منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

دستگاه تست قند

برند: NN
دستگاه تست قند خون کلور چک CLEVER CHEK مدل TD-4230دستگاه تست قند خون کلور چک یکی از دستگاه های تست قند خون خوب در بازار ایران می باشد. همراه این دستگاه ۱۰ عدد نوار تست قند و لانست ارایه می شود. کلور چک در کمتر از ۷ ثانیه با حداقل میزان خون ۰.۷ میکرولیتر میتواند میزان قند خون شما را اطلاع رسانی ک..
107,000 تومان
برند: NN
دستگاه تست قند خون آی سنس I-Sens مدل کیرسنس ان Caresens Nدستگاه تست قند خون آی سنس در مدل کیرسنس ازسرعت و دقت بالایی برخوردار می باشد. همراه این دستگاه ۱۰ عدد نوار تست قند و لانست ارایه می شود. Caresens N در کمتر از ۵ ثانیه با حداقل میزان خون یک میکرولیتر میتواند میزان قند خون شما را اطلاع رسانی..
156,000 تومان
 دستگاه تست قند خون آوان مدل AGM01 دستگاه قند خون آوان مدل AGM01 می باشد. این دستگاه بسیار سبک و با کاربری خانگی می باشد. این دستگاه در کمتر از ۵ ثانیه بشما در پاسخگویی نتیجه قند خون کمک می کند. نیاز به میزان زیادی از خون شما ندارد و با کمتر از ۰.۵ میکرو لیتر برای دستگاه و استریپ قند کافی می باش..
149,000 تومان
برند: NN
دستگاه تست قند خون اوو Embrace evo - EVOدستگاه تست قند خون EVO یکی از دستگاه های تست قند خون تولید شده تحت لیسانس آمریکا می باشد. همراه این دستگاه ۵۰ عدد نوار تست قند و لانست ارایه می شود. اوو در کمتر از ۶ ثانیه با حداقل میزان خون یک میکرولیتر میتواند میزان قند خون شما را اطلاع رسانی کند. این دس..
151,000 تومان
 دستگاه تست قند خون گالا مدل TD 4277تست قند خون روزانه یا چندین وعده در روز برای افراد دیابتی و یا مستعد به دیابت مانند افراد چاق یا درگیرهای پانکراس و یا اختلالات مادرزادی و یا اتوایمیون توصیه می شود. دستگاه قند خون Gala مدل TD 4277 می باشد. این دستگاه بسیار سبک و با کاربری خانگی می باشد. این د..
139,000 تومان
دستگاه تست قند خون زیکلاس مد Zyklusmed مدل TD-4267دستگاه تست قند خون زیکلاس مد مدل TD-4267 می باشد. این دستگاه دقت بالایی در کوتاه ترین زمان ممکن دارد. این دستگاه در سرعت و دقت با برندهایی مانند اکیوچک رقابت می کند و بر اساس ادعای سازنده تا ۹۸٪ دقت واقعی ( بعضی از برندهای چینی دقت غیرواقعی را تا..
174,000 تومان
دستگاه تست قند خون گلوکوداکتر  SuperSensor دستگاه تست قند خون گلوکوداکتر  SuperSensor
ناموجود
برند: NN
دستگاه تست قند خون گلوکوداکتر Glucodrمدل SuperSensorدست دوم در حد نو اپن باکس (بدون جعبه با کیف)برای اندازه گیری پارامترهای سلامتی شما نیاز به ابزارهایی دارید تا بتوانید براحتی و در کمترین زمان و با صرف هزینه کمتر پارامترهای سلامتی خود را اندازه گیری کنید. یکی از این موارد میزان قند خو..
80,000 تومان
 دستگاه تست قند خون گلوکوشور(Glucosure)  مدل Starتست قند خون برای تمامی افراد در منزل علی الخصوص افراد دیابتی، افرادی که داروهای شیمی درمانی استفاده می کنند، افراد سالمند، مادران باردار و … بسیار کاربردی می باشد. دستگاه تست قند خون گلوکوشور مدل استار یکی از دستگاه های تست قند خوب بازار ایران و ب..
149,000 تومان
دستگاه تست قند خون اینفوپیا مدل ایزی گلوکو دستگاه تست قند خون اینفوپیا مدل ایزی گلوکو
ناموجود
دستگاه تست قند خون اینفوپیا (Infopia) مدل ایزی گلوکو EasyGlucoدستگاه تست قند خون اینفوبیا در این مدل به ازای تمامی روزهای یک سال حافظه دارد. همچنین می توانید برای هر یک از اعضا شناسه متفاوتی را تعریف بفرمایید.  این دستگاه دارای لانست و ۵۰ عدد استریپ یا نوار تست قند خون رایگان بهمراه خود می باشد...
155,000 تومان
دستگاه تست قند خون امپرور مدل Prodigy به همراه یک بسته نوار ۵۰ عددی EmpErOrدستگاه قند خون امپرور ساخت کشورکره جنوبی می باشد. این دستگاه شامل ۵۰ عدد نوار تست قند خون رایگان بهمراه خود می باشد. این دستگاه در مدل پرودیگی دارای ۲۵۰ عدد حافظه میزان قند خون می باشد. برای کالیبره کردن آن نیاز به کد نمی..
165,000 تومان
نوار تست قند خون گالا بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون گالا در بسته بندی ۵۰ تایی عرضه می شود و مناسب دستگاه های تست قند GALA می باشد. باید توجه داشت که کیت های نوار قند تست خون وقتی در معرض هوا قرار میگیرند می بایست در ظزف مدت ۳ ماه مصرف شوند. پس سوای توجه به تاریخ انقضای هر محصول در خصوص نوارهای تس..
70,500 تومان
 سوزن لانست دو پر برای اکیوچک و دستگاهای مشابه  این لنست در دو رنگ آبی و قرمز ارایه میشود، که باتوجه به موجودی انبار ارسال خواهد شد سوزن یا لانست وسیله است برای ایجاد سوراخی بسیار ظریف در پوست بمنظور خروج قطره خون جهت تست قند. قسمت انتهایی لانست توسط کپ یا پوشاننده محافظت می شود تا لانست بصورت..
17,900 تومان
نمايش 1 تا 12 از 20 (2 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات