منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش ENT

بخش ENT


گوش و حلق و بینی (Otorhinolaryngology)


بیمارستان ها و مراکز درمانی سطوح بالاتر که مسئولیت بستری کردن بیماران را برعهده دارند، از بخش های متفاوتی تشکیل شده اند. یکی از این بخش ها تحت عنوان بخش ENT است. بخش ENT در واقع همان بخش بیماران گوش، حلق و بینی است. E=Ear، N=Nose، T=Throat. در این بخش پذیرش بیمار به صورت تجویز پزشک از مطب، از بخش مراقبت های ویژه و یا از بخش اورژانس می باشد. بخش گوش و حلق و بینی نیز همانند بخش های دیگر باید مجهز به ابزارآلات پزشکی مناسب برای بستری کردن یک بیمار همانند تخت بستری، تراولی حمل دارو و غیره باشد. علاوه بر ابزارآلات عمومی و رایج بین بخش ها، این بخش نیز باید مجهز به تجهیزات تخصصی مانند دستگاههای ادیومتری، سی تی اسکن، استروبوسکوپ ها، تلسکوپ ها  و غیره باشد. ابزارآلات تخصصی که معاینه، تشخیص و درمان مورد استفاده قرار میگیرند. سینوزیت، بیماریهای عفونی گوش و حلق و بینی شامل عفونت گوش میانی (اوتیت مدیا)، تجمع مایع در پشت گوش میانی، جراحی گوش، جراحی بینی، عمل های مربوط به شکستگی و اختلال در بینی و گوش، گرفتگی های گوش، سندوم های ویروسی، مشکلات لوزه، جراحی لوزه، التهابات لوزه، شست و شو ی گوش و بینی، مشکلات مربوط به کم شنوایی و ناشنوایی و غیره از جمله بیماری هایی هستند که در بخش گوش و حلق و بینی مورد معاینه و درمان قرار میگیرند. 

برند: NN
چارت دو برگ ABS یا فایبرگلاس رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی بر..
55,500 تومان
برند: NN
چارت دو برگ آلومینیومی رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرا..
95,000 تومان
برند: NN
چارت دو برگ آلومینیومیچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرارگیری مشخصات بیمار در نظر گرفته شده است. چارت دو صفحه ضخامت مناسبی دارد. معمولا پرونده کام..
90,000 تومان
برند: NN
چارت تک برگ آلومینیومی A3چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی بیمار ( I&O= Intak..
96,000 تومان
برند: NN
چارت تک برگ آلومینیومی A4چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی بیمار ( I&O= Intak..
64,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
اریگیتور برای شستشوی زخم سوپااریگتور Irrigator  برای سرم شستشو و شستشوی زخم، بر روی سرم قرار می گیرد. این محصول در بسته بندی های تکی و استریل شده می باشد. جهت خروج سرم و پاشش راحت و کنترل شده می باشد. این وسیله در بخش های مختلف نظیر اورژانس، بخش های ویژه، عمومی و کلینیک علاوه بر شستشوی زخم برای ..
تماس بگیرید
ترالی  دارو ساخت ایرانترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی می باشد. جنس آن تمام آهن گالوانیزه و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باشند. ارتفاع آن ۹۵ سانتی متر در طول عرض ۴۴×۶۰ می باشد. برای جلوگی..
تماس بگیرید
برند: NN
پایه سرم پایه دار چهار آویزهپایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آن موجود ..
179,000 تومان
برند: NN
پایه سرم پایه دار دو آویزهپایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آن موجود می..
175,000 تومان
ترالی  دارو  تمام استیلترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی می باشد. جنس آن تمام استیل ضد زنگ و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باشند. ارتفاع آن ۹۵ سانتی متر در طول عرض ۴۴×۶۰ می باشد. برای جلوگی..
تماس بگیرید
کمد کنار تخت بیمار  KZM-LK002 لاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باشد. دارای کشو می باشد که ف..
655,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار   PIR-DT006 لاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس استیل می باشد. دارای کشو می باشد ک..
598,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات