منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ماساژور

ماساژور


همه ما روزانه درد های بسیار زیادی را به واسطه عدم تحرک مناسب، فشار بر روی عضلات بدن، خواب نامناسب، خستگی مفرط و غیره تحمل میکنیم. علم ماساژ برای تسکین بسیاری از دردهای بدن انسان به وی کمک میکند تا با اعمال ضربه ها و فشار های مناسب به نقاط حساس بدن، بسیاری از درد ها و بیماری ها را از بدن وی دور نماید.


ماساژ به معنای لمس کردن، مالیدن و فشار دادن است که قرن ها پیش از میلاد مسیح در سرزمین های شرق به عنوان راه حلی برای درمان انواع بیماری ها استفاده میشد. همانطور که میدانیم بدن انسان از هزاران هزار سلول عصبی تشکیل شده است، شناسایی نقاط و عصب های حساس بدن و اعمال فشار متناسب از خصوصیات درمان از طریق ماساژ است. در دهه های اخیر علم ماساژ درمانی دارای پیشرفت چشم گیری بوده است، به طوری که امروزه ماساژ درمانی دارای سبکها و روشهای خاصی می باشد. از جمله تخصصی ترین آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:


ماساژ سوئدی، ماساژ ورزشی، ماساژ اعصاب، ماساژ شیاتسو، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ، رفلکسولوژی، ماساژ بارداری. 


با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی روز، با توجه به مدرنیزه شدن زندگی انسان ها و مشغله های بسیار زیاد زندگی آنان، ماساژ درمانی نیز شکلی جدید به خود گرفته است، امروزه دستگاهها و ابزارآلاتی تحت عنوان ماساژور ها برای استفاده راحت در منازل و مراکز در دسترس قرار گرفته است. این دستگاهها در دسته بندی های متفاوت می توانند شامل صندلی ماساژ، ماساژور های صورت، بدن و پا، ماساژورهای کمری، ویبراتور ها و غیره باشند. 

ماساژور گردن و شانه امسیگ – EmsiG مدل MG50ماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان مو..
تماس بگیرید
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG110 – XPlusماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسا..
تماس بگیرید
ماساژور کل بدن امسیگ – EmsiG مدل MG 40 – Plusماساژ چیست با وجود قدمت طولانی ماساژ در تاریخ بشریت اما امروزه اهمیت و درجه تاثیر گذاری آن بر بشر روشن شده است. در ابتدا از ماساژ در عقاید مربوط به انرژی درمانی استفاده میشده است اما امروزه ماساژ به عنوان یک عمل تاثیر گذار در سلامت روح و جسم انسان..
تماس بگیرید
ماساژور کامل بدن EmsiGماساژدر ایران از قدیم تا الان برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات با فشار ثابت یا در حال حرکت یا لرزش ،به حرکات مکانیکی بدن کمک میکند که ماساژ می تواند با دست،انگشتان،آرنج،زانو،ساعد و پاها انجام شود. در قدیم حتی قبل از اسلام ماساژ رواج داشته، اوایل فقط مخصوص پادشاهان بوده و ..
تماس بگیرید
پشتی ماساژ M-12950 پشتی ماساژ M-12950
ناموجود
پشتی ماساژ M-12950 1. عملکرد پشتی ماساژ M-12950 : • نور مادون قرمز و حرارت مازاد• ماساژ گردن جداگانه و روکش قابل برداشت جهت شست و شو• ماساژ لرزشی جداگانه در قسمت نشینگاه • کنترل از راه دور دستی• شست و شوی راحت لوازم• سه حوزه ماساژ قابل انتخاب :: 1 ماساژ کلی 2 ماساژ قسمت بالا 3 ماساژ پایین پشت• ماساژ..
0 تومان
پشتی ماساژ M-12840
ناموجود
پشتی ماساژ M-12840 1. عملکرد پشتی ماساژ M-12840 : *گردن- ماساژ عمیق شیاتسو (ماساژ در جهت و خلاف جهت عقربه های ساعت)- ارتفاع ماساژ قابل تنظیم (سری ماساژ 10 سانتی متر بالا/پایین میرود) *پشت- دو سبک ماساژ:مالش و پیچش به منظور ماساژ عمیق- سه حوزه ماساژ به شما این امکان را می دهد که روی آرامش نواحی بالات..
2,500,000 تومان
ماساژور پا M-5005
ناموجود
ماساژور پا M-5005 بعد از یه روز کاری خسته کننده و سرپا ایستادن طولانی مدت و یا بعد از پیاده روی، پا های ما که قلب دوم نیز به حساب می آیند احتیاج به یک ریکاوری درست و حسابی دارند که دستگاه ماساژور پا M-5005 این امکان را فراهم کرده تا خستگی پا های شما را از بین ببرد.ماساژور پا M-5005 دارای طراحی منحصر..
4,500,000 تومان
ماساژور برقی مولتی فانکشنال مدل PR-208 ماساژور برقی مولتی فانکشنال مدل PR-208
ناموجود
ماساژور برقی مولتی فانکشنال مدل PR-208multifunctional massage rod PR-208 ماساژور برقی مولتی فانکشنال مدل PR-208 دارای ویبره افقی بدون کوبش آزار دهنده. بسیار راحت و کاربردی برای رفع و یا جلوگیری از گرفتگی عضلات و خستگی ناشی از آن. ماساژور برقی دو قدرته می باشد. و درای تنظیم قدرت دستگاه می باشد. این م..
369,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات