منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

مایحتاج کادر درمان

تجهیزات مایحتاج کادر درمان


برخی از کالاهای درمان و پزشکی به صورت تخصصی توسط کادر درمان شامل پزشکان، پرستاران، نیروهای اورژانس، هلال احمر و غیره مورد استفاده قرار میگیرند. گروه راحیل تلاش می نماید با شناخت نیاز و حرفه شما همکار عزیز، کالا و ابزار پزشکی مد نظرتان را بی واسطه و بطور مستقیم در اختیارتان قرار دهد. 

برند: NN
میز منحنی اتاق عملمیز منحنی مخصوص استفاده در اتاق عمل یا مراکز درمانی و بهداشتی میباشد این میز تولید شرکت صنایع پزشکی نیک نفس میباشد که ساخت ایران بوده. میز منحنی مناسب برای جایگزاری ابزار آلات پزشکی و ابزار جراحی میباشد. این میز منحنی دارای دو طبقه مجزا میباشد.ابعاد و اندازه: 160*50*90 ..
10,450,000 تومان
برند: NN
میز منحنی اتاق عملمیز منحنی مخصوص استفاده در اتاق عمل یا مراکز درمانی و بهداشتی میباشد این میز تولید شرکت صنایع پزشکی نیک نفس میباشد که ساخت ایران بوده. میز منحنی مناسب برای جایگزاری ابزار آلات پزشکی و ابزار جراحی میباشد. این میز منحنی دارای دو طبقه مجزا میباشد.ابعاد و اندازه: 140*50*90 ..
9,500,000 تومان
برند: NN
پایه سطل زبالهقطر : 45 سانت متر از جنس استیل استنلس قابل استفاده در بخش های مختلف مراکز درمانی قابلیت اضافه کردن دسته جهت حمل راحتتر طرفیت: 15 لیتر دارای 5 چرخ..
2,900,000 تومان
برند: NN
صندلی (تابوره) پشتی دارصندلی تابوره در اصطلاح صندلی های بدون تکیه می باشند . این صندلی ها در محیط های جراحی اورژانسی و یا اتاق عمل، آزمایشگاه ها و حتی در بار ها استفاده می شوند. تابوره برای سهولت کار و کمک به متخصص و جراح بسیار کاربردی است.ابعاد و انداز0: 50 * 52 * 80 سانتی متر از جنس..
5,700,000 تومان
برند: NN
تک پله بیمارستانی استیلتخت های بیمارستانی به علت ارتفاعی که دارند، برای ورود و خروج بیمار بر تخت و همچنین انجام پروسیجرهای درمانی که نیاز به تسلط پرسنل درمان دارد کار را بسیار دشوار می کنند. استفاده از پله های تک یا دو استپ تخت بیمار این مشکل را بر طرف می کند. این پله های کنار تخت در اتاق بیمار ..
1,550,000 تومان
برند: NN
دو پله بیمارستانی استیلتخت های بیمارستانی به علت ارتفاعی که دارند، برای ورود و خروج بیمار بر تخت و همچنین انجام پروسیجرهای درمانی که نیاز به تسلط پرسنل درمان دارد کار را بسیار دشوار می کنند. استفاده از پله های تک یا دو استپ تخت بیمار این مشکل را بر طرف می کند. این پله های کنار تخت در اتاق بیمار ..
2,750,000 تومان
برند: NN
بین حمل البسه تمیز و کثیفبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف و تمیز کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*12..
7,800,000 تومان
برند: NN
بین حمل البسهبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*120*95 سانتی متر از..
6,550,000 تومان
برند: NN
بین البسهبرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از بین های البسه مخصوص حمل البسه و ملحه های کثیف کار را آسان و راحتتر میکند. این سبد ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 55*55*95 سانتی متر از جنس ..
3,450,000 تومان
برند: NN
ترالی سبد داربرای جابه جایی راحت تر البسه و ملحفه های بیمارستانی و مراکز درمانی ، بهداشتی استفاده از ترالی های مخصوص حمل سبد دار کار را آسان و راحتتر میکند. این ترالی ها ساخته ی شرکت صنایع پزشکی نیک نفس و ساخت تولید ملی میباشد.  ابعاد و اندازه: 60*60*90 سانتی متر از جنس استیل استنلس..
8,300,000 تومان
برند: NN
ترالی دارو کشو دار ABSترالی های مخصوص حمل دارو وسیله مناسب برای مراکز درمان و بهداشت و بیمارستان ها میباشد که با این ترالی ها میتوان به راحتی دارو ها رو در بخش های مخلف درمانی جا به جا کرد. ترایلی دارو شرکت صنایع پزشکی نیک نفس ساخت داخل بوده و دارای 4 چرخ بیمارستانی برای حمل و نقل آسان تر میباش..
13,100,000 تومان
برند: NN
ترالی داروترالی های مخصوص حمل دارو وسیله مناسب برای مراکز درمان و بهداشت و بیمارستان ها میباشد که با این ترالی ها میتوان به راحتی دارو ها رو در بخش های مخلف درمانی جا به جا کرد. ترایلی دارو شرکت صنایع پزشکی نیک نفس ساخت داخل بوده و دارای 4 چرخ بیمارستانی برای حمل و نقل آسان تر میباشد. ترالی ها..
7,500,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 152 (13 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات