منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

مصرفی پزشکی

مصرفی پزشکی


برخی از کالاها و ابزارآلات پزشکی موجود در بازار تحت عنوان کالاهای مصرفی پزشکی نامیده میشوند. بر اساس تعاریف کلی تجهیزات پزشکی، این کالا ها شامل تجهیزاتی هستند که در طی دوره درمان بیمار به صورت مصرفی و در یک و یا چند نوبت برای امور متفاوت همانند پیشگیری، تشخیص، دارو و درمان مورد استفاده قرار میگیرند. 


کالاهای مصرفی پزشکی میتوانند مورد استفاده هم متخصصین و هم عموم قرار گیرد. از جمله این کالا ها عبارتند از: انواع سرنگ ها، انواع گازهای و باندهای طبی، پنبه، دروشیت، کاور کفش، انواع مواد شوینده، دستکش ها و غیره.


برند: NN
روتختی یک بار مصرف نایلونی کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته تکیحداقل خرید ۵ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدارمی باشد. این محصول از مواد مدیکال گرید و از جنس پی وی سی تولید شده است. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع مواد بکار رفته در آن مرغوب است. رنگ آن در اغلب موارد سبز ( اما بسته به زمان تولید..
9,900 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع پارچه آن بسیار ل..
15,000 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۲۰×۸۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدار، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۸۰ در ۲۲۰ سانتی متر است. نوع پارچه آن..
15,500 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند بدون کش ۲۴۰×۱۴۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و و بدون کش، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۱۴۰ در ۲۴۰ سانتی متر است. نوع ..
17,500 تومان
روتختی یک بار مصرف اسپان باند کشدار ۲۴۰×۱۴۰ بسته بندی تکیحداقل خرید ۲۰ عددروتختی بهداشتی یک بار مصرف و کشدار، ساخت شرکت بکر می باشد. این محصول از پارچه ای مخصوص و بدون بافت تولید شده است. پارچه بکار رفته در آن از جنس اسپان باند ۲۵ گرم می باشد. سایز روتختی ۱۴۰ در ۲۴۰ سانتی متر است. نوع پارچه ..
18,000 تومان
میکروتیوب بکر ۱/۵ میلی لیتر
 بسته ۵۰۰ عددیمیکرو تیوب بکر  با ظرفیت ۱.۵ میلی لیتر می باشد. بر روی درب میکروتیوب ناحیه دایره ای شکلی قرار دارد که نازک تر. از قسمت های دیگر می باشد که امکان نمونه گیری با سرنگ را راحتر می کند. میکروتیوب تولید شده بکر شفاف و از مواد مدیکال گرید تولید شده است. ته میکر..
105,000 تومان
اپلیکاتور آزمایشگاهی بکر۷۷۰۰ عدد در یک کارتن شامل ۳۵ بسته ۲۲۰ عددیاپلیکاتور ها وسایلی هستند که برای برداشتن یا اانتقال دارو و یا نمونه آزمایشگاهی کاربرد دارند. اپریکاتورها به صورت میله ای نازک می باشند که در انتها می توان با انگشتان اپلیکاتور را در دست گرفت یا اینکه به دور این میله نازک تیوب..
385,000 تومان
دهانه یکبار مصرف اسپیرومتری
حداقل خرید ۵۰ عدددهانه اسپیرومتری یک از ابزار مصرفی بر روی دستگاه های مکانیکی و اتومات اسپیرومتر می باشد.  دهانه های اسپیرومتری راحیل تهیه شده از بهترین مواد موجود و مطابق با استانداردهای جهانی و بین المللی است. پی وی سی استفاده شده در آن از نوع مواد سازگار و بی ض..
700 تومان
ملحفه رولی پرفراژ شده یکبار مصرف ۶۰ س در ۲۰ محداقل خرید ۵ عددملحفه رولی یکی از وسایل مصرفی در اماکن درمانی مانند درمانگاه ها و بیمارستان ها و کلینیک ها می باشد. ملحفه یکبار مصرف به علت سبک بودن و ضد حساسیت بودن و همچنین شرایط پاکیزگی بسیار مناسبتر نسبت به ملحفه های قدیمی می باشد. این ملحفه ب..
43,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریلاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز (هنگر) جهت سهولت در ..
7,600 تومان
سیفتی باکس ۱۲ لیتریسیفتی باکس ۱۲ لیتری بکر . سیفتی باکس بسیار محکم با قابلیت نصب بر روی ستون ها و دیوار. طراحی بسیار عالی و در عین حال زیبا و محکم  است. پیش مونتاژ  بدنه آن بسیار آسان است. درب آن در هنگام پر شدن براحتی قفل می شود. در فضای بالایی سیفتی باکس فضای امن به اندازه ۳ سانتی متر وجود دار..
2,532,000 تومان
برند: سوپا | SUPA
نخ بخیه سوپا بن شماره صفر شش 06 دوسوزنه اسپچولا ۸ میلیمتر سوپاحداقل خرید ۱۲ عدد – یک دایکاتنخ بخیه سوپا بن از الیاف بافته شده با سوزن اسپچولا سوپا می باشد. سوپابن (Supabon) نوعی نخ بخیه قابل جذب بوده که بصورت صنعتی از الیاف بهم بافته polyglycolate  پلی گلیکولیک اسید (PGA) و با پوشش پلی گلای..
37,100 تومان
نمايش 1 تا 12 از 956 (80 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات