فهرست محصولات بر اساس برند Covalon - کوالون

شرکت کوالون (Covalon) در سال 2004 میلادی تاسیس شد. این شرکت با استفاده از یک بنیاد تجاری راهبردی مبتنی بر دانش فنی پیشرفته علمی و مهندسی، موفق به همکاری با شرکت های بزرگ و کوچک شد. در سال 2010، این شرکت با اضافه کردن یک تیم مدیریتی موفق به اخذ موفقیت های چشمگیری در عرضه تولیدات دارویی و پزشکی نمود و از آن پس به طور مستمر در این عرصه فعالیت میکند. 

کوالون Covalon

شرکت کوالان ( covalon) با استفاده از علم و فناوری اقدام به ارائه راهکارهای علمی جهت حل بسیاری از مشکلات و معضلات پزشکی نموده است. این راهکارها در حوزه های پیشگیری، تشخیص، درمان و مدیریت زخم ها در نواحی مختلف بدن و  شامل عفونت، ترمیم بافت، سازگاری با دستگاههای پزشکی و مدیریت وضعیت زخم و بدن میباشد. 

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت، تکنولوژی محور و با صرفه (کمترین هزینه در خرید)، اقدام به تولید محصولات پزشکی و پانسمان نموده است. محصولات و هدف اصلی این شرکت به چند دسته زیر تقسیم میشود:

          1.محصولات پانسمانی و درمانی

با توجه به افزایش و رشد جمعیت و در نتیجه افزایش سن جامعه بسیاری از بیماری ها به خصوص بیماری های فشار و قند خون رو به رشد است. رشد این بیماری ها سبب افزایش بروز بیماری های ثانویه آنها همچون زخم های فشاری و دیابتیک میشود. این نو ع از زخم ها نیازمند مراقبت و پانسمان های روزانه و مداوم است که در نتیجه شرکت کوالان به دنبال ارائه راه حل های مناسب و به صرفه اقدام به تولید محصولات پانسمانی با استفاده از تکنولوژی فن آوری کلاژن اختصاصی فعال نموده است. با اعمال تغییراتی در این فناوری میتوان آن را در فضاهای متفاوتی همچون ترمیم بافت برای اهداف ارتوپدی، مغز و اعصاب، دندان و چشم مورد استفاده قرار داد.

          2. محصولات پانسمانی و مخصوص عفونت 

Healthcare Acquired Infections یا (HAI) به معنای مراقبت ها و درمان های بهداشتی عفونت ها، امروزه به عنوان یکی از مهمترین موضوعات در عرصه پزشکی مطرح است که سالانه هزینه های بسیار زیادی برای این موضوع مصرف میشود. شرکت کوالون (Covalon) با شناخت اهمیت این موضوع با استفاده از تکنولوژی کنترل عفونت اختصاصی خود، اقدام به تولید محصولات بهداشتی و پزشکی نموده است. این تکنولوژی دارای قابلیت تنظیم و تغییر مناسب برای روش های مختلف کنترل عفونت است. از جمله آنها میتوان به شکل های مختلف محصولات کرمی و پوششی، محصولات داخل رگی و عروقی به صورت تزریقی و محصولات پانسمانی و محافظت از زخم اشاره کرد. 

          3. پوشش های ضدباکتریایی و میکروبی برای محصولات و دستگاههای پزشکی 

با توجه به اهمیت موضوع استفاده از محصولات و دستگاههای ضد باکتریایی و ضد میکروبی در درمان بیماری ها و کنترل شیوع و گسترش آنها در بین افراد، شرکت کوالون (Covalon) اقدام به تولید پوشش های مختلف با استفاده از تکنولوژی ضدباکتریایی اختصاصی خود نموده است.برای مثال استفاده از یون های نقره به عنوان لایه پوششی در دستگاهها، ابزارها و پانسمان ها به عنوان یک ضد میکروب عمل میکند. از این پوشش درمانی و ضد باکتریایی میتوان در ابزار های پزشکی چون کاتترهای سیلیکون و لاتکس، کاتترهای دیالیز صفاقی، کاتتر های همودیالیز، دریرن کردن (drain) زخمی، کاتتر سیاهرگ، فلزات ارتوپدی و بسیاری از وسایل پزشکی دیگر اعمال کرد. پوشش اختصاصی این شرکت را میتوان برای طیف وسیعی از دستگاه هایی که توسط فایل FDA تایید شده اند، مورد استفاده قرار گیرند. 

8 محصول وجود دارد

نمایش 1-8 از 8 مورد