منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخور و رطوبت ساز

دستگاه بخور و رطوبت ساز


امروزه در شهرهای بزرگ و به خصوص تهران از مشکل و معضل خشکی و آلودگی آب و هوا رنج میبریم. ذرات آلوده معلق در هوا میتوانند به محیط های خانگی و کاری ما نفوذ کنند و ما در معرض انواع و اقسام بیماری ها قرار دهند. از انواع این بیماری ها میتوان به ایجاد سرماخوردگی و عفونت که از طریق پخش و رشد میکروب ها در محیط های اطراف صورت میگرد اشاره نمود. دستگاههای بخور و رطوبت ساز با تبخیر آب باعث از بین رفتن خشکی هوا و رطوبت رسانی به محیط می شوند تا زمینه رشد آلودگی ها را از بین ببرند. پوست بدن انسان و دستگاه تنفسی وی (بینی) دو راه اصلی جذب باکتری و بیماری می باشند، به همین دلیل به توصیه تمامی پزشکان و متخصصین گوش و حلق و بینی، باید تا حداکثر توان از خشکی این بافت ها جلوگیری نمود. دستگاههای رطوبت ساز با فراهم کردن رطوبت کافی در بدن انسان مانع از نفوذ آلودگی و بیماری می شوند. دستگاههای بخور و رطوبت رسان می تواند گرم یا سرد باشد. بخور گرم بیشتر در زمستان و هوای سرد و بخور سرد برای فصول مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. در بخور های سرد و گرم امگان افزودن مواد ارگانیک و گیاهی برای ایجاد یک رایحه مناسب وجود دارد. عملکرد بخور ها بر اساس آب و بخار است. 

بخور / سونا ی صورت FSS مدیساناسلامت و مراقبت از پوست یکی از امور ضروری هر فرد میباشد. در حال حاضر مشکلات پوستی زیادی وجود دارد که دلایل مختلفی دارد که یکی از آن ها بی اهمیت جلوه دادن و انجام ندادن روتین مراقبت پوستی میباشد. از اصلی ترین راه کار ها برای داشتن پوست سالم داشتن رژیم غذایی درست ، و..
920,000 تومان
قیمت بدون مالیات:920,000 تومان
برند: NN
دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورتدستگاه بخور گرم شینوره Shinore برای مصرف داخلی تولید شده است. شینوره ساخت ایران می باشد. مخزن این دستگاه بخور ۴.۵ لیتری می باشد. حداکثر فضای تحت پوشش دستگاه بخور ۴۰ متر مربع می باشد که بسته به فضا و محیطی که در آن قرار دارید می توانید از آن استفاده کنید. سازنده..
145,000 تومان
قیمت بدون مالیات:145,000 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات