منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

تجهیزات امداد و نجات

کوله پشتی امداد – بدون چرخیکی از اساسی ترین نیازها در امداد و درمان نیاز به حمل تجهیزات پزشکی در شرایط سخت و بحرانی است. این کوله با قابلیت حمل آسان برای شرایطی چون کوهستان، ارتفاعات و غیره بسیار مناسب است. این محصول با داشتن نوارهای کشی و فضاهای تقسیم بندی شده اجازه دسترسی و سامان دهی به ابزارآ..
665,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد چینیاسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ در..
3,600,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومی رنگیرنگ ارسالی ممکن است زرد، قرمز یا نارنجی باشد که بر اساس موجودی ارسال می شود.این محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد ..
2,700,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومیاین محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود...
3,300,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
آتل پلاستیکی دست و پا با نوار چسب اطفال سوپاآتل نوارچسب دار سوپا وسیله ای که در مواقع اورژانسی و برای اقدام سریع بسیار مهم و کاربردی در زمان بی حرکت سازی و قبل از اقدام به آتل گیری دایم می باشد می باشد. با توجه به راحتی در استفاده مناسب برای مطب ها، اورژانس، بیمارستان ها و مراکز امدادی می باشد. ..
8,000 تومان
برند: NN
ست زایمان یک بار مصرف اورژانسست زایمان شامل وسایل ضروری امدادی برای زایمانی که وقوعش ناگهانی و بدون برنامه ریزی است می باشد. این ست که شامل یک جعبه مستحکم و کم جا و قفسه بندی شده برای قرار گیری ابزار مورد نیاز در حین زایمان می باشد است. براحتی می تواند همراه شما باشد، در کیف امداد شما قرار گیرد ..
155,000 تومان
برند: NN
پنس زبان گیر ۲۰ سانتی متر برند MSپنس زبان گیر یکی از ابزارهای همیشگی در بخش های اورژانس، اتاق عمل، بخش های ویژه ICU, CCU، کیف های امداد و … می باشد که جنس آن از استیل زنگ نزن می باشد. فروسپس زبان گیر برای خارج کردن جسم خارجی و یا گرفتن و پایین نگه داشتن زبانی که راه های هوایی مصدوم و بیمار را مس..
169,000 تومان
برند: NN
قیچی متزنبام یا متس کرو – زاویه دار ۱۶ سانتی مترقیچی متنزبام Metzenbaum scissors از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در سایزهای مختلف و تیغه های سر تیز و مستقیم یا زاویه دار یا کرو می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. انتهای این قیچی دارای تیغ..
56,000 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۸ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
67,900 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۶ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
58,500 تومان
برند: NN
قیچی یکسر تیز ۱۴ سانتی متر BJBقیچی یک سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در یک لبه تیز می باشد. در این ابزار سمت غیر تیز بعنوان اهرم و بخش تکیه گاه در برش ها مورد استفاده قرار می گیرد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست د..
48,500 تومان
برند: NN
قیچی دو سر تیز ۱۸ سانتی متر BJBقیچی دو سر تیز از جنس استیل زنگ نزن می باشد. این قیچی با کیفیت مناسب در هر دو لبه تیز می باشد. قیچی جراحی در بسیاری از پروسیجرهای پزشکی و درمانی کاربرد دارد. وسیله ای که می بایست در کیف امداد گر تا ست های جراحی و یا بخش اورژانس از آن بهره برد. این قیچی برای بریدن گ..
78,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات