منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

کمد کنار تخت بیمار – لاکر – با رویه ABS مدل PIR-HDBلاکر یا کمد کنار تخت بیمار می باشد که برای قرار دادن وسایل بیمار و همراهان بیمار می باشد. جنس آن از نو آهن گالوانیزه می باشد که بصورت کوره ای رنگ شده است. کناره های کمد کنار تخت از جنس فولاد ۲.۵ میلی متر می باشد. رویه بالایی آن از جنس ABS می باش..
1,695,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,695,000 تومان
دو پله تخت بیمار رویه استیلپله کنار تخت بیمار به صورت دو پله با رویه استیل عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه استیل آن آج دار برای جلوگیری از..
386,000 تومان
قیمت بدون مالیات:386,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریلاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در ..
2,020,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,020,000 تومان
برند: NN
ترالی حمل کپسول اکسیژن ۵۰ کیلوگرمیترالی های حمل اکسیژن برای راحتی شما و کاهش احتمالات ناشی از خطرات حمل کپسول های سنگین اکسیژن و سایر فرآورده های گازی که در کپسول می باشند بکار میرود. ترالی ها حمل اکسیژن برای سهلوت در انتقال وزن نسبتا پایینی دارند  چرخ های بکاربرده شده در آنها مقاوم و توپر هستند..
760,000 تومان
قیمت بدون مالیات:760,000 تومان
برند: NN
تخت یک شکن اطفال 170 * 70تخت بیمارستان یا تختخواب بیمارستانی ، تختخوابی است که مخصوص برای بیماران بستری در بیمارستان یا سایر افرادی که به نوعی مراقبت های ویزه نیاز دارند طراحی شده است. این تخت ها دارای ویژگی های خاصی هم برای راحتی و رفاه حال بیمار و هم برای راحتی کارکنان برای مراقبت های ویژه بر..
5,520,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,520,000 تومان
برند: NN
تخت ثابت اطفال 140 * 70تخت بیمارستان یا تختخواب بیمارستانی ، تختخوابی است که مخصوص برای بیماران بستری در بیمارستان یا سایر افرادی که به نوعی مراقبت های ویزه نیاز دارند طراحی شده است. این تخت ها دارای ویژگی های خاصی هم برای راحتی و رفاه حال بیمار و هم برای راحتی کارکنان برای مراقبت های ویژه برای..
4,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,960,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,400,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری متحرک عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. زیر سری این تخت به راحتی پوزیشن بیمار را در حالت نی..
2,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,200,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۷۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
2,140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,140,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه پایه هلالی زیر سری ثابت عرض ۶۰این تخت معاینه با پایه هلالی و دارای زیر سری ثابت در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. در قسمت پایه ها علاوه بر شکل و فرم زیبا، نحوه قرارگیری پایه ها به گونه ایست که استحکام و مقاومت تخت معاینه را دو برابر می کند. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه..
1,980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,980,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۷۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۷۰ می باشد. این تخت در ناحیه سر دارای شکن می باشد که پوزیشن بیمار را به حالت نیمه نشسته و semi--porn  تغییر می دهد. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه بر زیبایی براحتی تمیز و ضدعفونی میشود. این ت..
1,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,960,000 تومان
برند: NN
تخت معاینه و تزریقات سر شکن با عرض ثابت ۶۰تخت معاینه دارای سری متحرک در ابعاد ۱۸۰×۶۰ می باشد. این تخت در ناحیه سر دارای شکن می باشد که پوزیشن بیمار را به حالت نیمه نشسته و semi--porn  تغییر می دهد. رویه آن از چرم مصنوعی و مقاوم (ضخیم) می باشد که علاوه بر زیبایی براحتی تمیز و ضدعفونی میشود. این ت..
1,750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 157 (14 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات