منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

الکل سنج MEH-AC-CH

الکل سنج MEH-AC-CH
الکل سنج MEH-AC-CH
الکل سنج MEH-AC-CH
الکل سنج MEH-AC-CH
الکل سنج MEH-AC-CH
59,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: MEH-AC-CH
  • زمان ارسال: ۲ روز کاری ( تهران تحویل و شهرستان تحویل پست)

الکل سنج MEH-AC-CH

الکل سنج مرغوب کد MEH-AC-CH برای سنجش درصد الکل انواع مایعات جهت استفاده در آزمایشگاه ها یا صنایع و همچنین در منزل کاربرد دارد. این الکل سنج میزان الکل را بر حسب درصد نشان می دهد و هر یک درصد نشان دهنده ۱ میلی لیتر در ۱۰۰ میلی لیتر می باشد. استفاده از آن بسیار راحت و ساده می باشد که در ادامه مختصرا توضیح میدهیم.  طول آن ۳۰ سانتی متر می باشد. مکانیسم عمل آن مکانیکی است و وزن آن ۴۵ گرم است. از ویژگی های آن به کیفیت بالا و دقت آن می توان اشاره کرد. این محصول در پالایشگاه ها نیز برای اندازه گیری چگالی  نفت و بنزین نیز کاربرد دارد.

روش کار :

ابتدا ظرفی را آماده کنید که بتوانیم مایع را با ارتفاع ۳۰ سانتی متر در آن وارد کنید. در آزمایشگاه ها از بشر و مدر منزل از ظروف نوشابه میتوان استفاده کرد. وقتی که الکل سنج در طرف قرار گرفت از پهلو به استوانه الکل سنج مینگریم . سطح مایع داخل الکل سنج نشانگر میزان درصد الکل می باشد. اگر میزان الکل صفر درصد باشد (مایعات غیر الکلی) مایع بر روی عدد صفر ثابت می ماند. باید توجه داشت که ظرف مایعی که در نظر میگیرید می بایست شفاف باشد و همچنین ارتفاع آن حداقل ۳۰ سانتیمتر باشد. الکل سنج ها مدل های مختلفی دارند اما مکانیسم کار همه آنها یکی است. اگر بدنبال الکل سنجی مناسب می گردید نیاز به صرف هزینه اضافی نیست و همین الکل سنج می تواند کار مورد نظر شما را انجام دهد.

مشخصات کلی
ابعاد و اندازه30x2x3 سانتی‌متر
مدت زمان تحویل* پست تهران و شهرستان : ۲ الی ۳ روز کاری تحویل پست داده میشود. * حمل سریع تهران: ۱ روز کاری *حمل پیک تهران : ۲ روز کاری * حمل رایگان :‌ لطفا شرایط حمل رایگان را مطالعه نمایید. دقت نمایید این نوع حمل شامل تنها برخی محصولات و کالاها میشود.
نوع کاربریمکانیکی
وزن۴۴ گرم
کشور سازندهچین

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات