منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

مراقبت از بیمار

میز غذای کنار تختABSمیز کنار تخت بیمار از نوع رویه ABS می باشد.  در کنار تخت افرادی که امکان خروج از تخت را به صورت موقت و یا دائم ندارد کاربردی می باشد. این میز با قابلیت تنظیم ارتفاع می تواند بستری مناسب برای قرارگیری ظروف غذا برای بیمار یا همراه را فراهم کند. علاوه بر آن میتوان سایر پروسیجرها..
1,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,250,000 تومان
برند: NN
تست کرونا در ۱۵ دقیقه  Rapid test Coid-19 Diabaseحداقل سفارش ۳ عددبا تست سریع کرونا Diabase  می‌تـوانید در هر جا که هستید بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی و آزمایشگاهی تنها با صرف ۱۵ دقیقه زمان، از سلامت خود مطمئن شوید! این تست با دقیت بیش از ۹۷ درصد یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین تست ه..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۶۰×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
545,000 تومان
قیمت بدون مالیات:545,000 تومان
بالشتک پوزیشنینگ سیلندری کوچک ۴۵×۱۵ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ سیلندری HMD برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش شبیه بالش های طبی قدیمی ایرانی و به شکل استوانه می باشد تا براحتی با استفاده از آن بین بافت های موذد نظر فاصله ایجاد کرد، به بدن زاویه داد و … . این بالش ها در نق..
445,000 تومان
قیمت بدون مالیات:445,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۱۵×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
435,000 تومان
قیمت بدون مالیات:435,000 تومان
بالشتک پوزیشنال ارتوپدی آریانا ۵۰×۳۰×۱۰ سانتی متربالشت های پوزیشنینگ برای کاهش فشار در نقاط مختلف بدن تولید شده است. این بالش ها در نقاط فشاری برای کاهش فشار و یا پیشگیری از ایجاد فشار کاربرد دارند. افرادی که بعد از جراحی های ارتوپدی می بایست بین زانویشان فاصله باشد یا از افتادگی دو پا بر روی هم..
490,000 تومان
قیمت بدون مالیات:490,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند نوجوان اندازه ۸۰×۱۸۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های ا..
5,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,700,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۲۰۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
10,900,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,900,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۶۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
9,540,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,540,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۸۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
9,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,800,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۴۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
8,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000 تومان
تشک طبی پلاس هوشمند اندازه ۱۲۰×۲۰۰تشک طبی پلاس هوشمند بصورت دست ساز تولید می شود. مواد داخلی آن از فوم هوشمند (مموری فوم)‌ و اسفنج HR می باشد. فوم حافظه دار یا مموری فوم در دو سمت تشک قرار می گیرد و سختی ۵ از ۷ را برای شما فراهم می کند که کاملا ایده آل می باشد. تشک طبی هوشمند در سایز های استاندا..
7,930,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,930,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات