منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مراقبت از بیمار

لگن بیمار مدل خاک اندازی مدل بدون درب ۳۷ درجه بکرلگن بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن پی وی سی است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. لگن بیمار ساخته شده از پلی اتیلن ضد حساسیت و برای استفاده دایم و تماس مستقیم سطح پوست بدون ایجاد حساسیت می باشد. استفاده..
19,500 تومان
لگن بهداشتی بیمار درب دار ۳۷ درجه بکرلگن بهداشتی بیمار مناسب استفاده بیماران آقا و خانم می باشد. جنس آن پی وی سی است. قابلیت شستشو آسان و راحتی در استفاده را دارد. لگن بیمار ساخته شده از پلی اتیلن ضد حساسیت و برای استفاده دایم و تماس مستقیم سطح پوست بدون ایجاد حساسیت می باشد. استفاده از لگن بیما..
20,000 تومان
طوق توالت فرنگی کودک ۳۷ درجه بکراین محصول در واقع وسیله ای است که روی توالت فرنگی قرار میگیرد و توالت فرنگی بزرگسال را تبدیل به توالت فرنگی مناسب برای کودکان میکند. طوق را میتوان به راحتی روی سطح توالت فرنگی قرار داد و کودک بدون ناراحتی و نگرانی میتواند روی آن بنشیند. ابعاد این طوق مناسب کودکان ..
20,000 تومان
کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار ..
1,525,000 تومان
کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار ..
1,650,000 تومان
کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازه..
2,150,000 تومان
دستگاه کمک تنفسی اتوماتیک YUWELL مدل HY730 دستگاه کمک تنفسی اتوماتیک YUWELL مدل HY730
ناموجود
دستگاه کمک تنفسی YUWELL مدل YH 730 دستگاه کمک تنفسی YUWELL مدل YH 730 برای لذت خواب بیشتر و اطمینان از بیدار شدن! و سرحالی بعد از خواب می باشد. دستگاه ونتیلاتور پرتابل YUWELL فشار تنفسی مثبت و مداوم را فراهم می کند. و برای افرادی که در خواب دچار آپنه تنفسی می شوند بسیار کاربردی و حیاتی می باشد. فرق ..
10,850,000 تومان
پایه سرم پایه دار چهار آویزه  پایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آ..
135,000 تومان
پایه سرم پایه دار دو آویزه  پایه سرم (IV Stand) از جنس استیل و بسیار مقاوم می باشد. دارای ۵ چرخ ۱۲۵ و با کیفیت برای جابجایی پایه سرم است. ارتفاع پایه سرم توسط پیچ تنظیم کننده آن از ارتفاع ۹۵ الی ۲۰۰ سانتی متر می تواند قابل تنظیم باشد. در بین محصولات ما هم نوع دو آویز و هم نوع چهار آویز آن ..
125,000 تومان
بالش بین زانویی بزرگ بالش بین زانویی بزرگ
ناموجود
بالش بین زانویی بزرگ ۵۰×۲۵ سانتی متر بالش بین زانویی در دو سایز کوچک و بزرگ قابل عرضه می باشد. بالش بین زانویی از جنس پارچه رویی کتان ضد حساسیت و داخل آن پلی یورتان پزشکی با کیفیت بالا می باشد.  برای عدم جابجایی بالش در هنگام استراحت و خواب با بست محافظ به پاها فیکس می شود. بالش بین زانویی در دو سای..
296,000 تومان
بالش بین زانویی کوچک بالش بین زانویی کوچک
ناموجود
بالش بین زانویی کوچک ۳۰×۳۰ سانتی متر بالش بین زانویی در دو سایز کوچک و بزرگ قابل عرضه می باشد. بالش بین زانویی از جنس پارچه رویی کتان ضد حساسیت و داخل آن پلی یورتان پزشکی با کیفیت بالا می باشد.  برای عدم جابجایی بالش در هنگام استراحت و خواب با بست محافظ به پاها فیکس می شود. بالش بین زانویی در دو سای..
240,000 تومان
کپسول اکسیژن ۵ لیتری فولادی
کپسول خالی می باشد، در صورت نیاز به اکسیژن از گزینه ها پر و خالی بودن را قبل از خرید انتخاب بفرمایید کپسول اکسیژن ۵ لیتری. بدنه آن بسیار با دوام و با کیفیت بالا می باشند. این کپسول های اکسیژن از جنس فولاد می باشد. با توجه به بدنه آن قابلیت شارژ انواع گازها با فشار با..
1,430,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)