منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

برند: NN
ترالی اورژانس اورژانس ۵ کشوبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. این ترالی به رنگ قرمز می باشد و معمولا در اورژانس و یا به عنوان ترالی کد از آن یاد می شود. ترالی احیاء دارای وسایل مختلفی می تواند باشد که در شرایط اورژ..
3,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,200,000 تومان
برند: NN
ترالی اورژانس اورژانس ۴ کشوبرای جای به جایی راحت تر داروها و ابزار احیای اورژانس بین بخش های اورژانس، ترالی جز ابزار ضروری اورژانس محسوب میشود. این ترالی به رنگ قرمز می باشد و معمولا در اورژانس و یا به عنوان ترالی کد از آن یاد می شود. ترالی احیاء دارای وسایل مختلفی می تواند باشد که در شرایط اورژ..
2,890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,890,000 تومان
ترالی دارو چهار کشو رویه ABSترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ABS می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  چهار کشو بزرگ و جا دار دارد. برای حمل آسان د..
1,880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880,000 تومان
تک پله تخت بیمار رویه استیل ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برا..
295,000 تومان
قیمت بدون مالیات:295,000 تومان
دو پله تخت بیمار رویه پلاستیکی ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت دو پله با رویه پلاستیک فشرده و مخصوص ABS عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده. بسیار مستحکم و مقاوم است. پله های کنا..
530,000 تومان
قیمت بدون مالیات:530,000 تومان
پله تخت بیمار رویه مخصوص پلاستیکی ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه پلاستیک آج دار عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . رویه پله ها از مواد مخصوص ساخته شده و برای ج..
299,000 تومان
قیمت بدون مالیات:299,000 تومان
ترالی دو طبقه صفحه ABS سفیدترالی دو طبقه حمل دارو برای مراکز درمانی و یا آرایشی بهداشتی و هر کاری که مرتبط با حمل وسایل است می باشد. جنس فریم آن آهن گالوانیزه و مقاوم است. دارای چهار عدد چرخ ۱۲۵ میلیمتر می باشد. چرخ ها در عین راحتی در حرکت دارای ترمز چرخ برای جلوگیری از هر حرکت ناخواسته می باش..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
ترالی دارو چهار کشو رویه استیل دسته دارترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس استیل می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  چهار کشو بزرگ و جا دار دارد. بر..
1,870,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,870,000 تومان
ترالی وسایل پزشکی و زیباییترالی های  پزشکی و مخصوص حمل دارو وسیله مناسب برای مراکز درمان و بهداشت و بیمارستان و همچنین مراکز زیبایی  میباشد . این ترالی ها بسته به جا و قرار گیری کشو ها و طبقات می توانند کارایی متفاوتی داشته باشند. این محصول ساخت ایران بوده و دارای 4 چرخ بیمارستانی برای حمل و نقل..
2,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000 تومان
ترالی وسایل پزشکی و زیباییترالی های  پزشکی و مخصوص حمل دارو وسیله مناسب برای مراکز درمان و بهداشت و بیمارستان و همچنین مراکز زیبایی  میباشد . این ترالی ها بسته به جا و قرار گیری کشو ها و طبقات می توانند کارایی متفاوتی داشته باشند. این محصول ساخت ایران بوده و دارای 4 چرخ بیمارستانی برای حمل و نقل..
1,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850,000 تومان
ترالی دارو چهار کشو رویه استیلترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس استیل می باشد. کیفیت ساخت مناسبی دارد. ترالی دارو  چهار کشو بزرگ و جا دار دارد. برای حمل آس..
1,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,850,000 تومان
ترالی دارو دو کشو رویه ABSترالی حمل و پخش دارو و پانسمان برای استفاده در منزل و یا مراکز درمانی و کلینیک ها می باشد. جنس آن از آهن گالوانیزه می باشد که با رنگ کوره ای دو پوششه رنگ شده است. رویه آن و سینی انتهایی آن از جنس ای بی اس پزشکی می باشد. حسن رویه ی ABS در مقاومت آن در زمان استفاده طولا..
1,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,550,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 166 (14 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات