منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

دستگاه تست قند

برند: متفرقه
دستگاه تست قند خون گلوکوداکتر Glucodrمدل SuperSensorدسا دوم در حد نو اپن باکس (بدون جعبه با کیف)برای اندازه گیری پارامترهای سلامتی شما نیاز به ابزارهایی دارید تا بتوانید براحتی و در کمترین زمان و با صرف هزینه کمتر پارامترهای سلامتی خود را اندازه گیری کنید. یکی از این موارد میزان قند خو..
60,000 تومان
 دستگاه تست قند خون گلوکوشور(Glucosure)  مدل Starتست قند خون برای تمامی افراد در منزل علی الخصوص افراد دیابتی، افرادی که داروهای شیمی درمانی استفاده می کنند، افراد سالمند، مادران باردار و … بسیار کاربردی می باشد. دستگاه تست قند خون گلوکوشور مدل استار یکی از دستگاه های تست قند خوب بازار ایران و ب..
87,500 تومان
دستگاه تست قند خون اینفوپیا (Infopia) مدل ایزی گلوکو EasyGlucoدستگاه تست قند خون اینفوبیا در این مدل به ازای تمامی روزهای یک سال حافظه دارد. همچنین می توانید برای هر یک از اعضا شناسه متفاوتی را تعریف بفرمایید.  این دستگاه دارای لانست و ۵۰ عدد استریپ یا نوار تست قند خون رایگان بهمراه خود می باشد...
125,000 تومان
دستگاه تست قند خون امپرور مدل Prodigy به همراه یک بسته نوار ۵۰ عددی EmpErOrدستگاه قند خون امپرور ساخت کشورکره جنوبی می باشد. این دستگاه شامل ۵۰ عدد نوار تست قند خون رایگان بهمراه خود می باشد. این دستگاه در مدل پرودیگی دارای ۲۵۰ عدد حافظه میزان قند خون می باشد. برای کالیبره کردن آن نیاز به کد نمی..
130,000 تومان
نوار تست قند خون گالا بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون گالا در بسته بندی ۵۰ تایی عرضه می شود و مناسب دستگاه های تست قند GALA می باشد. باید توجه داشت که کیت های نوار قند تست خون وقتی در معرض هوا قرار میگیرند می بایست در ظزف مدت ۳ ماه مصرف شوند. پس سوای توجه به تاریخ انقضای هر محصول در خصوص نوارهای تس..
82,900 تومان
 سوزن لانست دو پر برای اکیوچک و دستگاهای مشابه  این لنست در دو رنگ آبی و قرمز ارایه میشود، که باتوجه به موجودی انبار ارسال خواهد شد سوزن یا لانست وسیله است برای ایجاد سوراخی بسیار ظریف در پوست بمنظور خروج قطره خون جهت تست قند. قسمت انتهایی لانست توسط کپ یا پوشاننده محافظت می شود تا لانست بصورت..
14,000 تومان
 سوزن لانست چهار پر برای همه دستگاه ها بجز اکیوچک  این لنست در دو رنگ آبی و قرمز ارایه میشود، که باتوجه به موجودی انبار ارسال خواهد شد سوزن یا لانست وسیله است برای ایجاد سوراخی بسیار ظریف در پوست بمنظور خروج قطره خون جهت تست قند. قسمت انتهایی لانست توسط کپ یا پوشاننده محافظت می شود تا لانست بص..
12,000 تومان
دستگاه هولتر قند خون Dexcom G6 دستگاه هولتر قند خون Dexcom G6
ناموجود
دستگاه پایش مداوم (هولتر) قند خون با Dexcom G6
   (CMS) Dexcom Continuous Glucose Monitoring system دستگاه پایش قند خود قابل استفاده برای افراد بزرگتر از دو سال و دارای دیابت نوع ۱ و دیابت نوع ۲ می باشدلوازم همراه دستگاه Dexcom G6 شامل موارد زیر می باشد که در شکل مشاهده می کنید1. این دستگاه براحت..
6,690,000 تومان
نوار تست دستگاه قند بایونیم GM110این نوار تست ساخت کشور تایوان. با کیفیت ساخت بالا می باشد. در هر قوطی نوار ۲۵ عدد استریپت موجود می باشد. دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا و کیفیت مناسب یکی از ابزارهای کنترل علایم حی..
61,000 تومان
دستگاه تست قند بایونیم به همرا دو بسته نوار و یک بسته سوزن دستگاه تست قند بایونیم به همرا دو بسته نوار و یک بسته سوزن
ناموجود
دستگاه تست قند بایونیم GM110دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا و کیفیت مناسب یکی از ابزارهای کنترل علایم حیاتی در منزل برای استفاده تمامی افراد می باشد. از محسنات این دستگاه عدم نیاز به کالیبراسیون دستگاه برای استفاده ..
176,000 تومان
دستگاه تست قند بایونیم به همرا یک بسته نوار و یک بسته سوزن دستگاه تست قند بایونیم به همرا یک بسته نوار و یک بسته سوزن
ناموجود
دستگاه تست قند بایونیم به همراه یک بسته استریپت GM110دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا و کیفیت مناسب یکی از ابزارهای کنترل علایم حیاتی در منزل برای استفاده تمامی افراد می باشد. از محسنات این دستگاه عدم نیاز به کالیبرا..
120,900 تومان
دستگاه تست قند بایونیم GM110دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا و کیفیت مناسب یکی از ابزارهای کنترل علایم حیاتی در منزل برای استفاده تمامی افراد می باشد. از محسنات این دستگاه عدم نیاز به کالیبراسیون دستگاه برای استفاده ..
183,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)