منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت شخصی

عصای زیر بغل آلومینیومی ایبکا شیاردار - یک جفت (سایز متوسط و کوچک) سایز بزرگعصاها و انواع آنها عصا یکی از ابزار هایی است که از گذشته تا به امروز در خدمت بشر بوده است. این وسیله ساده که در برهه های مختلف تاریخ بسیار در کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. اگر به عکس های تاریخی دقت نم..
352,000 تومان
لباس ایزوله لمینت شده یا گان یکسره دندانپزشکیاین گان ها بدون درز هستند و مناسب برای افرادی که مدام در معرض پاشش ذرات ریز و ریزگزدها هستند مناسب است. این گان ایزوله دندانپزشکی دارای سروپوش و پاپوش نیز می باشد.  هنگامی که بیمار به طور فعال آلوده می شود، حجم ویروس در مایعات دهان زیاد می باشد، به ای..
42,000 تومان
محافظ ضد آب تشک اونر
جدید ناموجود
برند: اونر - onner
محافظ ضد آب تشک اونر onner waterproof pad mattressاز تشک خود محافظت کنید!وظیفه اصلی محافظ های تشک از نامشان پیداست آنها از تشک شما محافظت می کنند.محافظ ضد آب تشک اونر دارای یک لایه بیرونی نرم حوله ای است و در ساخت آن از فناوری نانو توری استفاده شده که امکان تهویه هوا را فراهم می کند...
285,000 تومان
برند: NN
دستگاه تست قند خون کلور چک CLEVER CHEK مدل TD-4230دستگاه تست قند خون کلور چک یکی از دستگاه های تست قند خون خوب در بازار ایران می باشد. همراه این دستگاه ۱۰ عدد نوار تست قند و لانست ارایه می شود. کلور چک در کمتر از ۷ ثانیه با حداقل میزان خون ۰.۷ میکرولیتر میتواند میزان قند خون شما را اطلاع رسانی ک..
107,000 تومان
برند: NN
نوار تست قند خون کلور چک بسته ۵۰ عددی ( دو بسته ۲۵ عددی) CLEVER CHEاین نوار برای دستگاههای با کد TD-4230 مناسب می باشدنوار تست قند خون امپرور کلیورچک در دو بسته بندی ۲۵ تایی ارایه می شود. علت ارایه در بسته بندی جدا به این سبب است که بعد از باز کردن هر قوطی شما تنها ۳ ماه فرصت دارید تا از نوا..
123,000 تومان
ترمومتر و تب سنج دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل CF 02دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و غیر اراد..
تماس بگیرید
کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150کیسه یخ امسیگ EmsiG - مدل IC150همانطور که میدانید،‌ یخ و سرما نیز در کنار گرما میتواند باعث کاهش دردها و التهابات در بدن شوند. در بسیاری از موارد که بدن دچار آسیب دیدگی میشود،‌ به منظور جلوگیری سریع از درد و آسیب دیدگی بیشتر، از یخ به عنوان عامل پیشگیری کننده و..
تماس بگیرید
کیسه آب گرم امسیگ EmsiG - مدل HB166کیسه آب گرم و خواص آن همه ما حداقل چندین و چند بار با خواص و خصوصیات کیسه آب گرم مواجه شده ایم. این ابزار که از گذشته وجود داشته است امروزه به عنوان یکی از محصولات مهم در اکثر خانه های ما پیدا میشود. کیسه آب گرم یکی از میراث پدربرزگ ها و مادربزرگ ها است که ..
تماس بگیرید
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K8رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
تماس بگیرید
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K6رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
تماس بگیرید
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K4رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
تماس بگیرید
ترازو رژیمی و آشپزخانه دیجیتال امسیگ EmsiG - مدل KW92-K2رژیم غذایی و کالری همانطور که میدانید، حفظ سلامت بدن یکی از مهمترین دغدغه های بشر است. یکی از روش های حفظ سلامتی کنترل و توجه به تغذیه در طی شبانه روز میباشد. امروزه رژیم های غذایی متنوعی در جهت سالم سازی بدن به جامعه معرفی شده است. یکی..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 468 (39 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات