منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

دستمال و زیرانداز

ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۳۰ مملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰..
46,000 تومان
قیمت بدون مالیات:46,000 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف عرض ۸۰ سانتی متر در ۲۰ متر ملحفه رولی یکبار مصرف عرض ۸۰ سانتی متر در ۲۰ متر
ناموجود
ملحفه رولی یکبار مصرف پرفراژ شده گرماژ ۲۰ (۸۰ سانت)ملحفه رولی یکی از وسایب مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با..
30,000 تومان
قیمت بدون مالیات:30,000 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ م ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ م
ناموجود
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ محداقل خرید ۵ عددملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه ب..
52,000 تومان
قیمت بدون مالیات:52,000 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ م ملحفه رولی یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ م
ناموجود
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۴۰ مملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰..
43,000 تومان
قیمت بدون مالیات:43,000 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف ضد آب بکر عرض ۶۰ و طول ۲۰ متر ملحفه رولی یکبار مصرف ضد آب بکر عرض ۶۰ و طول ۲۰ متر
ناموجود
ملحفه رولی یکبار مصرفملحفه رولی یکی از وسایب مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه به رنگ سفید با عرض ۶۰ سانتی متر  و گرماژ (وزن..
42,400 تومان
قیمت بدون مالیات:42,400 تومان
حوله یکبار مصرف ۳۷ درجه بکر ۸۰ گرمی بسته بندی ۱۵۰ عددی
ناموجود
حوله یکبار مصرف ۳۷ درجه بکر ۸۰ گرمی ۴۰×۸۰ سانتی متریحوله یکبار مصرف یکی از پرکاربردترین ابزار بهداشتی است. از این وسیله میتوان در بیمارستان ها، کلینیک ها، آرایشگاهها، باشگاهها، استخر، هتل، منزل و غیره استفاده نمود. این محصول قدرت جذب بالایی دارد و هرگونه خیسی و ترشحات را به خود جذب مینماید. این..
733,500 تومان
قیمت بدون مالیات:733,500 تومان
شیت ملحفه یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر - بسته بندی ۵ عددی
ناموجود
شیت ملحفه یک بار مصرف ۳۷ درجه بکر بسته بندی ۵ عددیحداقل خرید ۵ بسته ۵ عددیملحفه یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. شیت ملحفه یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد ..
35,500 تومان
قیمت بدون مالیات:35,500 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۲۰ گرمی ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۲۰ گرمی
ناموجود
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۲۰ گرمیملحفه رولی یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. ملحفه رولی یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد تهیه شده . از پارچه مدیکال و ضد..
42,400 تومان
قیمت بدون مالیات:42,400 تومان
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۱۷ گرمی ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۱۷ گرمی
ناموجود
ملحفه رولی یکبار مصرف بکر ۳۷ درجه ۱۷ گرمیملحفه رولی یکی از ابزار پرکاربرد در مراکز بهداشتی، درمانی، ‌بیمارستانی، کلینیک ها، باشگاهها، هتل ها و غیره است. این محصول یکبار مصرف و سبک میباشد. ملحفه رولی یکبار مصرف یکی از تولیدات شرکت بکر است. این محصول کاملا استاندارد تهیه شده . از پارچه مدیکال و ضد..
38,000 تومان
قیمت بدون مالیات:38,000 تومان
زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت) بکر ۳۷ درجه - بسته بندی ۲۰۰ عددی زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت) بکر ۳۷ درجه - بسته بندی ۲۰۰ عددی
ناموجود
زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت ) بکر۳۷ درجه شامل ۴۰ بسته ۵ عددیزیر انداز بهداشتی بکر دارای ۵ لایه می باشد که در جذب مواد و کیفیت آن هر یک از ۵ لایه کاربری مجزی دارند. لایه اول از نوع Non Woven  و ضد حساسیت می باشد. لایه دوم دولایه فشرده کاغذی برای جذب بهتر می باشد. لایه سوم خمیر کاغذی که اص..
1,316,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,316,000 تومان
حوله یکبار مصرف ۳۷ درجه بکر ۵۰ گرمی - بسته بندی ۲۰۰ عددی
ناموجود
حوله یکبار مصرف ۳۷ درجه بکر ۵۰ گرمی ۴۰×۸۰ سانتی متریحوله یکبار مصرف یکی از پرکاربردترین ابزار بهداشتی است. از این وسیله میتوان در بیمارستان ها، کلینیک ها، آرایشگاهها، باشگاهها، استخر، هتل، منزل و غیره استفاده نمود. این محصول قدرت جذب بالایی دارد و هرگونه خیسی و ترشحات را به خود جذب مینماید. این..
606,000 تومان
قیمت بدون مالیات:606,000 تومان
زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت) بکر زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت) بکر
ناموجود
زیر انداز بهداشتی بیمار (دروشیت ) بکرزیر انداز بهداشتی بکر دارای ۵ لایه می باشد که در جذب مواد و کیفیت آن هر یک از ۵ لایه کاربری مجزی دارند. لایه اول از نوع Non Woven  و ضد حساسیت می باشد. لایه دوم دولایه فشرده کاغذی برای جذب بهتر می باشد. لایه سوم خمیر کاغذی که اصلاحا بهه لایه تیشیو شناخته می ش..
29,680 تومان
قیمت بدون مالیات:29,680 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات