منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

یک بار مصرف

دستمال و زیر انداز٬ دستکش٬ ماسک

برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه لایه نانو یحیی بسته ۵ عددیماسک اقتصادی عرضه شده در بسته بندی ۵ عددی و از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۳ لایه محافظ  و از جنس الیاف نانو می باشد. این ماسک سه لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی م..
21,900 تومان
برند: NN
پد الکلی کیا بسته ۵۰۰ عددیپد الکلی کیا با بسته بندی مدیکال می باشد. این پد های الکل بصورت ورقه های کتان آغشته با الکل (اتانول ۷۰٪) می باشد. شکل آن مستطیل شکل و بمحض باز کردن ورقه رویه محافظ آن قابل استفاده می باشد. هر جعبه حاوی ۵۰۰ عدد پد بسته بندی شده جدا می باشد. این محصول دارای پروانه ساخت از..
88,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
فیلتر رزرو ۵ لایه ماسک N95 چهار عددی یحییفیلتر پنج لایه یحیی با فیلتراسیون بالا  می باشد. این محصول در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استریل عرضه می شوند. این فیلتر پنج لایه دارای لایه های محافظ اسپان باند (۲ لایه)، ملت بلون (۲ لایه) و همچنین لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نان..
34,000 تومان
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس آی تک ۵ بسته بندی ۱۰ تاییشامل ۵ بسته ده عددی می باشدماسک سه لایه i-tak ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص م..
65,000 تومان
برند: NN
ماسک سه لایه تمام پرس آی تک بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه i-tak ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ماسک پزشکی تهیه شده است. گرماژ پار..
14,700 تومان
برند: NN
ماسک سه لایه آی تک تمام پرس کارتن ۳۰۰۰ عددیدر سیصد عدد بسته بندی ۱۰ تاییماسک سه لایه i-tak  ساخت ایران در بسته بندی های کاملا بهداشتی تهیه شده است. این ماسک تمام پرس می باشد. در قسمت لوپ گوش نیز دارای پرس می باشد. هر سه لایه ی این ماسک با پارچه بدون بافت بسیار مرغوب اسپان باند شده و مخصوص ما..
3,300,000 تومان
گان جراح بکر ۴۰ گرم آستین کش بافت استریل با بسته بندی مدیکالحداقل تعداد سفارش ۱۰ عددامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با ق..
27,000 تومان
گان جراح بکر ۴۰ گرم آستین کش بافتحداقل تعداد سفارش ۱۰ عددامروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیت و مرغوب است تا بیماران بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند. این لباسها در فرم ها و غالب های مختلف به چند دسته ی لباسهای چندبار مصرف با قابلیت شست و شو و استریل شدن..
25,000 تومان
کاور آستین لمینت دو سر کشدوز - یک جفتحداقل سفارش ۱۰ جفتیکی از وسایل مهم در مراکز درمانی و غیر درمانی آستین دست یکبار مصرف می باشد. این وسیله در مطب ها، کلینیک ها، دندانپزشکی ها و… کاربرد دارند. امروزه یکی از نیازهای اساسی در بیمارستان ها استفاده از البسه با کیفیتمی باشد. این لباسها در فرم ها..
5,000 تومان
ماسک شش لایه استریل یحیی چریکی کودک رنگ روشن ماسک شش لایه استریل یحیی چریکی کودک رنگ روشن
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک شش لایه چریکی یحیی کودک رنگ روشنماسک چیریکی یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک ان نود و پنچ یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواه..
30,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک شش لایه چریکی یحیی کودک رنگ تیرهماسک چیریکی یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک ان نود و پنچ یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواه..
30,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک شش لایه چریکی یحییدر هنگام اقدام به سفارش به آیتم مناسب برای خانم ها یا آقایان توجه کنیدماسک چیریکی یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک ان نود و پنچ یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به ..
32,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 448 (38 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات