منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

پله تخت بیمار استیل

پله تخت بیمار استیل
پله تخت بیمار استیل
173,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: KZM-STS-1
  • زمان ارسال: ۳ روز کاری ( تهران تحویل و شهرستان تحویل باربری)

تک پله تخت بیمار رویه استیل ضد لیز خوردن

پله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برای جلوگیری از لیز خوردن است. بسیار مستحکم و مقاوم است.
پله های کنار تخت برای سهولت پایین آمدن یا بر روی تخت رفتن بیمار کاربرد دارد. علاوه بر این در زمان اقدامات درمانی و حتی CPR در مراکز درمانی بسیار کاربردی می باشد. رویه آن از نوع استیل ویژه است. در تک نوع تک و تک پله قابل عرضه می باشد. این محصول به صورت تک پله نیز موجود است. اندازه  ۲۰× ۳۰ سانتی متر می باشد و ارتفاع تک پله آن ۲۳ سانتی متر می باشد. رویه پله ی آن بگونه ایست که با برجستگی هایی که دارد از سر خوردن فرد جلوگیری می کند.

تخت های بیمارستانی به علت ارتفاعی که دارند، برای ورود و خروج بیمار بر تخت و همچنین انجام پروسیجرهای درمانی که نیاز به تسلط پرسنل درمان دارد کار را بسیار دشوار می کنند. استفاده از پله های دو یا تک استپ تخت بیمار این مشکل را بر طرف می کند. این پله های کنار تخت در اتاق بیمار در بخش های مختلف بیمارستانی نظیر اتاق عمل، اورژانس، اتاق احیاء و … کاربرد دارد.

مشخصات کلی
ابعاد و اندازهاندازه ۲۰× ۳۰ سانتی متر می باشد و ارتفاع دو پله آن ۲۳ سانتی متر می باشد.
وزن۱۱ کیلوگرم
تحمل وزن۲۵۰ کیلوگرم
کشور سازندهایران
جنسبدنه پروفیل ۲۵ و رویه ورق استیل آج دار

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات