منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ساپورتر

زانوبند چهار فنره نئوپرن سما طب پاکانمفصل زانو یکی از بزرگترین مفصل بدن میباشد و همچنین ممکن است با افزایش سن،کار های روزمره، یا حتی ورزش و آسیب دیدگی های کوچیک سبب درد یا آسیب دیدگی در ناحیه زانو شود که باید مورد حمایت و گرما قرار بگیرد تا بهبود یابد. زانو بند چهار فنره نئوپرن تشکیل شده از دو ..
275,000 تومان
گرمکن کلیه پوشیدنی گردبافت حوله ایکلیه یکی از قسمت های بسیار مهم بدن انسان است که اختلال در عملکرد آن تاثیر بسزایی در سایر اندام های بدن انسان خواهد داشت. وظیفه کلیه به چند قسمت تقسیم میشود از جمله آنها عبارتند از: دفع مواد زائد، تنظیم تعادل آب و الکترولیت ها، تنظیم فشار شریانی، تنظیم تعادل اسید..
52,000 تومان
فتق بند دو طرفه تک سایز سما طب پاکانفتق بند برای نگهداری فتق در ناحیه اینگوینال می باشند که به آن فتق مغبنی نیز می گویند. این نوع بیماری بیشتر در مردان شایع می باشد که در حدود ۹۴ درصد کل فتق ها را به خود اختصاص می دهند.  فتق بند سما طب پاکان با بهره گیری از نمونه های مطرح بازار جهانی و با قیمت م..
95,450 تومان
قوزک بند آتل دار اوپلون سما طب پاکانبرای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ پا شویم. گاهی بهترین کار برای درمان این آسیب دیدگی ها بستن برای ثابت ماندن و گرم نگه داشتن قسمت آسیب دیده میباشد. سما طب پاکان با محصول قوزک بند آتل دار خود که دارای..
234,600 تومان
کفش گچ با زیره پلی یورتان طب و صنعت یکی از مشکلاتی که افراد مختلف در هنگام گچ گرفتن پاهای خود دارند، استفاده از کفش است. به طور کلی ابعاد و سایز پا به واسطه گچ چند برابر میشود و در نتیجه نمیتوان از کفش ها و دمپایی های معمولی استفاده نمود. ضمن اینکه عدم استفاده از کفش نیز میتواند باعث کثیف شدن و ..
123,480 تومان
قوزک بند اوپلون همراه با کش لیگمانی سما طب پاکان تک سایزقوزک بند اوپلون همراه با کش لیگمانی برای محافظت از مچ پا و تاندون آشیل و کنترل حرکت ناحیه مچ برای بهبود و یا جلوگیری از آسیب های احتمالی تولید شده است. برای خیلی از ما ها ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا..
138,000 تومان
محافظ ژله ای پاشنه پا سما طب پاکان
تماس بگیرید
محافظ ژله ای پاشنه پا سما طب پاکان تک سایزمحافظ ژله ای پاشنه پا ساخت شرکت سما طب پاکان مناسب برای افراد دارای ترک پا و میخچه می باشد. باید توجه نمود که محصولات ژله ای را حتما با وازلین چرب نمایید و یا برای کاهش چسبندگی آن از پودر بچه استفاده نمایید. پس از پوشیدن محافظ ژله ای  حتما روی آن جوراب ..
111,550 تومان
محافظ انگشت ژله ای سما طب پاکان
تماس بگیرید
محافظ انگشت ژله ای سما طب پاکانمحافظ ژله ای انگشت سما طب پاک محافظ ژله ای انگشت پا مناسب برای افراد دارای میخچه یا زخم روی انگشت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تک سایز می باشد. قبل از مصرف محصولات ژله ای را حتما با وازلین چرب نمایید و یا برای کاهش چسبندگی آن از پودر بچه استفاده نمایید. پس ..
65,900 تومان
محافظ هالگوس والگوس ژله ای دو انگشتی سما طب پاکان
تماس بگیرید
محافظ هالگوس والگوس ژله ای دو انگشتی سما طب پاکانمحافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاک برای جلوگیری از پیشرفت بیماری، درمان بیماری در صورت استفاده در فازهای اولیه بیماری، کاهش درد استخوان بیرون زده به خاطر داشتن پد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تک سایز می باشد. قبل از مصرف محصولات ژله ای ..
73,900 تومان
محافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاک
تماس بگیرید
محافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاکمحافظ هالگوس والگوس ژله ای سما طب پاک برای جلوگیری از پیشرفت بیماری، درمان بیماری در صورت استفاده در فازهای اولیه بیماری، کاهش درد استخوان بیرون زده به خاطر داشتن پد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای دوسایز کوچک و بزرگ می باشد که سایز کوچک برای بیمار..
81,650 تومان
قوزک بند آتل دار نئوپرن طرح جدید سما طب پاکانبرای خیلی از ما ممکنه پیش بیاد که دچار حادثه یا آسیب در قسمت استخوان یا تاندون های پا و مچ پا شویم. گاهی بهترین کار برای درمان این آسیب دیدگی ها بستن برای ثابت ماندن و گرم نگه داشتن قسمت آسیب دیده میباشد. سما طب پاکان با محصول قوزک بند آتل دار خود که..
179,400 تومان
ثابت کننده زانو سما طب پاکان تک سایزبا ورزش کردن ، انجام کار های روزانه ، افزایش سن ، ضرب دیدگی و شکستگی و .... و خیلی چیز های دیگر سبب درد و ناراحتی در قسمت زانو میشوند که باید مدتی زانو را ثابت نگه دارید تا آسیب دیدگی ها و درد بد تر و بیشتر نشوند. ثابت کننده زانو سما طب پاکان به شما کمک میکند..
275,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 206 (18 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات