منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

تجهیزات معاینه

برند: NN
چراغ معاینه ۶ وات LED پایه متحرک نور ۱۸۰ درجه پخش نمی شود و تنها بصورت متمرکز می باشدچراغ معایه ال ای دی با نور مستقیم و پایه متحرک بهمراه پنج چرخ محکم می باشد. این چراغ معاینه با حداقل میزان مصرف و توان با بازدهی بالا می باشد. نور آن جز دسته بندی نورهای سرد با تابش مستقیم می باشد. برای جراحی ها..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
برند: NN
اتوسکوپ با دسته فلزی ساخت پاکستاناتوسکوپ Otoscope یا اوریسکوپ – گوش بین –  وسیله ای بسیار کاربردی برای معاینات مجاری گوش خارجی و پرده صماخ و بیماری های مربوط به آن می باشد. علاوه بر برند های مختلف سازنده مدل های مختلفی از اتوسکوپ ها از نظر جنس و کارایی در بازار با قیمت های مختلف و ویژگی های متفا..
455,000 تومان
قیمت بدون مالیات:455,000 تومان
برند: NN
چکش رفلکس باک سوزن دار LANE پاکستانچکش رفلکس سوزن دار با پایه استیل برای سنجش اعصاب مرکزی توسط کادر درمان و متخصص مغز و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد. سری این چکش ها از جنس سیلیکون فشرده می باشد. این چکش ها در بررسی تاندون های و انقباضات عضلات کاربردی هستند.ویژگی ها:سری سیلیکونی ..
76,000 تومان
قیمت بدون مالیات:76,000 تومان
برند: NN
چکش رفلکس باک سوزن دار LANE پاکستانچکش رفلکس سوزن دار با پایه استیل برای سنجش اعصاب مرکزی توسط کادر درمان و متخصص مغز و اعصاب مورد استفاده قرار می گیرد. سری این چکش ها از جنس سیلیکون فشرده می باشد. این چکش ها در بررسی تاندون های و انقباضات عضلات کاربردی هستند.ویژگی ها:سری سیلیکونی ..
105,000 تومان
قیمت بدون مالیات:105,000 تومان
ست معاینه  ENT زنیت مداتوسکوپ : اتوسکوپ وسیله ای بسیار کاربردی برای معاینات گوش و بیماری های ان می باشد. مدل های مختلفی از اتوسکوپ ها در بازار با قیمت های مختلف و ویژگی های متفاوت وجود دارد. اتوسکوپ های انواع ثابت و قابل حمل دارند که ثابت ها به وسیله ای به منابع الکتریسیته وصل میشوند و مدل قاب..
3,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,050,000 تومان
برند: NN
افتالموسکوپ DS-004 پاکستانیافتالموسکوپ Ophthalmoscope یا چشم بین وسایله بسیار کاربردی برای معاینت بینایی و چشم و پیشبینی برخی از بیماری های احتمالی چشم و یا فشار چشم می باشند. همچنین دو قسمت مهم زجاجیه و شبکیه که بدون افتالمسکوپ قابل رویت نمی باشد دائما در معاینات بررسی خواهد شد. فوندوس محل تراک..
379,000 تومان
قیمت بدون مالیات:379,000 تومان
برند: NN
اتوسکوپ با دسته ABS ساخت پاکستاناتوسکوپ Otoscope یا اوریسکوپ – گوش بین –  وسیله ای بسیار کاربردی برای معاینات مجاری گوش خارجی و پرده صماخ و بیماری های مربوط به آن می باشد. علاوه بر برند های مختلف سازنده مدل های مختلفی از اتوسکوپ ها از نظر جنس و کارایی در بازار با قیمت های مختلف و ویژگی های متفاو..
380,000 تومان
قیمت بدون مالیات:380,000 تومان
برند: NN
چراغ معاینه ۸ وات LED پایه متحرک نور ۱۸۰ درجه پخش نمی شود و تنها بصورت متمرکز می باشدچراغ معایه ال ای دی با نور مستقیم و پایه متحرک بهمراه پنج چرخ محکم می باشد. این چراغ معاینه با حداقل میزان مصرف و توان با بازدهی بالا می باشد. نور آن جز دسته بندی نورهای سرد با تابش مستقیم می باشد. برای جراحی ها..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
برند: NN
چراغ معاینه ۲۰ وات LED پایه ثابتچراغ معایه ال ای دی با نور سفید و بدون حرارت می باشد. این چراغ معاینه با حداقل میزان مصرف و توان با بازدهی بالا می باشد. نور آن جز دسته بندی نورهای سفید می باشد. برای جراحی ها و همچنین معاینه پوست نور سفید دقیق تر خواهد بود. تابش و دایره پخش نور چراغ معاینه بگونه ..
1,599,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,599,000 تومان
برند: NN
چراغ معاینه ۱۰ وات LED پایه ثابتچراغ معایه ال ای دی با نور سفید و بدون حرارت می باشد. این چراغ معاینه با حداقل میزان مصرف و توان با بازدهی بالا می باشد. نور آن جز دسته بندی نورهای سفید می باشد. برای جراحی ها و همچنین معاینه پوست نور سفید دقیق تر خواهد بود. تابش و دایره پخش نور چراغ معاینه بگونه ..
1,580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,580,000 تومان
گوشی کاردیولوژی دو پاویون امسیگ - EmsiG - مدل ST112گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا استتوسکوپ وسیله ..
1,980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,980,000 تومان
گوشی کاردیولوژی دو پاویون امسیگ - EmsiG - مدل ST110گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا استتوسکوپ وسیله ..
1,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,120,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 58 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات