سفارش ۶۰ عددسوند نلاتون یا کاتتر نلاتون (Nelaton Catheter) محصولی از شرکت سوپا می باشد که در بسته های استریل تولید می شود. سوند نلاتون بر اساس سایز و رنگ از هم شناخته می شوند که نشان دهنده قطر لوله ساکشن می باشد. این سوند همچنین در نوع آقایان (..
1,950 تومان
برند: سوپا | SUPA
سوند نلاتون بانوان کوتاه با درپوش سوپاحداقل سفارش ۶۰ عددسوند نلاتون یا کاتتر نلاتون (Nelaton Catheter) محصولی از شرکت سوپا می باشد که در بسته های استریل تولید می شود. سوند نلاتون بر اساس سایز و رنگ از هم شناخته می شوند که نشان دهنده قطر لوله ساکشن می باشد. این سوند همچنین در نوع آقایان (بلند..
1,850 تومان
برند: NN
ست زایمان یک بار مصرف اورژانسست زایمان شامل وسایل ضروری امدادی برای زایمانی که وقوعش ناگهانی و بدون برنامه ریزی است می باشد. این ست که شامل یک جعبه مستحکم و کم جا و قفسه بندی شده برای قرار گیری ابزار مورد نیاز در حین زایمان می باشد است. براحتی می تواند همراه شما باشد، در کیف امداد شما قرار گیرد ..
119,500 تومان
برند: NN
چارت دوبرگ برگ ABS یا فایبرگلاس رنگی چینیچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه ی فایبرگلاس و لولا دار می باشد و دارای انحنا برای راحتی و ایمنی کار می باشد. چارت دو ضخامت مناسب و گیره های محک..
110,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 80 (7 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات