منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

برند: NN
کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری فولادی
 کپسول ایرانی به رنگ مشکی و چینی سفید می باشدکپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید پر بودن کپسول فقط مخصوص تهران و کرج می باشد کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این..
4,950,000 تومان
پاراوان  بیمارستانی-کلینیکی-طبیپاراوان  سه تیکه بیمارستانی برای رعایت حریم خصوصی بیمار و تمرکز بر روند درمان توسط درمانگر و پزشک می باشد. پاراوان در کلینیک ها، بیمارستان ها و مراکز طبی بسیار پرکاربرد می باشد. پاروان های ما دارای دو پایه ثابت و دو پایه چرخ دارد برای باز کردن و بستن پاراوان می باش..
445,000 تومان
برند: NN
پایه سرم پایه دار چهار آویزهپایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آن موجود ..
179,000 تومان
برند: NN
پایه سرم پایه دار دو آویزهپایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آن موجود می..
175,000 تومان
ترالی دارو تک کشو PIRDT04
فروش ویژه -5 %
ترالی دارو تک کشو کد PIRDT04ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  یک کشو..
690,000 تومان 730,000 تومان
ترالی  دارو  تمام استیلترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی می باشد. جنس آن تمام استیل ضد زنگ و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باشند. ارتفاع آن ۹۵ سانتی متر در طول عرض ۴۴×۶۰ می باشد. برای جلوگی..
440,000 تومان
ترالی دارو دو کشو PIRDT03
فروش ویژه -2 %
ترالی دارو دو کشو کد PRDT01
ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  دو کشو..
880,000 تومان 900,000 تومان
ترالی دارو دو کشو کد PRDT02
ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس استیل می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  دو ک..
890,000 تومان
ترالی دارو دو کشو کد PRDT01
ترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. سایز آن ۶۴×۴۴×۸۵ سانتی متر می باشد. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس استیل می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  دو ک..
920,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار  KZM-LK002 لاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باشد. دارای کشو می باشد که ف..
655,000 تومان
کمد کنار تخت بیمار PIR-DT006
فروش ویژه -15 %
کمد کنار تخت بیمار   PIR-DT006  لاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس استیل می باشد. دارای کشو می ..
680,000 تومان 800,000 تومان
ترالی حمل کپسول اکسیژن ۴۰ کیلوگرمی
فروش ویژه -4 %
برند: NN
ترالی حمل کپسول اکسیژن ۴۰ کیلوگرمیترالی های حمل اکسیژن برای راحتی شما و کاهش احتمالات ناشی از خطرات حمل کپسول های سنگین اکسیژن و سایر فرآورده های گازی که در کپسول می باشند بکار میرود. ترالی ها حمل اکسیژن برای سهلوت در انتقال وزن نسبتا پایینی دارند  چرخ های بکاربرده شده در آنها مقاوم و توپر هستند..
610,000 تومان 633,000 تومان
نمايش 61 تا 72 از 98 (9 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات