فهرست محصولات بر اساس برند Coloplast - کلوپلاست

شرکت کلوپلاست یکی از برترین شرکت های جهانی در زمینه تهیه و تولید محصولات پزشکی است. این شرکت به دنبال تولید و ارائه کالا و محصولاتی است که به بیماران خاص، زندگی راحت و بدون دغدغه ای هدیه نماید. 

کلوپلاست، Coloplast

در سال 1957 خواهرِ خانم سورنسن دچار بیماری گوارشی شد که نتیجه آن منجر به عمل استرومی گشت و بخشی از روده وی در بیرون از بدنش قرار گرفت. خواهرِ سورنسن از ترس دفع بی اختیار مدفوع و ترشحات از ناحیه استرومی خود از جامعه گریزان بود و زندگی سختی در پیش داشت. خانم سورنسن که یک پرستار حرفه ای بود برای رفع مشکل خواهرش اولین کیسه های چسبان را به کمک دوست خود آقای آگه لوییس هندسان و همسرش خانم جووان که ایشان نیز پرستار بودند، طراحی و تولید نمود. 

این کیسه به عنوان اولین نوع از انواع خود به جهانیان معرفی به زودی شرکت کلوپلاست Coloplast با هدف تولید این محصولات تاسیس گردید. از آن پس این شرکت با طراحی و تولید های خلاقانه و نوآورانه خود به کمک بیماران شتافته تا به آنها زندگی با آرامش و نرمال هدیه نماید. این شرکت در 5 حوزه به طور تخصصی به فعالیت میپردازد که عبارتند از:

  1. مراقبت از استومی
  2. مراقبت از زخم 
  3. مراقبت از پوست
  4. محصولات اورولوژی 
  5. محصولات داخلی گوارشی و روده ها 

هدف این شرکت ارائه محصولات برای تامین نیازهای شخصی و پزشکی بیمارانی است که با عوارض سخت بسیاری از عمل ها درگیر بوده بطوریکه زندگی آنها را تحت تاثیر قرار میدهد. مرکز این شرکت در دانمارک است. و امروزه با حدود 40 شعبه در سرتاسر جهان و با 10 هزار کارمند به فعالیت خود در این زمینه ادامه میدهد. 

21 محصول وجود دارد

نمایش 1-10 از 21 مورد