منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

برند: NN
کپسول اکسیژن ۲ لیتری فولادی
ابعاد کپسول حدودی است لطفا در صورت نیاز به مشخص بودن ابعاد قبل از خرید تماس بگیرید.کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید پر بودن کپسول فقط مخصوص تهران و کرج می باشد کپسول اکسیژن ۲ لیتری. بدنه آن بسیا..
تماس بگیرید
تخت تاشو کمپینگ ( مسافرتی) ایبکاتخت های کپینگ یا مسافرتی یکی از انواع کاربردی تخت ها هستند که در شرایط سفر بسیار کاربرد دارند. همچنین از این تخت ها در اورژانس های کوهستانی و شرایط ویژه نیز میتوان استفاده نمود. از مزایای استفاده از این تخت ها، سبکی و وزن کم و در عین حال مقاومت و قابلیت تحمل وزن ب..
تماس بگیرید
تخت بیمارستانی مکانیکی تک شکن ایبکا
ناموجود
تخت بیمارستانی مکانیکی تک شکن ABS ایبکاتخت بیمارستانی مکانیکی تک شکن یکی از محصولات شرکت ایرانی ایبکا است که با کیفیت و مقاومت بالا می باشد. این محصول از جنس ABS میباشد که براحتی با مواد ضدعفونی تمیز می شود و این امر سیکل عفونی بیمار را می شکند. در تختهای فلزی و یا چوبی احتمال بروز آلودگی نسبت ب..
تماس بگیرید
تخت معاینه دو شکن ایبکا
ناموجود
تخت معاینه پایه ثابت با کمر متحرک ایبکا – دو شکندر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ..
تماس بگیرید
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکا
ناموجود
تخت معاینه (تزریقات) ثابت ایبکادر بسیاری از مراکر درمانی و پزشکی استفاده از تخت به عنوان ابزار مهم و کاربردی دارای اهمیت است. همچنین در فضاهایی چون کلینیک ها، مطب ها، سالن های آرایشی، سالن های ماساژ و اپیلاسیون کاربرد فراوانی دارد. تخت های معاینه دارای انواع مختلفی در جنس های و ابعاد مختلف هستند..
تماس بگیرید
یورین بگ بکر 2200 میلی لیتر دارای حلقه آویز و استریل از مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جه..
1,462,800 تومان
تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
6,950,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف استریل ویژه اتاق عمل- بسته بندی ۲۵۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای ..
1,415,100 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریل - بسته بندی ۲۸۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز..
1,531,700 تومان
برند: NN
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
249,000 تومان
لگن بهداشتی PIP لگن بهداشتی PIP
پیش سفارش
لگن بهداشتی PIPبیمارانی که توانایی حرکت ندارند،دارای بیماری هایی نظیر آلزایمر،پارکینسون،زوال عقلی و یا حتی افرادی تازه عمل کرده اند و نمیتوانند از تختشان پایین بیایند از لگن استفاده میکنند. لگن وسیله ای میباشد برای جمع آوری ادرار و مدفوع بیمار هایی که توانایی استفاده ی مستقیم از سرویس بهداشتی ر..
تماس بگیرید
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP
پیش سفارش
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددیبرای پخش کردن دارو های خوراکی طوری که قاطی نشود و اشتباهی رخ ندهد در مراکز بهداشتی،درمانی و بیمارستان ها از کاپ های دارویی استفاده میشود. پل ایده آل پارس کاپ های دارویی از جنس پلی پروپیلن تولید میکند که دارای درجه بندی برای اندازه گیری دقیق دارو های مایع میباشد. ک..
تماس بگیرید
نمايش 1 تا 12 از 78 (7 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات