منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

مراقبت شخصی

برند: NN
دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی هوشمنددستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی تایمر دار یکی از محصولات مقابله با کرونا و برای ضدعفونی بدون دخالت دست میباشد. این دستگاه با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و رنگ کوره ای می باشد. این دستگه دارای تایمر و برنامه ریزی شده است که با هر با فشردن پدال فقط یک بار دستگاه..
2,340,000 تومان
الکل پاش تمام اتوماتیک WAD001این روزها ضدعفونى کردن دستها از جمله مهمترین و ضروررىترین روشهاى پیشگیرى از ابتلا به بیمارىها، به خصوص بیمارى کووید-19 است. فعالیتهاى روزمره شخصى از جمله خرید کردن، استفاده از کارتهاى اعتبارى، تماس با وسایل عمومى و همچنین فعالیتهاى افراد در محیط کارى مانند باز و بس..
582,000 تومان
ترمومتر لیزری تفنگی bbloveترمومتر یا دماسنج برای اندازه گیری دمای بدن یا گاهی برای اندازه گیری دمای محیط استفاده میشوند. سه دسته ی معروف دماسنج های دیجیتالی ، جیوه ای و الکلی میباشد. دماسنج های دیجیتالی دقیق ترین نوع دماسنج ها میباشند. ترمومتر های بیشترین استفاده خانگی و صنعتی را دارا میباشند..
830,000 تومان
ترمومتر تفنگی کالیبره دار 122-ITترمومتر یا دماسنج برای اندازه گیری دمای بدن یا گاهی برای اندازه گیری دمای محیط استفاده میشوند. سه دسته ی معروف دماسنج های دیجیتالی ، جیوه ای و الکلی میباشد. دماسنج های دیجیتالی دقیق ترین نوع دماسنج ها میباشند. ترمومتر های بیشترین استفاده خانگی و صنعتی را دارا م..
1,180,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMed پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMed
فروش ویژه -1 %
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMedپالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان می باشد. برند چویس مد نامی آشنا در دستگاه های پالس اکسیمتری ثابت بیمارستانی و پرتابل ( قابل حمل ) دارد. پالس اکسیمتری برای  تعیین میزان اکسیژن اشباح خون و میزان ضربان قلب هر فرد م..
750,000 تومان 760,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل  PMCO115دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCO-115این روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در بازار ملتهب ای..
370,000 تومان
گن فول بادی زنانه آستین دار مشکی Variteks-224این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر، دست و بازو، شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دار..
2,100,000 تومان
گن فول بادی مردانه مشکی Variteks-242این گن در مردان بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی می با..
2,000,000 تومان
گن فول بادی زنانه بدون آستین مشکی Variteks-228این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن، ران، ساق پا و هر گونه عمل در این نواحی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غ..
1,880,000 تومان
گن شکم و پهلو شورتی کاپ دار مشکی Variteks-227این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، لگن و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی می باشد. در قسمت..
1,690,000 تومان
گن شکم و پهلو آستین دار شورتی جلو غزن رنگ مشکی Variteks-226این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم، بازو و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ و غزن مقاومی م..
1,880,000 تومان
گن شکم و پهلو شورتی پشت بلند رنگ مشکی Variteks-225این گن بعد از عمل های لیپوساکشن، لیپولیز در ناحیه کمر و شکم و هر گونه عملی که به حفظ و ثبات پوست و عضلات در فرم نرمال نیاز می باشد کاربرد دارد. این گن براحتی پوشیده می شود . پشت آن بلند و در جلو در خط میانی دارای زیپ مقاومی می باشد. در قسمت انتها..
1,580,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 543 (46 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات