منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

ابزار سلامت

ابزار سلامت برای تشخیص و درمان توسط پرسنل حرفه ای در مراکز درمانی یا به صورت استفاده عموم در منازل و مراکز غیر درمانی به کار می رود. این وسایل در پیشبرد درمان و تشخیص بسیار موثر هستند. این ابزار شامل بخشهای مراقبت از محیط٬ سلامت شخصی٬ استراحت طبی و ... می باشد.

برند: NN
دستگاه فشار خون جیوه ای بازویی پایه دار  0197دستگاه فشار خون جیوه ای – چرخ دار ایستاده برای استفاده حرفه ای ثبت فشار خون می باشد. دستگاه فشار چرخ دار همچنین دارای محفظه ای برای نگهداری کاف فشار خون و منظم نگاه داشتن لوله های دستگاه می باشد. دستگاهفشار خون جیوه ای دارای استاندارد اروپایی CE می با..
1,850,000 تومان
دستگاه فشار خون عقربه ای پایه دار بازویی بوکنگدستگاه فشار خون عقربه ای – ایستاده برای استفاده حرفه ای ثبت فشار خون می باشد. دستگاه فشار چرخ دار همچنین دارای سبد برای نگهداری کاف فشار خون و منظم کردن لوله های دستگاه می باشد. میزان خطا در اندازه گیری این دستگاه فشار خون پایین می باشد. پایه ی آن بس..
1,550,000 تومان
برند: NN
تب سنج تفنگی غیر تماسی و دیجیتالی Jiacom مدل FR-880تبسنج غیر تماسی جی کام Jiacom برای اندازه گیری میزان دمای بدن از طریق پیشانی می باشد. طراحی آن کاملا آرگونومی می باشد. این دماسنج بر اساس اینفرارد از فاصله ۵ سانتی متری میزان دما را تشخیص می دهد. تب سنج و دما سنج جی کام با میزان حداقل خطا ۰.۰۱± ..
795,000 تومان
برند: NN
تب سنج غیر تماسی و دیجیتالی جی کام - Jiacom مدل FR-800تبسنج غیر تماسی جی کام Jiacom برای اندازه گیری میزان دمای بدن از طریق پیشانی می باشد. این دماسنج بر اساس اینفرارد از فاصله ۵ سانتی متری میزان دما را تشخیص می دهد. تب سنج و دما سنج جی کام با میزان حداقل خطا ۰.۰۱±  از دقت بالایی برخوردار است. د..
690,000 تومان
پالس اکسی متر انگشتی  چویس مد ChoiceMMedپالس اکسی متر چویس مد با نام تجاری ChoiceMMed ساخت کشور چین تحت لیسانس آلمان می باشد. برند چویس مد نامی آشنا در دستگاه های پالس اکسیمتری ثابت بیمارستانی و پرتابل ( قابل حمل ) دارد. پالس اکسیمتری برای  تعیین میزان اکسیژن اشباح خون و میزان ضربان قلب هر فرد م..
760,000 تومان
تشک مواج تخم مرغی زنیت مد Zenithmed Bubble Air Matressتشک مواج تخم مرغی زنیت مد تحت لیسانس کشور سوئیس در چین ساخته می شود. سایز آن استاندارد و  ۹۰×۲۰۰ سانتی مترمی باشد. جنس آن از PVC  مدیکال گرید می باشد. خروجی هوا در آن ۷ لیتر در دقیقه می باشد. تشک مواج تخم مرغی زنیت مد با دوام است البته باید ..
تماس بگیرید
برند: NN
دستگاه بخور گرم شینوره با ماسک صورتدستگاه بخور گرم شینوره Shinore برای مصرف داخلی تولید شده است. شینوره ساخت ایران می باشد. مخزن این دستگاه بخور ۴.۵ لیتری می باشد. حداکثر فضای تحت پوشش دستگاه بخور ۴۰ متر مربع می باشد که بسته به فضا و محیطی که در آن قرار دارید می توانید از آن استفاده کنید. سازنده..
135,000 تومان
برند: NN
دستگاه ضدعفونی کننده و تصفیه کننده هوا کلازون نابود کننده انواع عوامل بیماریزا Klazoneدستگاه کلازن با تولید ازون برای نابودی انواع عوامل بیماریزا و بوی نامطبوع می باشد. کلازن بروی عنواع قارچ ها، باکتری ها، ویروس ها، کپک ها، میکرو ارگانیسم ها و … موثر و نابود کننده می باشد. این دستگاه در شیوع همه..
ناموجود
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP05
ناموجود
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP05فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
487,000 تومان
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP90
ناموجود
فشارسنج عقربه ای با گوشی امسیگ - EmsiG - مدل SP90فشار، علايم و عوامل آن فشار خون مناسب یکی از علايم مهم حیات است. به طور کلی فشار خون میزان پمپاژ و جریان خون در شریان های اصلی شامل سرخرگ ها و عروق کوچکتر میباشد. در صورت از دست رفتن استحکام لازم در رگ ها، یا کوچکتر شدن آنها ممکن است فرد دچار ..
590,000 تومان
برند: NN
فشار سنج پایه دار و اتومات بازویی ولکس WELLEX مدل BPM65Sفشارسنج بازویی دیجیتال و اتومات مدل BPM65S  از شرکت ولکس می باشد. فشار سنج ولکس در این مدل درای پایه برای سهولت استفاده  می باشد. این دستگاه بر روی مانیتور خود دمای محیطی را نیز برای محاسبات شما نمایش می دهد. این فشار سنج با قابلیت و حساسیت..
1,035,000 تومان
فشار سنج اتومات سخنگو مدل بازویی جیاکوم  مدل BP 366Aفشارسنج سخنگو بازویی دیجیتال و اتومات JIACOM  مدل BP366A  ساخت کشور چین می باشد. علی رغم نام چین! این فشار سنج با قابلیت و حساسیت بالا اندازه گیری دقیق فشار خون شما و ضربان قلب را ثبت خواهد کرد. دستگاه فشار خون جیاکام دارای ۲۴۰ حافظه ذخیره سازی..
1,050,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 178 (15 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات