منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

آرایشی بهداشتی

برند: NN
پیش بند دندانپزشکی رولی اقتصادی دکتر اسکاتیکی از ابزار بسیار مهم و کاربردی در مراکز دندانپزشکی، پیش بند ها هستند. پیش بند در مقابل بیمار قرار میگیرد، تا از برخورد هر گونه ترشح و ضایعات به بدن و لباس بیمار جلوگیری کند. پیش بند ها در سایز های مختلف و متناسب با سن و سایز بیمار تولید میشوند.پیش ..
17,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,000 تومان
برند: NN
پیش بند دندانپزشکی رولی آنتی باکتریال دکتر اسکاتیکی از ابزار بسیار مهم و کاربردی در مراکز دندانپزشکی، پیش بند ها هستند. پیش بند در مقابل بیمار قرار میگیرد، تا از برخورد هر گونه ترشح و ضایعات به بدن و لباس بیمار جلوگیری کند. پیش بند ها در سایز های مختلف و متناسب با سن و سایز بیمار تولید میشوند. ..
385,000 تومان
قیمت بدون مالیات:385,000 تومان
برند: NN
پیش بند دندانپزشکی رولی آنتی باکتریال دکتر اسکاتیکی از ابزار بسیار مهم و کاربردی در مراکز دندانپزشکی، پیش بند ها هستند. پیش بند در مقابل بیمار قرار میگیرد، تا از برخورد هر گونه ترشح و ضایعات به بدن و لباس بیمار جلوگیری کند. پیش بند ها در سایز های مختلف و متناسب با سن و سایز بیمار تولید میشوند. ..
35,000 تومان
قیمت بدون مالیات:35,000 تومان
برند: NN
ست کاشت موکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال مانندن گ..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
برند: NN
سوزن تزریق کانولا / تزریق چربیانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باش..
150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:150,000 تومان
برند: NN
ست نانوفتانتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک از بدن افراد خارج میشود باید خرد و کوچک کرد تا نتیجه ی کار خوب و مرغوب باشد. این عملیات خرد و ..
990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:990,000 تومان
برند: NN
تیغ گیر خودکاریکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال مان..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
برند: NN
پنس سر کج مکفوریونکاشت مو یکی از مهم ترین عوامل در زیبایی داشتن مو های پرپشت و سالم میباشد. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی دچار مشکل ریزش مو شده اند و در برخی از نواحی سرشان مو هایشان کمتر از سایر قسمت ها بوده. این افراد میتوانند با کاشت مو طبیعی دوباره صاحب مو های پرپشت بشوند. برخی از عوال ..
170,000 تومان
قیمت بدون مالیات:170,000 تومان
برند: NN
رابط سرنگ به سرنگ استیلرابط سرنگ به سرنگ این وسیله مناسب برای تبدیل مولکول های چربی به میکروفت میباشد. انتقال چربی در زمان های قبل به وسیله ی روش های سنتی انجام میگرفت. در روش های سنتی ممکن بود به آن صورت که فرد انتظار داشت نتایج مرغوبی به عمل نمیاورد. چربی هایی که با روش های مختلف لیپوماتیک ..
144,000 تومان
قیمت بدون مالیات:144,000 تومان
برند: NN
ست پیرسینگپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرسینگ کردن بدن..
525,000 تومان
قیمت بدون مالیات:525,000 تومان
برند: NN
پنس میکرودرمال HEASANTپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پیرس..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
برند: NN
پنس سپتوم پیرسینگ هیسانتپیرسینگ پیرسینگ دارای نام های دیگری همچون آژین کاری بوده که به معنای سوراخ کردن بخش یا بخش هایی از بدن برای وصل کردن جواهرات و اشیای زینتی میباشد. سوراخ کردن گوش و بینی از دیرباز تا زمان حال در کل دنیا مرسوم بوده و حتی مومیایی هایی پیدا شده اند که دارای پیرسینگ اند. پی..
180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:180,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات