منو
Your Cart

بعضی از محصولات ساپورترهای سماطب پاکان و طب و صنعت بعد از عید ۱۳۴۰۰ ارسال خواهند شد. لطفا قبل از خرید از زمان ارسال مطمئن شوید.

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۶۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۶۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,230,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۵۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۵۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
2,035,000 تومان
تشک برانکارد HR با ضخامت ۱۰ سانت و عرض ۴۵ بدون شکنتشک برانکاردی HR با ضخامت ۱۰ سانتی متر و عرض ۴۵ سانتی متر بصورت یک تیکه و بدون شکن برای مصارف شخصی و بیمار می باشد. این تشک با توجه به طول های متفاوت برانکارد قابل شخصی دوزی می باشد که می بایست در قسمت توضیحات ثبت سفارش به آن اشاره کنید. این تشک ..
1,200,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات زیر سری متحرک عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات دارای سری قابل تحرک در سایز ۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژا..
1,390,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از نوع HR است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرایشی و زیبای..
1,150,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریلاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در ..
7,600 تومان
پکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۲ سوپا پکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۲ سوپا
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
پکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۲ سوپاحداقل خرید ۴ عددپکیج لوله رابط همودیالیز مدل ۱۰۰۳ برای دستگاه های گمبرو می باشد که بصورت بسته های ۴ عددی و ۴۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیز و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط ف..
تماس بگیرید
پکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۳ سوپا پکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۳ سوپا
ناموجود
برند: سوپا | SUPA
پکیج ست لوله رابط همودیالیز مدل ۱۰۰۳حداقل خرید ۳ عددپکیج همودیالیز مدل ۱۰۰۳ مدل G مشهد برای دستگاه های گمبرو می باشد که بصورت بسته های ۳ عددی و ۳۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیز و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ..
تماس بگیرید
برند: سوپا | SUPA
پکیج همودیالیز مدل ۴۰۰۲ سوپاحداقل خرید ۳ عددپکیج رابط همودیالیز ۴۰۰۲ دستگاه فرزنیوس که بصورت بسته های ۳ عددی و ۳۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیزFresenius و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط فشار منفی دستگاه..
40,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
میکروست استوانه ای سوپا ۱۰۰ سی سی با بورت انعطاف پذیر یا غیر قابل انعطافمیکروست استوانه ای سوپا به حجم ۱۰۰ سی سی می باشد. این محصول برای  تزریق دارو با حجم مورد نظر از ۱ الی ۱۰۰ سی سی در مسیر تزریقات راه های وریدی می باشد. در کودکان که دریافت مایعات و حجم دریافتی سرم و دارو در آنها از اهمیت بال..
19,850 تومان
برند: سوپا | SUPA
میکروست خون ۱۰۰ سی سی با بورت غیر قابل انعطاف سوپا مخصوص کودکاناین کالا در بسته های ۱۰ الی ۱۰۰ عددی قابل عرضه می باشد. میکروست شکل ظاهری آن تقریبا با میکروست معمولی یکی می باشد با این تفاوت که در قسمت ورودی خون به محفظه استوانه ای لوله انتقال خون وجود دارد و تا قسمت های پایینی استوانه (از بالا ..
21,100 تومان
برند: سوپا | SUPA
میکروست استوانه ای سوپا ۱۰۰ سی سی با بورت غیر انعطاف پذیراین کالا در بسته های ۱۰ الی ۱۰۰ عددی قابل عرضه می باشد.میکروست استوانه ای سوپا به حجم ۱۰۰ سی سی می باشد. این محصول برای  تزریق دارو با حجم مورد نظر از ۱ الی ۱۰۰ سی سی در مسیر تزریقات راه های وریدی می باشد. در کودکان که دریافت مایعات و ..
17,100 تومان
نمايش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات