منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

آتل وکیوم ۵ تیکه

آتل وکیوم ۵ تیکه
ناموجود
آتل وکیوم ۵ تیکه
تماس بگیرید
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: MEH-ISD

آتل وکیوم ۵ تیکه
 

آتل وکیوم یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین ابزار امداد می باشد. آتل وکیوم به شکل ۳، ۵ و ۷ تیکه قابل عرضه می باشد. آتل ها برای ثابت سازی اندام های شکسته می باشد. آتل های وکیوم عضو آسیب دیده را کامل و دقیق پوشش می دهد. این آتل ها کاملا ضد آب می باشند. در هنگام وکیوم باعث عدم اعمال فشار مضاعف بر روی عضو آسیب دیده می شود که در نتیجه آن از درد مضاعف جلوگیری شده و همچنین خونرسانی بافت دچار اختلال نمی شود. این محصول شامل ۲۴ ماه تضمین کیفیت و گارانتی می باشد.
آتل ها برای بی حرکت کردن عضو آسیب دیده (شکستگی ها، ضرب دیدگی ها و …) می باشد. برای افزایش سرعت در امداد رسانی در موارد اورژانس استفاده از آتل های وکیوم بسیار کاربردی می باشند. این آتل ها به همراه پمپ مکنده هوا ارایه می شوند و با مکش هوا آتل ها شکل بافت آسیب دیده را می گیرد و باعث ثابت ماندن عضو می شود. این آتل ها به صورت 5 تکه که شامل یک کیف و  یک عدد پمپ و  آتل های همرا آن که ضد آب می باشد ارایه می شود. این آتل ها شامل دو عدد آتل دست و ۳ عدد آتل پا می باشد

مشخصات کلی
رنگقرمز
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
کشور سازندهچین
جنسرویه مقاوم در برابر ضربه و آب

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات