منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

یک بار مصرف

دستمال و زیر انداز٬ دستکش٬ ماسک

برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی سفیدماسک 3D سه بعدی چهار لایه عرضه شده در بسته بندی سه تایی از برند یحیی می باشد. این ماسک به صورت تری دی و دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگا..
15,900 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه بعدی و چهار لایه یحیی بسته سه عددی مشکیماسک 3D سه بعدی چهار لایه عرضه شده در بسته بندی سه تایی از برند یحیی می باشد. این ماسک به صورت تری دی و دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگا..
18,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استقلال پنج لایه استریل یحییماسک ۵ لایه استقلال یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال می باشد. این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواهند بود. ما..
45,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک ۵ لایه مشکی یحیی در سه سایز برای بانوان، آقایان و کودکاندر هنگام اقدام به سفارش به آیتم مناسب برای خانم ها یا آقایان توجه کنیدماسک ۵ لایه یحیی با فیلتراسیون بالا تولید و روانه بازار شده است. ماسک یحیی دارای لایه های محافظ اسپان باند (۱ لایه)، ملت بلون (۳ لایه) و همچنین یک لایه کربن فعال..
26,500 تومان
ماسک استریل سه لایه مشکی یحیی بسته ۵ عددی ماسک استریل سه لایه مشکی یحیی بسته ۵ عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک سه لایه سیاه یحیی بسته ۵ بندی عددیماسک اقتصادی عرضه شده در بسته بندی ۵ عددی و از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۳ لایه محافظ می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگاه های اتوکلاو استریل و با دستگاه های کاملا مکانیزه بسته بندی شده است. ماسک های سه لا..
18,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک چهار لایه کربن فعال یحیی بسته تک عددیماسک چهار لایه کربن دار عرضه شده در بسته بندی تکی از برند یحیی می باشد. این ماسک دارای ۴ لایه محافظ و از جنس پارچه بدون بافت اسپان و لایه ملت بلون می باشد. ماسک یحیی برای به حداقل رساندن هر گونه آلودگی و انتقال بیماری در دستگاه های اتوکلاو استریل و با دس..
6,950 تومان
روتختی یک بار مصرف نایلونی کشدار 220×120 بسته تکیحداقل خرید ۵ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدارمی باشد. این محصول از مواد مدیکال گرید و از جنس پی وی سی تولید شده است. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع مواد بکار رفته در آن مرغوب است. رنگ آن در اغلب موارد سبز ( اما بسته به زمان تولی..
16,500 تومان
آبسلانگ غیر استریلآبسلانگ در ایران به نام Tongu Depressor در زبان انگلیسی و Abaisse Langue در زبان فرانسوی هم شناخته می شود. در نوع یک بار مصرف برای معاینه دهان و حلق توسط کادر درمان تولید شرکت ظریف پلیمر می باشد. ابزاری که با اندک فشار باعث پایین نگه داشتن زبان می شود و امکان مشاهده کامل حفره د..
513,000 تومان
ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته ۵ عددی ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته ۵ عددی
ناموجود
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استریل چهار لایه پرسپولیس بسته پنج عددی YAHYAماسک ۴ لایه یحیی با لوگوی پرسپولیس قهرمان عرضه شده بصورت بسته بندی تکی و استریل می باشد. این ماسک ۴ لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوا..
45,000 تومان
برند: یحیی | YAHYA
ماسک پرسپولیس ۵ لایه یحییماسک پنج لایه پرسپولیس قهرمان بصورت پنح لایه می باشد.این ماسک دارای لایه های اس ام اس (اسپان باند + ملت بلون) و نانو می باشد. رویه آن از پارچه مشکی بسیار مقاوم و طرح دار تشکیل شده، این لایه ها به همراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوامل بیماری زا خواهند بود. ماسک یحی..
39,000 تومان
ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته تکی ماسک پرسپولیس استریل چهار لایه بسته تکی
فروش ویژه -11 %
برند: یحیی | YAHYA
ماسک استریل چهار لایه پرسپولیس بسته تک عددی YAHYAماسک ۴ لایه یحیی با لوگوی پرسپولیس قهرمان عرضه شده بصورت بسته بندی تکی و استریل می باشد. این ماسک ۴ لایه دارای لایه اسپان باند نیز میز می باشد که در مرکز آن از لایه ملت بلون استفاده شده است. این لایه ها بهمراه الیاف نانو سدی محکم در مقابله با عوام..
7,900 تومان 8,900 تومان
نمايش 1 تا 12 از 552 (46 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات