منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ساپورت دست

ملت فینگر اسپلینت طب و صنعتدر بسته بندی این محصول یک عدد ملت فینگر با ابعاد انتخابی شما به اضافه ۲ عدد روکش نخی انگشت موجود میباشد.ملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف نگه..
18,900 تومان
ملت فینگر اسپلینت طب و صنعتدر بسته بندی این محصول همه سایز ها یعنی ۱ تا ۱۲ به تعداد ۱ عدد به اضافه ۲۴ عدد رو کش نخی انگشت موجود میباشد.ملت فینگر یا انگشت چکشی به اسیب دیدگی عضلانی که در اثر پارگی تاندون بند آخر انگشت گفته میشود که فرد آسیب دیده بند آخر انگشتش افتاده میباشد و فرد قادر به صاف..
99,540 تومان
سیلندر فشاری دست طب و صنعت ادم لنفاوی یا ورم دردناک غدد لنفاوی در واقع تجمع بیش از حد و غیر طبیعی مایع لنف در قسمتی از بدن میباشد. این مشکل به طور معمول در زنانی که سینه خود را عمل کرده اند رخ میدهد به طوریکه بازو و دستی که در نزدیکی سینه عمل کرده قرار دارد، دچار تورم میشود. به عملی که سینه زنان..
55,440 تومان
ارتز شست اوپلون سما طب پاکان تک سایز قابل استفاده برای هر دو دستارتوز شست اوپلون ضد حساسیت قابل استفاده در دو دست سما طب پاکان به عنوان یک وسیله مهار کننده به دور اندام های شست و کف دست مورد استفاده قرار میگیرد. بصورت تک سایز قابل عرضه می باشد و می توان از طریق بند میزان سایز آن را تنظیم نمود. ا..
92,460 تومان
مچ بند کف بند آتل دار اوپلون سما طب پاکان تک سایز (قابل تنظیم)مچ بند کف بند همانطور که از اسمش پیداست برای حفاظت از مچ دست و همچنین کف دست می باشد. آتل موجود در آن باعث ثابت نگه داشتن آن شده و از تحرک مچ تا انگشتان دست جلوگیری می کند. این امر علاوه بر جنس مقاوم اوپلون باعث پایداری دست و مقاومت آ..
158,700 تومان
مچ بند شستی اوپلون سما از شرکت طب پاکانمچ بند شستی شرکت سما طب پاکان برای حمایت مچ و همچنین شست به صورت همزمان می باشد. که در فعالیتهای روزمره و همچنین فشارهای ناشی از تحرک از دست و مچ حمایت می کند. این مچ بند برای هر دو دست و تک سایز می باشد.مچ دست و کف دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به هم..
58,650 تومان
مچ بند کف بند کامپیوتری سما طب پاکانمچ بند و کف دست بند کامپیوتری شرکت سما طب پاکان از محصولات حمایت کننده کف دست و مچ در شرایط ایجاد فشار یا به جهت حمایت و جلوگیری از آسیب دیدگی ها می باشد. این محصول تک سایز و مناسب برای هر دو دست می باشد.مچ دست و ساعد 2 و کف دست از 8 استخوان تشکیل شده که..
38,000 تومان
 مچ بند کشی حلقه ای سما طب پاکانمچ بند حلقه ای سما طب پاکان برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت های روزانه و ورزش می باشد. این مچ بند در دو سایز کوچک و بزرگ عرضه می شود. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به همراه تاندون ها به حرکت مچ و دست کمک میکنند. حالا هرگونه آسیب کوچکی که به استخوان ها و یا ت..
34,385 تومان
 مچ بند کشی کامپیوتری سماطب پاکانمچ بند کشی کامپیوتری سماطب از مچ دست تا روی ساق دست شما را می پوشاند. این مچ بند با حمایت از مچ دست در فعالیتهای روزانه و همچنین ورزش با حمایت از دست و مچ شما از بروز حوادث و کشش های ناگهانی دست شما را محافظت می کند.مچ دست گاهی با کار کردن زیاد ، ورزش ، بلن..
21,735 تومان
مچ بند حوله ای سما طب پاکانمچ بند حوله ای سما طب پاکان برای حمایت مچ دست در هنگام فعالیت و ورزش می باشد. مچ دست از ۸ استخوان تشکیل شده که به همراه تاندون ها به حرکت مچ و دست کمک میکنند. حالا هرگونه آسیب کوچکی که به استخوان ها و یا تاندون ها که همواره سبب درد و ناراحتی شود وارد گردد باعث میشود ح..
28,000 تومان
مچ بند قابل تنظیم نئوپرن سما طب پاکان رقابتیدر مدل رقابتی فاقد بسته بندی و جعبه به جهت کاهش هزینه های تمام شده می باشدمچ بند قابل تنظیم سما طب پاکان ساخته شده از مواد وارداتی و نئوپرن می باشد. با توجه به قابل تنظیم بودن این مچ بند شما می توانید براحتی و با تنظیم کردن بست مچ بند آنرا با مچ دس..
26,000 تومان
مچ بند قابل تنظیم نئوپرن سما طب پاکانمچ بند قابل تنظیم سما طب پاکان ساخته شده از مواد وارداتی و نئوپرن می باشد. با توجه به قابل تنظیم بودن این مچ بند شما می توانید براحتی و با تنظیم کردن بست مچ بند آنرا با مچ دست خود هماهنگ کنید. این مچ بند تک سایز می باشد . این محصول در دو نوع درجه یک و رقابتی..
35,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 56 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات