منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

ساپورتر

قوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی سما طب پاکان تک سایزقوزک بند کشی همراه با کش لیگمانی برای محافظت از مچ پا و تاندون آشیل و کنترل حرکت ناحیه مچ برای بهبود و یا جلوگیری از آسیب های احتمالی تولید شده است. برای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ ..
30,000 تومان
فتق بند دوطرفه طب و صنعتعکس محصول بعلت تغییرات در محصول در گذر زمان ممکن است با محصول ارسالی کمی متفاوت باشدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن ..
113,652 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت چپعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خا..
123,354 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت راستعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود ..
123,354 تومان
مچ بند کشی ژاکارد طب و صنعت تک سایزمچ بند طبی – کشی از جنس ژاکارد شرکت طب و صنعت برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت روزانه و ورزش می باشد. این مچ بند می تواند دز برابر سرما و یا گرما از مچ دست حفاظت کرده و علاوه بر کاهش التهاب، پیشگیری از بروز حادثه نیز باشد. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به ..
62,370 تومان
مچ بند انگشت دار کبریتی طب و صنعت تک سایزمچ دست شامل ۸ استخوان که در دو ردیف ۴ تایی قرار دارند تشکیل شده است. این ۸ استخوان از بالا به کف دست و از پایین به استخوان ساعد و اطراف آن وصل میشوند. رباطها عامل اصلی ارتباط بین مچ و اعضای دیگر کف دست، ساعد ها و غیره هستند. عوامل متفاوتی میتواند سبب ایجا..
74,844 تومان
ارتوز شست نئوپرن ضد حساسیت تک سایز برای هر دو دستارتوز شست نئوپرن تک سایز و ضد حساسیت قابل استفاده در دو دست طب و صنعت به عنوان یک وسیله مهار کننده به دور اندام های شست و کف دست مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با توجه به سایز دست افراد قابل انعطاف و تغییر می باشد. این محصول با ایجاد کنترل و ..
105,336 تومان
زانوبند چهار فنره نئوپرن سما طب پاکانمفصل زانو یکی از بزرگترین مفصل بدن میباشد و همچنین ممکن است با افزایش سن،کار های روزمره، یا حتی ورزش و آسیب دیدگی های کوچیک سبب درد یا آسیب دیدگی در ناحیه زانو شود که باید مورد حمایت و گرما قرار بگیرد تا بهبود یابد. زانو بند چهار فنره نئوپرن تشکیل شده از دو ..
189,000 تومان
گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ایکلیه یکی از قسمت های بسیار مهم بدن انسان است که اختلال در عملکرد آن تاثیر بسزایی در سایر اندام های بدن انسان خواهد داشت. وظیفه کلیه به چند قسمت تقسیم میشود از جمله آنها عبارتند از: دفع مواد زائد، تنظیم تعادل آب و الکترولیت ها، تنظیم فشار شریانی، تنظیم تعادل اسید..
52,000 تومان
فتق بند دو طرفه تک سایز سما طب پاکانفتق بند برای نگهداری فتق در ناحیه اینگوینال می باشند که به آن فتق مغبنی نیز می گویند. این نوع بیماری بیشتر در مردان شایع می باشد که در حدود ۹۴ درصد کل فتق ها را به خود اختصاص می دهند.  فتق بند سما طب پاکان با بهره گیری از نمونه های مطرح بازار جهانی و با قیمت م..
75,000 تومان
قوزک بند آتل دار اوپلون سما طب پاکان تک سایزبرای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ پا شویم. گاهی بهترین کار برای درمان این آسیب دیدگی ها بستن برای ثابت ماندن و گرم نگه داشتن قسمت آسیب دیده میباشد. سما طب پاکان با محصول قوزک بند آتل دار خود ..
165,000 تومان
کفش گچ با زیره پلی یورتان طب و صنعت یکی از مشکلاتی که افراد مختلف در هنگام گچ گرفتن پاهای خود دارند، استفاده از کفش است. به طور کلی ابعاد و سایز پا به واسطه گچ چند برابر میشود و در نتیجه نمیتوان از کفش ها و دمپایی های معمولی استفاده نمود. ضمن اینکه عدم استفاده از کفش نیز میتواند باعث کثیف شدن و ..
137,214 تومان
نمايش 1 تا 12 از 213 (18 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات