منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش زنان و زایمان

بخش زنان و زایمان 


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند، یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش زنان و زایمان است. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بیماری های مرتبط با زنان بسیار متفاوت و پیچیده تر نسبت به مردان است به همین دلیل نیازمند طیف وسیع تری از ابزارآلات جهت پیشگیری، معاینه و درمان می باشند. بخش زنان و زایمان نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند تخت معاینه مامایی، سونوکیت، اسپکولوم و غیره باشد.


 تشخیص و درمان بیماریهای زنان مانند نزدیکی دردناک، سرطانهای رحم، عفونت دستگاه تناسلی یا واژینیت، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان و غیره از جمله بیمارهایی است که در حوزه تخصصی بخش زنان و زایمان محسوب می شوند. همچنین بارداری، سیر تکامل و کنترل جنین و مادر، انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین، مراقبت های پس از زایمان از مادر و فرزند، بیماریهایی مانند اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌ رحمی، سقط خود به‌ خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و بسیاری مسایل مرتبط دیگر با بارداری نیز در این بخش قرار میگیرند. یکی از زیر شاخه های پزشکی زنان Cosmetic Gynecology نام دارد که شامل  انواع جراحی های زیبایی زنان می شود. جراحی هایی نظیر پرینورافی ( تنگ کردن واژن)، لابیاپلاستی ( کوچک کردن لبه های خارجی واژن )، تزریق چربی در لابیاماژور و واژن  از نمونه های این نوع از جراحی ها می باشند که در بخش زنان و زایمان صورت می پذیرند.


علاوه بر درمان بیمار، معاینه، تشخیص و تست نیز در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. غربالگری، تست های بارداری و سلامت جنین همگی نیازمند تجهیزات پزشکی به خصوص می باشند که در بخش زنان و زایمان مورد استفاده قرار میگیرند.

پنس کروکودیل متوسط پنس کروکودیل متوسط
جدید فروش ویژه -25 %
برند: NN
پنس کروکودیل متوسطفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن اجسام خارجی از گلو و نای و یا آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاوه بر اتاق اورژانس در بخش..
290,000 تومان 389,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
پنس کروکودیل کوچک پنس کروکودیل کوچک
جدید فروش ویژه -9 %
برند: NN
پنس کروکودیل کوچکفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاوه بر اتاق اورژانس در بخش اتاق عمل نیز مصرف می شود. این ..
230,000 تومان 253,000 تومان
قیمت بدون مالیات:230,000 تومان
پنس کروکودیل بزرگ پنس کروکودیل بزرگ
جدید فروش ویژه -6 %
برند: NN
پنس کروکودیل بزرگبرای خارج کردن جسم خارجی از واژن یا IUD کاربرد داردفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز کاربرد دارد. پنس کروکودیل علاو..
380,000 تومان 405,000 تومان
قیمت بدون مالیات:380,000 تومان
برند: NN
پنس اس ام Sm Forceps این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس اس ام معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. همچنین در تعویض پانسمان و برداشتن پانسمان کاربرد دارد. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد با این تفاوت که دارای قفل نمی باش..
99,000 تومان
قیمت بدون مالیات:99,000 تومان
برند: NN
پنس اس ام Sm Forceps این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس اس ام معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. همچنین در تعویض پانسمان و برداشتن پانسمان کاربرد دارد. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قرا میگیرد با این تفاوت که دارای قفل نمی باش..
94,000 تومان
قیمت بدون مالیات:94,000 تومان
پنس موسکیتو مستقیم ۱۲ سانتی متر پنس موسکیتو مستقیم ۱۲ سانتی متر
جدید فروش ویژه -14 %
برند: NN
پنس موسکیتو راست ۱۲ سانتی مترپنس موسکیتواز جنس استیل می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و ..
95,000 تومان 110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
برند: NN
پنس موسکیتو راست ۱۴ سانتی مترپنس موسکیتواز جنس استیل و ساخت برند BJB می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این پنس با ت..
109,000 تومان
قیمت بدون مالیات:109,000 تومان
برند: NN
پنس بایونت Bayonet Forcepsپنس بایونت که به زبان انگلیسی Bayonet Forceps گفته می شود درواقع معنی بایونت سرنیزه می باشد که برگرفته از سرنیزهای تفنگ های قدیمی در جنگ جهانی دوم است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس بایونت معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. ه..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
برند: NN
پنس موسکیتو منحنی ۲۱ سانتی متر پرایمپنس موسکیتواز جنس استیل و ساخت برند پرایم می باشد. پنس موسکیتو یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها برای نگه داشتن عضو یا برداشتن گاز و … از آن به وفور استفاده می شود. پنس موسکیتو علاوه بر اتاق عمل در بخش اورژانس نیز مصرف می شود. این..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار – لاکر – با رویه ABS مدل PIR-HDBلاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باش..
1,695,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,695,000 تومان
برند: جراح | Jarah
کلمپ بند ناف جراحکلمپ های بند ناف جراح محکم و قابل اعتماد هستند. این محصول دارای بسته بندی تکی و استریل می باشد. در محیطی کاملا پزشکی و با رعایت بالاترین سطح استاندارد جهانی زیر نظر متخصصان تولید می شود. این محصول توسط گاز متیلن اکساید استریل شده است.بند ناف، رابط بین جنین و مادر می باشد، ..
1,200 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200 تومان
کلمپ بند ناف 
بکرکلمپ های بند ناف بکر زیبا و ارگونومیک و محکم هستند. شرایط تولید آن بعد از انجام کلیه آزمایشات و تست های بیولوژیکی و فیزیکی انجام شده است. قفل کلمپ بند ناف به گونه ای است که ریسک باز شدن آن بسیار پایین است. بسته بندی آن بر اساس آخرین متدهای روز به صورت بلیستر می باشد. کلمپ بند نا..
800 تومان
قیمت بدون مالیات:800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 90 (8 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات