منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

ماسک

ماسک خود تنظیم غیر استریل بکر بسته بندی اقتصادی ده عددیدر بسته بندی ۱۰ عددی جدا از هم نمی باشند.ماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. ر..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
ماسک شیلد کارتن ۴۰۰ عددی ظریف پلیمرهر کارتن شامل ۸ بسته ۵۰ عددی می باشدماسک شیلد برای محافظت از بینی و دهان و چشم ها محصول شرکت ظریف پلیمر اصفهان می باشد که در بسته بندی های ۵۰ عددی عرضه می شود. ماسک و شیلد دو وسیله بسیار مهم در جلوگیری از در تماس بودن صورت با ترشحات منتشر شده در هوا دارد. م..
1,953,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,953,000 تومان
ماسک شیلد بسته ۵۰ عددی ظریف پلیمرماسک شیلد برای محافظت از بینی و دهان و چشم ها محصول شرکت ظریف پلیمر اصفهان می باشد که در بسته بندی های ۵۰ عددی عرضه می شود. ماسک و شیلد دو وسیله بسیار مهم در جلوگیری از در تماس بودن صورت با ترشحات منتشر شده در هوا دارد. مطالعات تحقیقاتی می‌گویند اگرچه شیلد‌های مح..
244,500 تومان
قیمت بدون مالیات:244,500 تومان
ماسک سه لایه ۱۰ تایی ماسک سه لایه ۱۰ تایی
فروش ویژه -21 %
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه  ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ماسک پزشکی تهیه شده است. گرماژ پارچه خارجی و ..
11,500 تومان 14,500 تومان
قیمت بدون مالیات:11,500 تومان
برند: NN
کیف و نگهدارنده ماسک کلین هولدرکیف نگهدارنده یک محصول کم جا و سبک در جیب شما برای نگهداری بهداشتی ماسک همراه می باشد. این وسیله بسیار ساده و در عین حال کاربردی در مکان هایی که به مدت طولانی قرار میگیرید و نیاز به تعویض ماسک به دفعات دارید کاربردی می باشد و امکان نگهداری بهداشتی ماسک را بدون آلود..
24,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,000 تومان
ماسک کودک بکر پنج لایه ماسک کودک بکر پنج لایه
فروش ویژه -21 %
ماسک کودک برای کودکان ۵ لایه ۲ لایه فیلتر دار ۵ الی ۱۵ سالماسک کودک شرکت بکر بصورت بسته بندی های بهداشتی و تکی قابل عرضه می باشد. یکی از دغدغه های پدر و مادران در دوران کرونا و بیماری های همه گیر فصلی مراقبت و محافظت ازسلامتی کودکان می باشد. ماسک کودک بکر محصولی منحصر بفرد مناسب کودکان ۵ الی ۱۵..
5,500 تومان 7,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,500 تومان
ماسک خود تنظیم غیر استریل بکر بسته بندی تکیماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خار..
7,700 تومان
قیمت بدون مالیات:7,700 تومان
ماسک خود تنظیم استریل بکر بسته بندی تکی ماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خارج و ..
7,900 تومان
قیمت بدون مالیات:7,900 تومان
ماسک قابل شست و شو طب و صنعت حداقل خرید ۱۰ عددماسک پارچه ای طب و صنعت برای محافظت از ورود آلاینده های محیط بداخل مجاری تنفسی و حمایت از دهان و بینی در مقابل آلایندگی ها می باشد. کناره ی آن دور دوز شده و محکم دوخته شده است. جنس این ماسک قابل شست و شو میباشد. این محصول در دو سایز S و L طراحی و..
22,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,000 تومان
ماسک یک لایه ۵ عددی اسپان باند با بند کشیماسک یک لایه  با پارچه ۴۰ گرم اسپان باند سفید تهیه شده اسن و همچنین در بسته بندی ۵ عددی پلاستیکی عرضه می شود. این ماسک دارای دو بند کشی گوش می باشد که براحتی بر روی گوش ها فیکس می شود که جنس آن از لاتکس نیست و در استفاده طولانی مدت باعث حساسیت و فشار بر گ..
11,000 تومان
قیمت بدون مالیات:11,000 تومان
ماسک خود تنظیم بکر استریل بسته ۴۰ عددیماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خارج و ب..
269,000 تومان
قیمت بدون مالیات:269,000 تومان
ماسک خود تنظیم بکر ۴۰ تاییماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. رنگ آن آبی و از نوع پارچه ای با تبادلات یکطرفه هوا به خارج و با کنترل عفون..
275,000 تومان
قیمت بدون مالیات:275,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 41 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات