منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت از پا

ژل عسل آنتی باکتریال مدی هانی ۲۰ گرم (Antibacterial Medical Honey Gel)ژل عسل طبی آنتی باکتریال مدی هانی ۱۰۰٪ خالص. ژل عسل برای برداشتن بافت مرده بر روی پانسمان و اسالف و دبرید آن ها کمک شایانی می کند. در انواع زخم های حاد و مزمن کارایی دارد. ماده اولیه این پماد که عسل می باشد توسط زنبورانی تهی..
تماس بگیرید
پماد عسل آنتی باکتریال ۱۰۰٪ مدی هانی ۵۰ گرم (Antibacterial Medical Honey)پماد عسل طبی آنتی باکتریال مدی هانی ۱۰۰٪ خالص. این پماد توسط زنبورانی تهیه شده که تولید لپتواسپرموم در عسل میکنند، درمرحله فرآوری این عسل استریل شده و در پانسمان ها و پماد های این شرکت استفاده می شود. در زخم های عفونی و یا..
تماس بگیرید
کرم محافظ عسل آنتی باکتریال مدی هانی ۵۰ گرم MEDIHONEY BARRIER CREAMکرم محافظ عسل مدی هانی باعث جلوگیری از آسیب های پوستی در شستشوهای مکرر و یا مواجه پوست در ناحیه مستعد تعریق می باشد. اثر آن درمانی و پیشگیرانه می باشد. این پماد در پوست های خشک و مستعد آسیب (پوست های نازک، در معرض تعریق، در ناحی..
تماس بگیرید
کرم مرطوب کننده عسل آنتی باکتریال مدی هانی ۵۰ گرم MEDIHONEY DERMA CREAMکرم مرطوب کننده عسل مد هانی نرم کننده و لطیف کننده دست شما می باشد. اثر آن در پوست های ترک خورده، خشک و آسیب دیده بسیار سریع می باشد. این پماد در پوست های خشک و شاخه شاخه شده بسیار موثر می باشد. کرم مرطوب کننده مدی هانی با ت..
تماس بگیرید
لا انگشتی همرتو طب و صنعتملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف نگه داشتن آن نمیباشد.اگر فرد مبتلا به انگشت چکشی انگشت خود را درمان نکند مجبور به جراحی آن میشود. علت های بوجود ..
65,000 تومان
کرم یوسکین A هفتاد گرمی ساخت کشور ژاپنکرم یوسکین A باعث ترمیم ترک های عمیق پوستی و درمان پوست خشک در قسمت های مختلف بدن نظیر دست ها ، آرنج ها، زانو و پاشنه پا می گردد. این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. کرم یوسکین آ برای ۵۰ سال یکی از پر فروش ترین کرم های دنیا می ..
49,500 تومان
کرم یوسکین A صد و بیست گرمی ساخت کشور ژاپنکرم یوسکین A باعث ترمیم ترک های عمیق پوستی و درمان پوست خشک در قسمت های مختلف بدن نظیر دست ها ، آرنج ها، زانو و پاشنه پا می گردد. این محصول دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. کرم یوسکین آ برای ۵۰ سال یکی از پر فروش ترین کرم های دنیا..
76,000 تومان
جدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکانجدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکان مناسب برای جدا کردن انگشت های پا می باشد. در بیمارانی که دچار انگشت چکشی یا مالت فینگر (Mallet Finger) هساند یکی از گزینه های درمان به شیوه غیر تهاجمی می باشد. در افرادی که دچار انگشت چکشی می شومند تاندون اکستنشن در..
97,808 تومان
پد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکان
تماس بگیرید
پد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکانپد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکان برای جدا سازی استاندارد و فاصله بین انگشتان برای تسریع در درمان ساخته شده است. این پد مناسب برای پای راست و چپ و تک سایزمی باشد.یک جفت در هر کارتن هستبهتر است قبل از معرفی محصول با بیماری هالو..
73,500 تومان
پد متاتارسال ژله ای همراه با لاانگشتی سما طب پاکان
تماس بگیرید
پد متاتارسال ژله ای همراه با لا انگشتی سما طب پاکانپد متاتارسال ژله ای همراه با لاانگشتی سما طب پاکان  جهت کنترل بیماری هالوکس والگوس تولید شده است. این محصول تک سایز و از جنس سیلیکون می باشد. معنای لغوی هالوکس به معنای شست و والگوس به معنای انحراف میباشد پس در کل این بیماری به معنای انحراف و ک..
99,750 تومان
جوراب واریس  با کف بالای ران درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس د..
115,000 تومان
جوراب واریس با کف بالای زانو درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس د..
109,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات