منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

کپسول اکسیژن ۵۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار ..
3,180,000 تومان
تخت بیمارستانی مکانیکی دو شکن ABSتخت بیمارستانی ABS ساخت ایران با کیفیت و مقاومت بالا می باشد. ABS براحتی با مواد ضدعفونی تمیز می شود و این امر سیکل عفونی بیمار را می شکند. در تختهای فلزی و یا چوبی احتمال بروز آلودگی نسبت به تخت های ای بی اس بیشتر است. این تخت دارای دو اهرم تنظیم کننده شکن و همچ..
4,455,000 تومان
تخت بیمارستانی مکانیکی یک شکن ABSتخت بیمارستانی  ABS ساخت ایران با کیفیت و مقاومت بالا می باشد. ABS براحتی با مواد ضدعفونی تمیز می شود و این امر سیکل عفونی بیمار را می شکند. در تختهای فلزی و یا چوبی احتمال بروز آلودگی نسبت به تخت های ای بی اس بیشتر است. این تخت دارای دو اهرم تنظیم کننده شکن و هم..
4,420,000 تومان
تخت بیمارستانی مکانیکی سه شکن ABSتخت بیمارستانی ABS ساخت ایران با کیفیت و مقاومت بالا می باشد. ABS براحتی با مواد ضدعفونی تمیز می شود و این امر سیکل عفونی بیمار را می شکند. در تختهای فلزی و یا چوبی احتمال بروز آلودگی نسبت به تخت های ای بی اس بیشتر است. این تخت دارای دو اهرم تنظیم کننده شکن و همچ..
4,875,000 تومان
تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی مدل KZM-B3Tتخت بیمارستانی سه شکن برای بیمار. شکن این تخت برای خم کردن و زاویه دار کردن بیمار کاربرد دارد. حرکت آن به صورت مکانیکی و با اهرمی که در انتهای آن می باشد است. این تخت در انتها دارای دو اهرم برای تنظیمات شکن ها می باشد. در کناره های تخت سایدهایی برای جلوگی..
2,025,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
اریگیتور برای شستشوی زخم سوپااریگتور Irrigator  برای سرم شستشو و شستشوی زخم، بر روی سرم قرار می گیرد. این محصول در بسته بندی های تکی و استریل شده می باشد. جهت خروج سرم و پاشش راحت و کنترل شده می باشد. این وسیله در بخش های مختلف نظیر اورژانس، بخش های ویژه، عمومی و کلینیک علاوه بر شستشوی زخم برای ..
3,910 تومان
برند: سوپا | SUPA
رابط ۱۰ سانتی متری دیالیز سوپارابط ۱۰ سانتی متری دیالیز شرکت سوپا برای اتصل و ارتباط در دستگاه دیالیز بکار میرود. این رابط از مواد مدیکال گرید تهیه شده است. استریل است و در بسته های ۱۰۰ عددی قابل تهیه می باشد. این کانکتور بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد.  این رابط دیالیز دو سر پیچ و دارای لوئر م..
3,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
میکروست خون ۱۰۰ سی سی با بورت انعطاف پذیر مخصوص کودکاناین کالا در بسته های ۱۰ الی ۱۰۰ عددی قابل عرضه می باشد. میکروست شکل ظاهری آن تقریبا با میکروست معمولی یکی می باشد با این تفاوت که در قسمت ورودی خون به محفظه استوانه ای لوله انتقال خون وجود دارد و تا قسمت های پایینی استوانه (از بالا به پایین)..
18,900 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست لوله رابط همودیالیز ۴۰۰۰ از نوع Sست لوله رابط همودیالیز ۴۰۰۰ از نوع S که بصورت بسته های ۳ عددی و ۳۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیزو کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط فشار منفی دستگاه همودیالیز برقرار می شود...
41,800 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست لوله رابط همودیالیز مدل G ۱۰۰۳ست لوله رابط همودیالیز مدل ۱۰۰۳ مدل G مشهد برای دستگاه های گمبرو می باشد که بصورت بسته های ۳ عددی و ۳۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیز و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط فشار من..
41,800 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست لوله رابط همودیالیز ۴۰۰۰ دستگاه فرزنیوسست لوله رابط همودیالیز ۴۰۰۰ دستگاه فرزنیوس که بصورت بسته های ۳ عددی و ۳۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیزFresenius و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط فشار منفی دستگاه هم..
44,500 تومان
برند: سوپا | SUPA
ست لوله رابط همودیالیز سوپا ۳۰۰۰ست لوله رابط همودیالیز سوپا ۳۰۰۰  که بصورت بسته های ۴ عددی و ۴۰ عددی قابل عرضه می باشد. ست های رابط دیالیز رابط بین دستگاه همودیالیز و کانولای مخصوصی که به بیمار متصل شده است می باشد. گردش جریان داخل این لوله ها توسط فشار منفی دستگاه همودیالیز برقرار می شود...
41,800 تومان
نمايش 1 تا 12 از 59 (5 صفحه)