منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت از پا

جدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکانجدا کننده ژله ای سه حلقه ای سما طب پاکان مناسب برای جدا کردن انگشت های پا می باشد. در بیمارانی که دچار انگشت چکشی یا مالت فینگر (Mallet Finger) هساند یکی از گزینه های درمان به شیوه غیر تهاجمی می باشد. در افرادی که دچار انگشت چکشی می شومند تاندون اکستنشن در..
81,000 تومان
پد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکانپد ژله ای هالوکس والگوس پنج انگشتی سما طب پاکان برای جدا سازی استاندارد و فاصله بین انگشتان برای تسریع در درمان ساخته شده است. این پد مناسب برای پای راست و چپ و تک سایزمی باشد.بهتر است قبل از معرفی محصول با بیماری هالوکس والگوس آشنا شوید: معنا ..
86,500 تومان
پد متاتارسال ژله ای همراه با لا انگشتی سما طب پاکانپد متاتارسال ژله ای همراه با لاانگشتی سما طب پاکان  جهت کنترل بیماری هالوکس والگوس تولید شده است. این محصول تک سایز و از جنس سیلیکون می باشد. معنای لغوی هالوکس به معنای شست و والگوس به معنای انحراف میباشد پس در کل این بیماری به معنای انحراف و ک..
110,000 تومان
جوراب واریس  با کف بالای ران درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس د..
85,000 تومان
جوراب واریس با کف بالای زانو درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس د..
80,000 تومان
جوراب واریس با کف زیر زانو (بلند) درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. وا..
75,000 تومان
جوراب واریس بدون کف بالای ران طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در واقع..
85,000 تومان
جوراب بدون کف بالای زانو درجه ۱ طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در وا..
80,000 تومان
جوراب واریس بدون کف زیر زانو طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در واقع ..
70,000 تومان
جوراب واریس با کف زیر زانو (کوتاه) طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در..
55,000 تومان
جوراب واریس با کف بالای ران طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در واقع ا..
60,000 تومان
جوراب واریس با کف بالای زانو طب و صنعتبه طور کلمه واریس ریشه از کلمه ی لاتین آن یعنی واریکس varix به معنای “پیچ خورده” دارد. واریس به گشاد شدن سیاهرگ ها و یا تورم گفته میشود. واریس جز شایع ترین بیماری عروقی میباشد که حدود 10/20% جمعیت و در زن ها بین سن 40-49 سال به آن مبتلا هستند. واریس در واقع ..
60,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)