منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش زنان و زایمان

بخش زنان و زایمان 


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند، یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش زنان و زایمان است. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بیماری های مرتبط با زنان بسیار متفاوت و پیچیده تر نسبت به مردان است به همین دلیل نیازمند طیف وسیع تری از ابزارآلات جهت پیشگیری، معاینه و درمان می باشند. بخش زنان و زایمان نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند تخت معاینه مامایی، سونوکیت، اسپکولوم و غیره باشد.


 تشخیص و درمان بیماریهای زنان مانند نزدیکی دردناک، سرطانهای رحم، عفونت دستگاه تناسلی یا واژینیت، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان و غیره از جمله بیمارهایی است که در حوزه تخصصی بخش زنان و زایمان محسوب می شوند. همچنین بارداری، سیر تکامل و کنترل جنین و مادر، انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین، مراقبت های پس از زایمان از مادر و فرزند، بیماریهایی مانند اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌ رحمی، سقط خود به‌ خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و بسیاری مسایل مرتبط دیگر با بارداری نیز در این بخش قرار میگیرند. یکی از زیر شاخه های پزشکی زنان Cosmetic Gynecology نام دارد که شامل  انواع جراحی های زیبایی زنان می شود. جراحی هایی نظیر پرینورافی ( تنگ کردن واژن)، لابیاپلاستی ( کوچک کردن لبه های خارجی واژن )، تزریق چربی در لابیاماژور و واژن  از نمونه های این نوع از جراحی ها می باشند که در بخش زنان و زایمان صورت می پذیرند.


علاوه بر درمان بیمار، معاینه، تشخیص و تست نیز در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. غربالگری، تست های بارداری و سلامت جنین همگی نیازمند تجهیزات پزشکی به خصوص می باشند که در بخش زنان و زایمان مورد استفاده قرار میگیرند.

ست کلمپ و پوآر بکر با بسته بندی مدیکال - ۱۰۰ بسته بندی در کارتنپوآر بکر وسیله ای است که از مواد اولیه مدیکال گرید ساخته شده است. متاسفانه محصولات مشابه در بازار از  پلی وینیل کلراید ساخته شده اند. پوآر بینی به صورت استریل بسته بندی می شود. کاربرد اصلی پوآر جهت تمیز کردن محتویات داخل بینی است. 

..
421,880 تومان
کلمپ بند ناف 
بکر – بسته بندی ۱۲۶۰ عددیکلمپ های بند ناف بکر زیبا و ارگونومیک و محکم هستند. شرایط تولید آن بعد از انجام کلیه آزمایشات و تست های بیولوژیکی و فیزیکی انجام شده است. قفل کلمپ بند ناف به گونه ای است که ریسک باز شدن آن بسیار پایین است. بسته بندی آن بر اساس آخرین متدهای روز به صورت بلیست..
1,093,920 تومان
کاور  پروب سونوگرافی استریلکاور سونگرافی بکر در دو نوع استریل و غیر استریل ارایه می شود. کاور پروب  یک بار مصرف بکر برای پوشش دادن پروب سونوگرافی ارایه می شود. در نوع استریل آن برای سونوگرافی های داخل واژن و نوع غیر استریل برای سونوگرافی های خارج رحمی کاربرد دارد. استفاده از این کاور ها بسیار مق..
584,060 تومان
کاور  پروب سونوگرافی غیر استریلکاور سونگرافی بکر در دو نوع استریل و غیر استریل ارایه می شود. کاور پروب  یک بار مصرف بکر برای پوشش دادن پروب سونوگرافی ارایه می شود. در نوع استریل آن برای سونوگرافی های داخل واژن و نوع غیر استریل برای سونوگرافی های خارج رحمی کاربرد دارد. استفاده از این کاور ها بسیا..
991,100 تومان
کاتتر IUI (آی یو آی)کاتتر IUI (آی یو آی) یکی از ابزار های مهم در خط مقدم نا باروری می باشد. امروزه شرکت های مختلفی IUI را وارد می کنند یا از محصولات داخلی استفاده می کنند.   کاتتر IUI بکر یکی از مرغوب ترین کاتترهای موجود در بازار کالای پزشکی می باشد که مورد توجه بسیاری از دست اندرکاران می باشد. ..
6,689,660 تومان
سرویکس براش بکر
 – بسته بندی تکیسرویکس براش وسیله پر کاربرد برای برداشتن نمونه از سرویکس در معاینات زنان کاربرد دارد. سرویکس براش دارای برس های بسیار نرم و لطیف و با انعطاف پذیری مناسب برای جمع آوری نمونه های سلولی بکار میرود. سرویکس براش دارای ۵۷ پرز نیم دایره ای شکل با طول های مختلف است تا ماک..
2,756 تومان
اسپکلوم دلفینی  در دو سایز S بسته بندی ۱۸۰ عددیاسپکلوم وسیله ای برای کنار زدن بافت های رویی و دیدن بافت های زیری در معاینات پزشکی می باشد. اسپکلوم دلفینی در دو سایز M و S  عرضه می شود. رنگ اسپکلوم دلفینی برای معاینه بهتر و راحت تر شفاف می باشد. اسپکلوم دلفینی بدون لبه تیز جهت کاهش خطرات ناشی از..
567,100 تومان
اسپکلوم دلفینی  در دو سایز M و Sاسپکلوم وسیله ای برای کنار زدن بافت های رویی و دیدن بافت های زیری در معاینات پزشکی می باشد. اسپکلوم دلفینی در دو سایز M و S  عرضه می شود. رنگ اسپکلوم دلفینی برای معاینه بهتر و راحت تر شفاف می باشد. اسپکلوم دلفینی بدون لبه تیز جهت کاهش خطرات ناشی از صدمه در حین معا..
598,900 تومان
اسپکلوم پیچی نولی پاراسپکلوم وسیله ای برای کنار زدن بافت های رویی و دیدن بافت های زیری در معاینات پزشکی می باشد. اسپکلوم پیچی نولی پار در دو سایز M و S  عرضه می شود. رنگ اسپکلوم پیچی نولی پار برای معاینه بهتر و راحت تر شفاف می باشد. اسپکلوم پیچی نولی پار بدون لبه تیز جهت کاهش خطرات ناشی از صدمه ..
556,500 تومان
اسپکلوم پیچی صادراتی

 در دو سایز M و Sاسپکلوم وسیله ای برای کنار زدن بافت های رویی و دیدن بافت های زیری در معاینات پزشکی می باشد. اسپکلوم پیچی در دو سایز M و S  عرضه می شود. رنگ اسپکلوم پیچی برای معاینه بهتر و راحت تر شفاف می باشد. اسپکلوم پیچی بدون لبه تیز جهت کاهش خطرات ناشی از صدمه در حین مع..
620,100 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست شناسایی نوزاد با دو عدد پابند سوپاست نوزاد شامل مجموع وسایلی است که برای شناسایی نوزاد تازه بدنیا آمده و ارتباط دادن آن با مادر در بخش زایمان بکار می رود. این ست باعث افزایش اطمینان در کاهش خطاهای ناخواسته است که ممکن است در جابجایی نوزاد اتفاق بیافتد. با توجه به یکی بودن شماره های موجود بر د..
تماس بگیرید
برند: سوپا | SUPA
ست شناسایی نوزاد با قفل جدید سوپاست نوزاد شامل مجموع وسایلی است که برای شناسایی نوزاد تازه بدنیا آمده و ارتباط دادن آن با مادر در بخش زایمان بکار می رود. این ست باعث افزایش اطمینان در کاهش خطاهای ناخواسته است که ممکن است در جابجایی نوزاد اتفاق بیافتد. با توجه به یکی بودن شماره های موجود بر دستبن..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات