منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

دستکش

دستکش لاتکس استریل و بدن پودر بکر ۱۲ جعبه ۷۰ بسته ایهر بسته شامل دو عدد دستکش استریل می باشددستکش لاتکس بدون پودر شرکت بکر در بسته های استریل عرضه می شود. این محصول با کیفیت و کشسانی بالا می باشد. از این دستکش بعنوان دستکش معاینه نیز نام برده می شود چون در مقایسه با سایر دستکش ها ، دستکش لات..
3,121,000 تومان
دستکش وینیل دو بسته ۵۰ عددی رزمریم سایز  بزرگ دستکش وینیل دو بسته ۵۰ عددی رزمریم سایز  بزرگ
ناموجود
دستکش وینیل ۱۰۰ عددی رزمریم سایز Lدستکش ۵۰ عددی ونیل ساخت شرکت رزمریم می باشد. این دستکش بدون پودر و با ضخامت مناسب می باشد. دستکش ونیل از کلی پلی وینیل ساخته شده است. رنگ آنها شفاف و کشسانی مناسبی دارند. دستکش ونیل برای محافظت از دست در برابر میکرو ارگانیسم ها و میکروب ها می باشد. مشاغلی که دائ..
136,000 تومان
دستکش وینیل ۵۰ عددی رزمریم سایز  بزرگ دستکش وینیل ۵۰ عددی رزمریم سایز  بزرگ
ناموجود
دستکش وینیل ۵۰ عددی رزمریم سایز Lدستکش ۵۰ عددی ونیل ساخت شرکت رزمریم می باشد. این دستکش بدون پودر و با ضخامت مناسب می باشد. دستکش ونیل از کلی پلی وینیل ساخته شده است. رنگ آنها شفاف و کشسانی مناسبی دارند. دستکش ونیل برای محافظت از دست در برابر میکرو ارگانیسم ها و میکروب ها می باشد. مشاغلی که دائم..
70,000 تومان
دستکش وینیل ۱۰۰ عددی رزمریم سایز Mدستکش ۵۰ عددی ونیل ساخت شرکت رزمریم می باشد. این دستکش بدون پودر و با ضخامت مناسب می باشد. دستکش ونیل از کلی پلی وینیل ساخته شده است. رنگ آنها شفاف و کشسانی مناسبی دارند. دستکش ونیل برای محافظت از دست در برابر میکرو ارگانیسم ها و میکروب ها می باشد. مشاغلی که دائ..
135,000 تومان
دستکش وینیل ۵۰ عددی رزمریم سایز Mدستکش ۵۰ عددی ونیل ساخت شرکت رزمریم می باشد. این دستکش بدون پودر و با ضخامت مناسب می باشد. دستکش ونیل از کلی پلی وینیل ساخته شده است. رنگ آنها شفاف و کشسانی مناسبی دارند. دستکش ونیل برای محافظت از دست در برابر میکرو ارگانیسم ها و میکروب ها می باشد. مشاغلی که دائم..
70,000 تومان
دستکش لاتکس بدون پودر OP PERFECT حریر سایز کوچک دستکش لاتکس بدون پودر OP PERFECT حریر سایز کوچک
ناموجود
دستکش لاتکس بدون پودر اپی پرفکت حریر بسته ۱۰۰ عددی سایز متوسطدستکش لاتکس بدون پودر شرکت حریر در بسته بندی ۱۰۰ عددی عرضه می شود. این محصول با کیفیت و کشسانی بالا می باشد. از این دستکش بعنوان دستکش معاینه نیز نام برده می شود چون در مقایسه با سایر دستکش ها ، دستکش لاتکس در مقابل بسیاری از بیماری ها..
175,000 تومان
دستکش لاتکس بدون پودر OP PERFECT حریر سایز متوسط دستکش لاتکس بدون پودر OP PERFECT حریر سایز متوسط
ناموجود
دستکش لاتکس بدون پودر اپی پرفکت حریر بسته ۱۰۰ عددی سایز متوسطدستکش لاتکس بدون پودر شرکت حریر در بسته بندی ۱۰۰ عددی عرضه می شود. این محصول با کیفیت و کشسانی بالا می باشد. از این دستکش بعنوان دستکش معاینه نیز نام برده می شود چون در مقایسه با سایر دستکش ها ، دستکش لاتکس در مقابل بسیاری از بیماری ها..
175,000 تومان
دستکش لاتکس بدون پودر اپی پرفکت حریر بسته ۱۰۰ عددی سایز لارجدستکش لاتکس بدون پودر شرکت حریر در بسته بندی ۱۰۰ عددی عرضه می شود. این محصول با کیفیت و کشسانی بالا می باشد. از این دستکش بعنوان دستکش معاینه نیز نام برده می شود چون در مقایسه با سایر دستکش ها ، دستکش لاتکس در مقابل بسیاری از بیماری ها ..
139,000 تومان
ماسکش یک بسته ۱۰۰ تایی دستکش نایلونی و ۱۰ عدد ماسک فیلتر دار ماسکش یک بسته ۱۰۰ تایی دستکش نایلونی و ۱۰ عدد ماسک فیلتر دار
ناموجود
ماسکش یک بسته ۱۰۰ تایی دستکش و ۱۰ عدد ماسک فیلتر دارماسک سه لایه جراحی با بهترین مواد موجود در بازار و در بسته بندی های کاملا بهداشتی و با بروزترین امکانات موجود تهیه شده است. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت ب..
156,000 تومان
دستکش ونیل  بدون پودر Aura دستکش ونیل  بدون پودر Aura
ناموجود
دستکش ونیل  بدون پودر آئورا   ۱۰۰ عددی Auraسایز موجود متوسط M می باشد. دستکش ونیل بدون پودر آئورای اصل را از ما بخواهید. این دستکش بدون پودر و ضد حساسیت می باشد. ضخامت این دستکش ۴.۳ میلی متر می باشد. این دستکش بصورت چند منظوره و یک بار مصرف می باشد. و می تواند برای مصارف پزشکی و غیرپزشکی استفاد..
65,000 تومان
دستکش نیتریل آبی نوبل دستکش نیتریل آبی نوبل
ناموجود
دستکش نیتریل آبی نوبل ۱۰۰ عددی NOBLEدستکش نیتریل آبی نوبل یک دستکش یک بار مصرف و بدون پودر می باشد. شرکت سازنده آن مدعی است شما می توانید در حالتی که دستتان خشک یا مرطوب باشد تفاوتی در کیفیت پوشیدن دستکش ایجاد نمی کند. این دستکش فقط در سایز بسیار بزرگ XL موجود می باشد. مواد تشکیل دهنده در آن از ..
38,600 تومان
دستکش معاینه بدون حساسیت ونیل OKSANO دستکش معاینه بدون حساسیت ونیل OKSANO
ناموجود
دستکش بدون پودر و لاتکس ونیل بسته ۱۰۰ عددی OKSANOتنها سایز بزرگ L از این دستکش موجود است. دستکش بدون پودر و لاتکس ونیل OKSANO در بسته بندی ۱۰۰ عددی. این دستکش بسیار سبک و شفاف می باشد. کشش کافی در ناحیه انگشتان دارد که باعث می شود از پارگی و سوراخ شدگی دستکش جلوگیری شود. کاربرد این دستکشها در صن..
51,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات