منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

سلامت محیط

برند: NN
پنل ضدعفونی کننده ورودی پاک قدماین محصول با بررسی را ه های انتقال بیماریهای مسری علی الخصوص در همه گیری های اخیر تولید شده است. از آنجایی که ویروس ها و باکتری ها و همچنین هاگ های قارچ ها سنگین می باشند براحتی از طریق آلودگی های ایجاد شده در کف کفش ها از جایی به جای دیگر منتقل می شوند. هیچکس نمی ..
240,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ مشکی هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ان..
1,780,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ان..
1,760,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل هونودیواری HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ا..
1,800,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ سفید هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده ..
2,390,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست رنگ استیل هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده..
2,460,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست هونو با پایه HONOدستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست امکان استفاده از استنداین روزها درگیری جهانی با ویروس جدید کرونا، توجه همگان را بیش از پیش به مسئله تمییزی و ضدعفونی جلب کرده است. با توجه به این موضوع ابزار و محصولات متفاوتی روانه بازار شده اند. در ب..
2,390,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی تایمر داردستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی تایمر دار یکی از محصولات مقابله با کرونا و برای ضدعفونی بدون دخالت دست میباشد. این دستگاه با بدنه ای مقاوم از جنس فولاد و رنگ کوره ای می باشد. این دستگه دارای تایمر و برنامه ریزی شده است که با هر با فشردن پدال فقط یک بار دست..
2,250,000 تومان
برند: NN
دستگاه اتومات ضد عفونی کننده دست دیواری هوشمنددستگاه هوشمند دیواری ضد عفونی کننده دست بصورت کاملا اتومات و بدون دخالت دست و با سنسور و لیزر کار میکند. این دستگاه دارای سنسور ضد آب و برنامه نویسی شده می باشد که کاملا این دستگاه را بعنوان یک دستگاه هوشمند به مصرف کننده معرفی میکند. با توجه به برنا..
1,660,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات دست استریل باکس مدل دیواری SX3در صورت نیاز به تحویل فوری با شماره های مدیلایف تماس گرفته و هماهنگ نمایید. در غیر اینصورت روال ارسال ۳ الی ۴ روز کاری است.ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کر..
1,695,000 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست NAC
فروش ویژه -17 %
برند: NN
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست NACاین دستگاه قابلیت نصب روی دیوار و پایه را دارد و همچنین میتوان به صورت رومیزی از آن استفاده نمود.حداقل ۷ روز کاری روز کاری زمان برای ارسال این محصول لازم است در صورت نیاز به تحویل فوری لطفا با شماره های مدیلایف تماس بگیرید. ضدعفونی کننده ها و گند زد..
1,500,000 تومان 1,800,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضد عفونی کننده  مکانیکی پدالی مدل PMCOاین دستگاه با استفاده از چسب دو طرفه روی دیوار و زمین فیکس میشود. همچنین میتوان با استفاده از پیچ و جای پیچ های تعبیه شده روی دستگاه آن را روی دیوار و زمین فیکس نمود. ۲ الی ۳ روز کاری زمان برای ارسال این محصول لازم است در صورت نیاز به تحویل فوری ل..
330,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات