منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش ENT

بخش ENT


گوش و حلق و بینی (Otorhinolaryngology)


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند. یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش ENT است. بخش ENT در واقع همان بخش بیماران گوش، حلق و بینی است. E=Ear، N=Nose، T=Throat. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بخش گوش و حلق و بینی نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند دستگاههای ادیومتری، سی تی اسکن، استروبوسکوپ ها، تلسکوپ ها  و غیره باشد. ابزارآلات تخصصی که معاینه، تشخیص و درمان مورد استفاده قرار میگیرند. سینوزیت، بیماریهای عفونی گوش و حلق و بینی شامل عفونت گوش میانی (اوتیت مدیا)، تجمع مایع در پشت گوش میانی، جراحی گوش، جراحی بینی، عمل های مربوط به شکستگی و اختلال در بینی و گوش، گرفتگی های گوش، سندوم های ویروسی، مشکلات لوزه، جراحی لوزه، التهابات لوزه، شست و شو ی گوش و بینی، مشکلات مربوط به کم شنوایی و ناشنوایی و غیره از جمله بیماری هایی هستند که در بخش گوش و حلق و بینی مورد معاینه و درمان قرار میگیرند. 

برند: NN
سر ساکشن لوزه یانکوئرسرساکشن یانکوئر مربوط به لوزه یکی از ابزار جراحی می باشد که از جنس استیل زنگ نزن تولید شده است. یک سر یانوکر به شلنگ متصل به مکنده و سر آزاد آن در داخل دهان برای ایجاد مکش قرار می گیرد. این سر ساکشن در سایز های مختلفی تولید می شود. از این سرساکشن برای خالی کردن سریع حفرات و ..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
اسپکولوم بینی متوسط استیل اسپکولوم بینی متوسط استیل
جدید فروش ویژه -16 %
برند: NN
اسپکولوم بینی متوسط استیل برای بینی متوسط تا بزرگاسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد کا..
190,000 تومان 226,900 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار – لاکر – با رویه ABS مدل PIR-HDBلاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باش..
1,695,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,695,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۶۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۶۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,230,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۵۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۵۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,035,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,035,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۴۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۴۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
برند: NN
چارت دوبرگ برگ ABS یا فایبرگلاس رنگی چینیچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه ی فایبرگلاس و لولا دار می باشد و دارای انحنا برای راحتی و ایمنی کار می باشد. چارت دو ضخامت مناسب و گیره های محک..
110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
اسپکولوم بینی کوچک استیل اسپکولوم بینی کوچک استیل
فروش ویژه -4 %
برند: NN
اسپکولوم بینی کوچک استیل برای بینی های کوچک تا متوسطاسپکلوم بینی Nasal Speculum برای باز کردن مجاری بینی برای دید و دسترسی بهتر می باشد. اسپکلوم ها در زمانهایی نظیر خونریزی فعال یا بعد از اعمال جراحی که نیاز به گذاشتن دقیق تامپون ها یا استفاده از انواع کرم ها و رسیدن آن به عمق مجرای بینی می باشد..
190,000 تومان 196,900 تومان
قیمت بدون مالیات:190,000 تومان
برند: NN
مینی ترالی اورژانس ۴ کشو قرمزترالی اورژانس به صورت ۴ کشو و از جنس استیل و آهن  می باشد. علی رغم اسم آن می تواند در هر جایی که به آن نیاز دارید استفاده کنید. مانند بخش های عمومی، اتاق عمل، اتاق احیاء، کلینیک ها، آی سی یو و … . این ترالی دارای طراحی منحصربفردی است که در عین زیبایی کارایی بالایی دا..
2,950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950,000 تومان
برند: NN
چارت تک برگ آلومینیومی ضخامت ۱.۵ میلیمتر A4چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی ..
75,900 تومان
قیمت بدون مالیات:75,900 تومان
برند: NN
چارت تک برگ آلومینیومی ضخامت ۱.۲۵ میلیمتر A4چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی..
66,000 تومان
قیمت بدون مالیات:66,000 تومان
برند: NN
چارت تک برگ آلومینیومی ضخامت یک میلیمتر A4چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی ب..
56,000 تومان
قیمت بدون مالیات:56,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات