منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

کالای خواب

بالش سنتی مموری فوم سما طب پاکان تک سایزبالش لوله ای یا متکا اسمی آشنا برای ما ایرانیان است. این بالش که یکی از کالاهای سنتی ما ایرانیان بوده توسط شرکت سما طب پاکان اصلاح شده و بگونه ای که در خور ملت ایران می باشد بومی سازی شده است. جنس آن از مموری فوم یا فوم هوشمند می باشد که در شرایط فشار بدن ..
402,500 تومان
شیت ملحفه یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر بسته بندی ۵ عددیملحفه یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. شیت ملحفه یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد تهیه شده . از پارچه مدیکال و..
12,610 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۲۰ گرمیملحفه رولی یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. ملحفه رولی یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد تهیه شده . از پارچه مدیکال و ضد..
28,600 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۱۷ گرمیملحفه رولی یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. ملحفه رولی یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد تهیه شده . از پارچه مدیکال و ضد..
27,300 تومان
بالش طبی گرد نشیمن گاه ۵۵ سانت بالش طبی گرد نشیمن گاه ۵۵ سانت
ناموجود
بالش گرد طبی نشیمنگاه بالش طبی نشیمنگاه از الیاف هالو تشکیل شده و روکش اآن از پارچه ضد حساسیت می باشد.ابعاد بالش نشیمن گاه 55*55 با ارتفاع 10 سانتی متر می باشد.اگر شما کارمند هستین یا اگر در ناحیه لگن و نشیمن گاه مشکل دارید و یا افرادی که درد یا شکستگی tailbone (دنبالچه) دارند بالش نشیمنگاه می تواند..
79,000 تومان
بالش طبی گرد نشیمن گاه ۴۵ سانت بالش طبی گرد نشیمن گاه ۴۵ سانت
ناموجود
بالش گرد طبی نشیمنگاه بالش طبی نشیمنگاه از الیاف هالو تشکیل شده و روکش اآن از پارچه ضد حساسیت می باشد.ابعاد بالش نشیمن گاه 45*45 با ارتفاع 10 سانتی متر می باشد.اگر شما کارمند هستین یا اگر در ناحیه لگن و نشیمن گاه مشکل دارید و یا افرادی که درد یا شکستگی tailbone (دنبالچه) دارند بالش نشیمنگاه می تواند..
65,000 تومان
بالش طبی نشیمن گاه011 بالش طبی نشیمن گاه011
ناموجود
بالش طبی نشیمنگاه01 بالش طبی نشیمنگاه از الیاف هالو تشکیل شده و روکش اآن از پارچه ضد حساسیت می باشد.ابعاد بالش نشیمن گاه ۵۰*۷۰ با ارتفاع 10 سانتی متر می باشد.اگر شما کارمند هستین یا اگر در ناحیه لگن و نشیمن گاه مشکل دارید و یا افرادی که درد یا شکستگی tailbone (دنبالچه) دارند بالش نشیمنگاه می تواند م..
68,000 تومان
بالش طبی گرد نشیمن گاه ۳۵ سانت بالش طبی گرد نشیمن گاه ۳۵ سانت
ناموجود
بالش گرد طبی نشیمنگاه ۳۵ سانتی متر بالش طبی نشیمنگاه از الیاف هالو تشکیل شده و روکش اآن از پارچه ضد حساسیت می باشد.ابعاد بالش نشیمن گاه ۳۵*۳۵ با ارتفاع 10 سانتی متر می باشد.اگر شما کارمند هستین یا اگر در ناحیه لگن و نشیمن گاه مشکل دارید و یا افرادی که درد یا شکستگی tailbone (دنبالچه) دارند بالش نشیم..
59,000 تومان
تشک بیمارستانی سه تیکه (تاشو) روکش pvc با ارتفاع 8 سانت
ناموجود
تشک بیمارستانی سه شکن با روکش چرمی با قطر 8 سانت تشک بیمارستانی مدل HM-041 از بهترین تشکهای موجود در بازار می باشد. این تشک ها از جنس پلی یورتان فشرده و مقاوم در برابر بارها استفاده و فشار مداوم در هنگام خواب می باشند.  تشک های بیمارستانی ارایه شده مناسب بیمارستانها، مراکز درمانی، برای ماساژ و سال..
1,390,000 تومان
تشک بیمارستانی سه تیکه (تاشو) روکش pvc با ارتفاع 7 سانت
ناموجود
تشک بیمارستانی سه شکن با روکش چرمی با قطر۷ سانت تشک بیمارستانی مدل HM-031 از بهترین تشکهای موجود در بازار می باشد. این تشک ها از جنس پلی یورتان فشرده و مقاوم در برابر بارها استفاده و فشار مداوم در هنگام خواب می باشند.  تشک های بیمارستانی ارایه شده مناسب بیمارستانها، مراکز درمانی، برای ماساژ و سالن..
1,287,000 تومان
تشک بامبو پلاس تشک بامبو پلاس
ناموجود
تشک بامبو پلاس دنلپ تشک بامبو پلاس دنلپ کاملا شبیه تشک بامبو دنلپ میباشد و تنها فرق آنها این است که تشک بامبو پلاس درای محافظ چسبی بر روی تشک میباشد.تشک بامبو پلاس دنلپ دارای دو سطح با درجه سفتی نرمی متفاوت میباشد و همچنین مناسب با دو فصل سرد و گرم میباشند. تشک بامبو پلاس دنلپ کاملا طبی بوده و می تو..
4,510,000 تومان
تشک بامبو دنلپ تشک بامبو دنلپ
ناموجود
تشک بامبو دنلپ تشک بامبو دنلپ دارای دو سطح با درجه سفتی نرمی متفاوت میباشد و همچنین مناسب با دو فصل سرد و گرم میباشند. تشک بامبو دنلپ کاملا طبی بوده و می تواند از انحراف در ستون فقرات جلوگیری کند و مسبب این امر تکنولوژی تزریق فوم در فنر میباشد و سفت تر از سمت دیگر و زمستانی میباشد ، سطح سمت دیگر نرم..
3,900,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 52 (5 صفحه)