منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش زنان و زایمان

بخش زنان و زایمان 


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند، یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش زنان و زایمان است. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بیماری های مرتبط با زنان بسیار متفاوت و پیچیده تر نسبت به مردان است به همین دلیل نیازمند طیف وسیع تری از ابزارآلات جهت پیشگیری، معاینه و درمان می باشند. بخش زنان و زایمان نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند تخت معاینه مامایی، سونوکیت، اسپکولوم و غیره باشد.


 تشخیص و درمان بیماریهای زنان مانند نزدیکی دردناک، سرطانهای رحم، عفونت دستگاه تناسلی یا واژینیت، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان و غیره از جمله بیمارهایی است که در حوزه تخصصی بخش زنان و زایمان محسوب می شوند. همچنین بارداری، سیر تکامل و کنترل جنین و مادر، انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین، مراقبت های پس از زایمان از مادر و فرزند، بیماریهایی مانند اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌ رحمی، سقط خود به‌ خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و بسیاری مسایل مرتبط دیگر با بارداری نیز در این بخش قرار میگیرند. یکی از زیر شاخه های پزشکی زنان Cosmetic Gynecology نام دارد که شامل  انواع جراحی های زیبایی زنان می شود. جراحی هایی نظیر پرینورافی ( تنگ کردن واژن)، لابیاپلاستی ( کوچک کردن لبه های خارجی واژن )، تزریق چربی در لابیاماژور و واژن  از نمونه های این نوع از جراحی ها می باشند که در بخش زنان و زایمان صورت می پذیرند.


علاوه بر درمان بیمار، معاینه، تشخیص و تست نیز در این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. غربالگری، تست های بارداری و سلامت جنین همگی نیازمند تجهیزات پزشکی به خصوص می باشند که در بخش زنان و زایمان مورد استفاده قرار میگیرند.

برند: NN
تخت نوزاد ABSتخت نوزاد مکانیکی تک شکن یکی از محصولات شرکت ایرانی نیک نفس است که با کیفیت و مقاومت بالا می باشد. این محصول از جنس ABS میباشد که براحتی با مواد ضدعفونی تمیز می شود و این امر سیکل عفونی بیمار را می شکند. در تختهای فلزی و یا چوبی احتمال بروز آلودگی نسبت به تخت های ای بی اس بیشتر است...
6,800,000 تومان
برند: NN
کات نوزادکات نوزاد تخت مخصوص برای نگه داری ایمن نوزادان در بیمارستان های اطفال و نوزاد میباشد. کات نوزاد برای جا به جایی راحت تر و ایمن تر نوزادان در بخش های مختلف نیز کارایی دارد. کات های نوزاد در دو مدل کمد دار و بدون کمد موجود هستند. فواید کات های نوزاد کمد دار برای نگه داری وسایل نوزاد و ..
4,400,000 تومان
کاتتر IUI (آی یو آی)کاتتر IUI (آی یو آی) یکی از ابزار های مهم در خط مقدم نا باروری می باشد. امروزه شرکت های مختلفی IUI را وارد می کنند یا از محصولات داخلی استفاده می کنند.   کاتتر IUI بکر یکی از مرغوب ترین کاتترهای موجود در بازار کالای پزشکی می باشد که مورد توجه بسیاری از دست اندرکاران می باشد. ..
1,724,500 تومان
کاپ وانتوز 70 بسمدکاپ وانتوز وسیله است که در مامایی و در زابمان طبیعی کاربرد دارد. کاپ وانتوز به زامان راحتتر و آسانتر کمک بسزایی میکند. از کاپ وانتوز برای چرخاندن و قرار دادن سر نوزاد در موقعیت مناسب برا بدنیا آمدن کمک کرده. ابزار دیگه ای به نام فورسپس وجود دارد که فلزی بوده و بنا به دلایلی ..
40,300 تومان
کاپ وانتوز 60 بسمدکاپ وانتوز وسیله است که در مامایی و در زابمان طبیعی کاربرد دارد. کاپ وانتوز به زامان راحتتر و آسانتر کمک بسزایی میکند. از کاپ وانتوز برای چرخاندن و قرار دادن سر نوزاد در موقعیت مناسب برا بدنیا آمدن کمک کرده. ابزار دیگه ای به نام فورسپس وجود دارد که فلزی بوده و بنا به دلایلی ..
40,300 تومان
کاپ وانتوز 50 بسمدکاپ وانتوز وسیله است که در مامایی و در زابمان طبیعی کاربرد دارد. کاپ وانتوز به زامان راحتتر و آسانتر کمک بسزایی میکند. از کاپ وانتوز برای چرخاندن و قرار دادن سر نوزاد در موقعیت مناسب برا بدنیا آمدن کمک کرده. ابزار دیگه ای به نام فورسپس وجود دارد که فلزی بوده و بنا به دلایلی ..
40,300 تومان
برند: NN
پنست جراحی بدون آج دار ۱۶ سانتی متر BJBپنست که به زبان انگلیسی هم نیز با همین نام شناخته شده است (Pincette) . این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. پنست علاوه بر اتاق عمل دراکثر بخش های بیمارستان و درمانگاه نیز مصرف می شود. این پنس با توجه به کاربرد و شکل و مکانیسمش در رده فورسپس ها قر..
36,000 تومان
برند: NN
پنس کروکودیل ۲۵ سانتی متر  Aligator forcepsپنس کروکودیل ۲۵ سانتی مترفورسپس کروکودیل برای خارج کردن جسم خارجی کاربرد دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد علی الخصوص در اورژانس می باشد که برای گذاشتن و خارج کردن اجسام خارجی از گلو و نای و یا آیودی و یا خارج کردن جسم خارجی از واٰژن نیز ..
339,000 تومان
اسپکلوم پیچی نولی پاراسپکلوم وسیله ای برای کنار زدن بافت های رویی و دیدن بافت های زیری در معاینات پزشکی می باشد. اسپکلوم پیچی نولی پار در دو سایز M و S  عرضه می شود. رنگ اسپکلوم پیچی نولی پار برای معاینه بهتر و راحت تر شفاف می باشد. اسپکلوم پیچی نولی پار بدون لبه تیز جهت کاهش خطرات ناشی از صدمه ..
784,000 تومان
برند: NN
ست زایمان یک بار مصرف اورژانسست زایمان شامل وسایل ضروری امدادی برای زایمانی که وقوعش ناگهانی و بدون برنامه ریزی است می باشد. این ست که شامل یک جعبه مستحکم و کم جا و قفسه بندی شده برای قرار گیری ابزار مورد نیاز در حین زایمان می باشد است. براحتی می تواند همراه شما باشد، در کیف امداد شما قرار گیرد ..
155,000 تومان
برند: NN
پنس سوزن گیر ظریف ۱۲ سانتی متر برای ۰۸پنس سوزنگیر ظریف برای نخ های بخیه بسیار نازک از ۰۶ نازکتر مانند نخ بخیه ۰۸ می باشد. این پنس در دهانه خود دارای شیارهای بسیار ریز و موازی می باشد تا نخ های ظریف و بسیار نازک را نگه دارد. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد چرا که در انواع جراحی ها ..
190,000 تومان
برند: NN
پنس بایونت Bayonet Forcepsپنس بایونت که به زبان انگلیسی Bayonet Forceps گفته می شود درواقع معنی بایونت سرنیزه می باشد که برگرفته از سرنیزهای تفنگ های قدیمی در جنگ جهانی دوم است. این پنس یکی از ابزارهای جراحی پرکاربرد می باشد. با فورسپس بایونت معمولا بافت ها را به آرامی بلند و یا جابجا می کنند. ه..
75,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 76 (7 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات