منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

سلامت محیط

برند: NN
دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی هوشمنددستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی تایمر دار یکی از محصولات مقابله با کرونا و برای ضدعفونی بدون دخالت دست میباشد. این دستگاه با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و رنگ کوره ای می باشد. این دستگه دارای تایمر و برنامه ریزی شده است که با هر با فشردن پدال فقط یک بار دستگاه..
2,340,000 تومان
الکل پاش تمام اتوماتیک WAD001این روزها ضدعفونى کردن دستها از جمله مهمترین و ضروررىترین روشهاى پیشگیرى از ابتلا به بیمارىها، به خصوص بیمارى کووید-19 است. فعالیتهاى روزمره شخصى از جمله خرید کردن، استفاده از کارتهاى اعتبارى، تماس با وسایل عمومى و همچنین فعالیتهاى افراد در محیط کارى مانند باز و بس..
582,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل  PMCO115دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCO-115این روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در بازار ملتهب ای..
370,000 تومان
برند: NN
دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورتدستگاه بخور گرم شینوره Shinore برای مصرف داخلی تولید شده است. شینوره ساخت ایران می باشد. مخزن این دستگاه بخور ۴.۵ لیتری می باشد. حداکثر فضای تحت پوشش دستگاه بخور ۴۰ متر مربع می باشد که بسته به فضا و محیطی که در آن قرار دارید می توانید از آن استفاده کنید. سازنده..
135,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضدعفونی کننده و تصفیه کننده هوا کلازون نابود کننده انواع عوامل بیماریزا Klazoneدستگاه کلازن با تولید ازون برای نابودی انواع عوامل بیماریزا و بوی نامطبوع می باشد. کلازن بروی عنواع قارچ ها، باکتری ها، ویروس ها، کپک ها، میکرو ارگانیسم ها و … موثر و نابود کننده می باشد. این دستگاه در شیوع همه..
ناموجود
برند: NN
پنل ضدعفونی کننده ورودی پاک قدماین محصول با بررسی را ه های انتقال بیماریهای مسری علی الخصوص در همه گیری های اخیر تولید شده است. از آنجایی که ویروس ها و باکتری ها و همچنین هاگ های قارچ ها سنگین می باشند براحتی از طریق آلودگی های ایجاد شده در کف کفش ها از جایی به جای دیگر منتقل می شوند. هیچکس نمی ..
250,000 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی دیواری HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی دیواری HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ان..
1,769,500 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید دیواری HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید دیواری HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ان..
1,759,000 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل دیواری HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل دیواری HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ا..
1,874,500 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید با پایه HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید با پایه HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ..
2,567,500 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل با پایه HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل با پایه HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده..
2,620,000 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی با پایه HONO دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی با پایه HONO
ناموجود
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در ب..
2,588,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 44 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات