منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

تجهیزات معاینه

آبسلانگ پلاستیکی PIP
پیش سفارش
آبسلانگ پلاستیکی پل ایده آل پارس PIP بسته 150 عددیآبسلانگ وسیله ای است کاربردی برای معاینه ی بیمار.آبسلانگ برای معاینه ی حلق بیمار استفاده میشود تا مانع از بالا آمدن زبون بیمار شود و پزشک به راحتی بتواند مشکل بیمار را تشخیص دهد. معمولا آبسلانگ ها به طول حدودا 10 سانتی متر و عرض 2 سانتی متری میب..
80,000 تومان
گوشی پزشکی تک پاوین اکیومد - Accumed - مدل SH-001گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا استتوسکوپ وسیله پز..
110,000 تومان
گوشی پزشکی رزمکس - Rossmax - مدل EB-600 گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا استتوسکوپ وسیله پزشکی است ک..
897,000 تومان
گوشی پزشکی WS-3 - B.Well swiss - بی ول سوئیس مدل Sprague Rappaportگوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
333,270 تومان
گوشی پزشکی با گیرنده صدای دو سر WS-2 - B.Well swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
گوشی پزشکی با گیرنده صدای دو سر WS-2 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
115,920 تومان
گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس
ناموجود
گوشی پزشکی با گیرنده صدای تک سر WS-1 - B.Well swiss - بی ول سوئیس گوشی پزشکی و انواع آنگوشی پزشکی از کاربردی ترین ابزاری است که از گذشته تا به امروز در اختیار بشر قرار گرفته است. اهمیت این وسیله که به نظر دم دستی است، بسیار فراتر از آنچه در ظاهر دیده میشود، میباشد. به طور کلی گوشی پزشکی یا ا..
72,450 تومان
برند: سوپا | SUPA
دستکش استریل جراحی سوپا بدون پودر بسته ۵۰ عددیدستکش استریل جراحی سوپا در سایز بندی ۷.۵ و ۸ می باشند. که بصورت بسته های ۵۰ عددی عرضه می شود. این دستکش از مواد طبیعی تهیه شده است. این دستکش بر روی آستین کشیده می شود و در همانجا محکم می شود. بایه داخلی سیلیکونی است که باعث سهولت در پوشیدن و ضد حساس..
تماس بگیرید
سرویکس براش بکر
 – بسته بندی تکیسرویکس براش وسیله پر کاربرد برای برداشتن نمونه از سرویکس در معاینات زنان کاربرد دارد. سرویکس براش دارای برس های بسیار نرم و لطیف و با انعطاف پذیری مناسب برای جمع آوری نمونه های سلولی بکار میرود. سرویکس براش دارای ۵۷ پرز نیم دایره ای شکل با طول های مختلف است تا ماک..
2,600 تومان
چراغ اسپکلوم و آبسلانگ بکر بسته بندی۶ عددیچراغ های اسپکلوم در بسته های ۶ عددی. نور حاصل از چراغ اسپکلوم متمرکز  می باشد. در انواع مشابه آن پخش می باشد که باعث کاهش دید معاینه کننده می شود. چراغ های اسپکلوم بکر به راحتی بر روی اسپکلوم ثابت می شوند و استفاده از آن بسیار آسان و مرقون به صرفه می باش..
12,000 تومان
دستکش ونیل  بدون پودر Aura دستکش ونیل  بدون پودر Aura
ناموجود
دستکش ونیل  بدون پودر آئورا   ۱۰۰ عددی Auraسایز موجود متوسط M می باشد. دستکش ونیل بدون پودر آئورای اصل را از ما بخواهید. این دستکش بدون پودر و ضد حساسیت می باشد. ضخامت این دستکش ۴.۳ میلی متر می باشد. این دستکش بصورت چند منظوره و یک بار مصرف می باشد. و می تواند برای مصارف پزشکی و غیرپزشکی استفاد..
65,000 تومان
دستکش ونیل بدون پودر پودر سانست دستکش ونیل بدون پودر پودر سانست
ناموجود
دستکش ونیل بدون پودر پودر سانست سایز بزرگ ( ۱۰۰ عدد ) Sunsetدستکش ونیل بدون پودر شرکت سانست. با قابلیت کشسانی و استحکام بالا می باشد.  تنها در سایز بزرگ L موجود می باشد دستکش ونیل بدون پودر جزیی از محبوب ترین دستکش های موجود در بازار می باشد. دستکش های ونیل نسبت به دستکش های پلی اتیلن قوی تر و ..
33,000 تومان
دستکش نیتریل آبی نوبل دستکش نیتریل آبی نوبل
ناموجود
دستکش نیتریل آبی نوبل ۱۰۰ عددی NOBLEدستکش نیتریل آبی نوبل یک دستکش یک بار مصرف و بدون پودر می باشد. شرکت سازنده آن مدعی است شما می توانید در حالتی که دستتان خشک یا مرطوب باشد تفاوتی در کیفیت پوشیدن دستکش ایجاد نمی کند. این دستکش فقط در سایز بسیار بزرگ XL موجود می باشد. مواد تشکیل دهنده در آن از ..
38,600 تومان
نمايش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات