منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش اورژانس

اسپکولوم بینی متوسط استیل اسپکولوم بینی متوسط استیل
جدید فروش ویژه -16 %
برند: NN
اسپکولوم بینی متوسط استیل برای بینی متوسط تا بزرگاسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کا..
190,000 تومان 226,900 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
دو پله تخت بیمار رویه استیلپله کنار تخت بیمار به صورت دو پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برای جلوگیری از..
386,000 تومان
قیمت بدون مالیات:386,000 تومان
برند: NN
کیف لوازم احیاء خالی – بدون لوازم همراهکیف احیا با محافظ آلومینیومی یکی از ملزومات هر امدادگر، پرستار، پزشک و … می باشد که در حیطه فوریت و اورژانس فعال می باشد. کیف احیا دارای سه قسمت تفکیک شده در داخل و یک قسمت تفکیک شده توسط کش بر روی درب کیف می باشد. این کیف فضای کافی را برای قرار گیری تمامی..
495,000 تومان
قیمت بدون مالیات:495,000 تومان
پالس اکسیمتر حرفه ای مچی زنیتمدپالس اکسی متر وسیله ای برای سنجش مقدار اکسیژن درون سرخرگ میباشد. پالس اکسیمتری یک روش غیر تهاجمی برای اندازه گیری میزان مولکول های هموگلوبینی آمیخته شده با خون میباشد که پالسی اکسیمتر این مقدار را با درصد نشان میدهد. در حالت نرمال ، مقدار درصد نرمال اکسیژن بین 95..
2,788,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,788,000 تومان
چرخ های اختصاصی ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یم..
113,000 تومان
قیمت بدون مالیات:113,000 تومان
شیلنگ سیلیکونی ساکشندستگاه مکش یا همان ساکشن وسیله ای است که به وسیله ی پمپ مکش و با ایجاد خلاء سبب ایجاد فشار منفی میشود و هوا و مایعات را به درون مخزن مخصوص میکشد. دستگاه ساکشن در صنعت پزشکی کاربرد های فراوانی دارد برا مثال در دندان پزشکی برای داشتن دید بهتر خونابه ها و ترشحات را جمع آوری یمک..
113,000 تومان
قیمت بدون مالیات:113,000 تومان
برند: NN
سردوشی اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس های خصوصیلباس مصوب اورژانس کشور طبق استاندارد های تعیین شده و مصوب دارای دو بخش لباس فرم اجباری و علایم غیر اجباری می باشد. در قسمت فرم اجباری رنگ و جنس پیراهن و شلوار و همچنین آستین بلند یا کوتاه پیراهن تعیین می شود. درقسمت علایم آرم ستاره حیات بر جیب چپ پیراهن. لو..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,400,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
2,140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,140,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
1,980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,980,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۷۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. این تخت در ناحیه سر دارای شکن می باشد که پوزیشن بیمار را به حالت نیمه نشسته و semi--porn  تغییر می دهد. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه بر زیبایی براحتی تمیز و ضدعفونی میشود. این ت..
1,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,960,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 168 (14 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات