منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مایحتاج کادر درمان

تجهیزات مایحتاج کادر درمان


برخی از کالاهای درمان و پزشکی به صورت تخصصی توسط کادر درمان شامل پزشکان، پرستاران، نیروهای اورژانس، هلال احمر و غیره مورد استفاده قرار میگیرند. گروه راحیل تلاش می نماید با شناخت نیاز و حرفه شما همکار عزیز، کالا و ابزار پزشکی مد نظرتان را بی واسطه و بطور مستقیم در اختیارتان قرار دهد. 

برند: سوپا | SUPA
سوند اکسیژن نازال سانترال سوپااین سوند یکی از محصولات شرکت سوپا می باشد. این محصول با اتصال به مرکز تولید اکسیژن و انتقال آن تا بینی بیمار توسط لوله های انعطاف پذیرکار خود را انجام میدهد. سوند نازال (سوند بینی) اکسیژن، تولید شده با مواد مدیکال گرید است که برای انسان مواد پلاستیکی آن بدون ضرر می ..
7,000 تومان
انگشتر بر استیل EMSدر حادثه هایی که عامل تروما به انگشتان دست منجر به تغییر شکل انگشتر می شود، یا در سوختگی هایی که پوست اطراف انگشتر ملتهب می باشد و امکان خروج انگشتر با بروز آسیب به انگشت همراه می شود یا فشار حاصل از تغییر شکل انگشتر باعث ایجاد فشار بر بافت ها یا اختلال درخونرسانی عروق انگشت م..
115,000 تومان
لباس ایزوله لمینت شده یا گان یکسره دندانپزشکیاین گان ها بدون درز هستند و مناسب برای افرادی که مدام در معرض پاشش ذرات ریز و ریزگزدها هستند مناسب است. این گان ایزوله دندانپزشکی دارای سروپوش و پاپوش نیز می باشد.  هنگامی که بیمار به طور فعال آلوده می شود، حجم ویروس در مایعات دهان زیاد می باشد، به ای..
42,000 تومان
ماسک خود تنظیم غیر استریل بکر بسته بندی اقتصادی ده عددیدر بسته بندی ۱۰ عددی جدا از هم نمی باشند.ماسک خود تنظیم بکر بدون داشتن سیم و با محافظ و لایه پوشاننده بینی ماسک بسیار مناسب و ایمن می باشد. این ماسک از پارچه ای طبی و مخصوص در کارخانه و با رعایت کلیه نکات بهداشتی و پزشکی تولید شده است. ر..
75,000 تومان
گان جراح بکر ۴۰ گرم آستین کش بافت استریل با بسته بندی مدیکالحداقل تعداد سفارش ۱۰ عددامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با ق..
27,000 تومان
گان جراح بکر ۴۰ گرم آستین کش بافتحداقل تعداد سفارش ۱۰ عددامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن..
25,000 تومان
کاور آستین لمینت دو سر کشدوز - یک جفتحداقل سفارش ۱۰ جفتیکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرف می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیتمی باشد. این لباسها در فرم ها..
8,000 تومان
لانگ بک برد تاشو ایبکا
ناموجود
لانگ بک برد تاشو ایبکالانگ بک بورد برای ثابت و بی حرکت نگه داشتن ستون فقرات در راستای صحیح بدن به منظور جلوگیری از آسیب حداقلی ستون فقرات و اعضای حساس نرولوژی بسیار کاربردی و قابل استفاده می باشد. استفاده از آن در شرایط حمل مصدوم در آسیب دیدگی های ستون فقرات و هر گونه شکستگی یا احتمال شکستگی اعض..
تماس بگیرید
قیچی امداد و اورژانس قیچی امداد و اورژانس
فروش ویژه -18 %
برند: NN
قیچی پزشکی امداد و اورژانس و پانسمانقیچی اورژانس یکی از ابزارهای همیشه همراه یک پزشک، امدادگر، پرستار و … می باشد که می تواند در جیب، کیف اورژانس و یا آمبولانس همراه شما باشد. با توجه با زاویه دار بودن لبه پایینی آن در پاره کردن لباس بیمار یا مصدوم و همچنین در تعویض پانسمان کار را برای شما آسان ..
79,500 تومان 97,500 تومان
برس اسکراب آغشته به کلرهگزیدین بکر - بسته بندی ۱۳۵ عددیشستن و ضدعفونی کردن دستها در محیط های درمانیبه طور کلی در هنگام انجام عملیات درمانی و بهداشتی دست ها باید مورد شست و شو و تمییزگی قرار دارند. ۵ موقعیت بسیار مهم در هر عمل بهداشتی وجود دارد که نیازمند مراقبت دستان است که عبارتند از:..
980,000 تومان
برس اسکراب آغشته به بتادین 7.5 بکر - بسته بندی ۱۳۵عددیشستن و ضدعفونی کردن دستها در محیط های درمانیبه طور کلی در هنگام انجام عملیات درمانی و بهداشتی دست ها باید مورد شست و شو و تمییزگی قرار دارند. ۵ موقعیت بسیار مهم در هر عمل بهداشتی وجود دارد که نیازمند مراقبت دستان است که عبارتند از:..
824,000 تومان
لباس بیمار ۳ تیکه بکر - بسته تکیحداقل خرید ۱۰ عددالبسه بیمارستانیامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو ..
28,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 135 (12 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات