منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

کیف کمک های اولیه

کوله پشتی امداد – بدون چرخیکی از اساسی ترین نیازها در امداد و درمان نیاز به حمل تجهیزات پزشکی در شرایط سخت و بحرانی است. این کوله با قابلیت حمل آسان برای شرایطی چون کوهستان، ارتفاعات و غیره بسیار مناسب است. این محصول با داشتن نوارهای کشی و فضاهای تقسیم بندی شده اجازه دسترسی و سامان دهی به ابزارآ..
665,000 تومان
پایه دیواری کیف کمک های اولیه بزرگ PIP پایه دیواری کیف کمک های اولیه بزرگ PIP
پیش سفارش
پایه دیواری کیف کمک های اولیه بزرگ PIPکیف و جعبه کمک های اولیه به طور کلی جعبه یا کیف های کمک های اولیه به مجموعه ای از ابزار درمانی و پزشکی که در مواقع اورژانسی مورد استفاده قرار میگیرند، گفته میشود. این مجموعه میتواند متناسب با شرایط و نوع نیاز مخاطب، جامعه مصرف کننده و غیره متفاوت باشد. ج..
تماس بگیرید
کیف کمک های اولیه بزرگ PIP کیف کمک های اولیه بزرگ PIP
پیش سفارش
کیف کمک های اولیه بزرگ PIP کیف و جعبه کمک های اولیه به طور کلی جعبه یا کیف های کمک های اولیه به مجموعه ای از ابزار درمانی و پزشکی که در مواقع اورژانسی مورد استفاده قرار میگیرند، گفته میشود. این مجموعه میتواند متناسب با شرایط و نوع نیاز مخاطب، جامعه مصرف کننده و غیره متفاوت باشد. جعبه کمک های..
تماس بگیرید
کیف کمک های اولیه متوسط PIP کیف کمک های اولیه متوسط PIP
پیش سفارش
کیف کمک های اولیه متوسط PIP کیف و جعبه کمک های اولیه به طور کلی جعبه یا کیف های کمک های اولیه به مجموعه ای از ابزار درمانی و پزشکی که در مواقع اورژانسی مورد استفاده قرار میگیرند، گفته میشود. این مجموعه میتواند متناسب با شرایط و نوع نیاز مخاطب، جامعه مصرف کننده و غیره متفاوت باشد. جعبه کمک ها..
تماس بگیرید
کیف کمک های اولیه کوچک PIP - بسته بندی ۶ عددی کیف کمک های اولیه کوچک PIP - بسته بندی ۶ عددی
پیش سفارش
کیف کمک های اولیه کوچک PIP - بسته بندی ۶ عددیکیف و جعبه کمک های اولیه به طور کلی جعبه یا کیف های کمک های اولیه به مجموعه ای از ابزار درمانی و پزشکی که در مواقع اورژانسی مورد استفاده قرار میگیرند، گفته میشود. این مجموعه میتواند متناسب با شرایط و نوع نیاز مخاطب، جامعه مصرف کننده و غیره متفاوت ..
تماس بگیرید
کوله پشتی امداد چرخ داریکی از اساسی ترین نیازها در امداد و درمان نیاز به حمل تجهیزات پزشکی در شرایط سخت و بحرانی است. این کوله با قابلیت حمل آسان برای شرایطی چون کوهستان، ارتفاعات و غیره بسیار مناسب است. این محصول با داشتن نوارهای کشی و فضاهای تقسیم بندی شده اجازه دسترسی و سامان دهی به ابزارآلات..
690,000 تومان
کیف کیف اورژانس اورژانس ۱۱۵ شرکتیکیف های اورژانس و امداد حرفه ای مناسب برای نگهداری انواع ابزارآلات پزشکی و درمانی و عملیات پیشرفتهابعاد سایز بزرگ: 38*39*65 سانتی متراز ویژگی های این ساک و کیف های دستی و آویز اورژانس می توان به موارد زیر اشاره نمود:رنگ قرمز قابلیت انعطاف و ضد ض..
585,000 تومان
جعبه کمک های اولیه لوتوس جعبه کمک های اولیه لوتوس
ناموجود
جعبه کمک های اولیه لوتوسدیواری جعبه کمک های اولیه لوتوس به صورت دیواری و یا تکیه گاهی در دو حالت افقی و عمودی قابل نصب می باشد. جعبه کمک های اولیه لوتوس شامل چسب زخم، گاز استریل، ماسک، باند کشی، باند بافته شده، بتادین، پد الکلی می باشد. البته برای تکمیل جعبه کمک های اولیه خود میتوانید از سایر محصولا..
64,400 تومان
جعبه کمک های اولیه ونوس دیواریجعبه کمک های اولیه ونوس به صورت دیواری و یا تکیه گاهی در دو حالت افقی و عمودی قابل نصب می باشد. جعبه کمک های اولیه ونوس شامل چسب زخم، گاز استریل، ماسک، باند کشی، باند بافته شده، بتادین، پد الکلی می باشد. البته برای تکمیل جعبه کمک های اولیه خود میتوانید از سایر محص..
140,000 تومان
کیف کمک های اولیه مدل هلال احمریکیف کمک های اولیه مدل هلال احمری برای  نگهداری و حمل انواع وسایل امداد، داروها شامل قرص ها، پمادها، آمپول ها و غیره هستند. داخل این کیف ها از جنس پلاستیک با خاصیت نگهدارنده مواد دارویی طراحی و دوخته شده اند تا ضمن نگهداری از مواد دارویی از آنها در مقابل ضربه و خط ..
105,000 تومان
کوله پشتی امداد و احیا (گلدن بگ) کوله پشتی امداد و احیا (گلدن بگ)
ناموجود
کوله پشتی امداد و احیا- گلدن بگ (F9)یکی از اساسی ترین نیازها در امداد و درمان نیاز به حمل تجهیزات پزشکی در شرایط سخت و بحرانی است. این کوله با قابلیت حمل آسان برای شرایطی چون کوهستان، ارتفاعات و غیره بسیار مناسب است. این محصول با داشتن نوارهای کشی و فضاهای تقسیم بندی شده اجازه دسترسی و سامان دهی..
590,000 تومان
کیف دارویی بزرگ (F12)کیفهای دارویی مخصوص نگهداری و حمل انواع داروها شامل قرص ها، پمادها، آمپول ها و غیره هستند. داخل این کیف ها از جنس پلاستیک با خاصیت نگهدارنده مواد دارویی طراحی و دوخته شده اند تا ضمن نگهداری از مواد دارویی از آنها در مقابل ضربه و خط و خدشه محافظت نمایند. لایه بیرونی این ک..
110,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات