منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۹ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۹ صبح تا ۱۴)

ساپورت تنه

گن شکم و پهلو و سینه مردانه واریتکس Variteks-241گن شکم و پهلو و سینه  مردانه به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. در روی سرشانه ها برای تمرکز در تنظیم سایز و میزان فشار با قلاب و گیره محکم م..
1,580,000 تومان
گن مشکی جلیقه ای مردانه واریتکس Variteks-240گن جلیقه ای مردانه به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. این گن دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط افراد متخصص طراحی و تایید شده است. در افرادی ک..
1,450,000 تومان
گن بازو و پشت سوتین دار مشکی واریتکس Variteks-230گن بازو و پشت سوتین دار به رنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) و به رنگ مشکی می باشد. این گن در جلو و وسط خود دارای زیپ می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد. این گن دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط افراد متخصص طراحی و تا..
1,450,000 تومان
سوتین طبی بدون کاپ واریتکس Variteks-231گن یا سوتین پوشاننده و حمایت کننده ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) و به رنگ مشکی می باشد. این گن در وسط خود دارای قلاب (غزن ) می باشد و شما می توانید با غزن های موجود سایز آن را تنظیم کنید. این سوتین دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط ..
990,000 تومان
سوتین طبی کاپ دار واریتکس Variteks-232گن سوتین پوشاننده و حمایت کننده ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) و به رنگ مشکی می باشد. این گن در وسط خود دارای زیپ می باشد و در زیر زیپ می توانید با غزن های موجود مجدد سایز آن را تنظیم کنید. این سوتین دارای طراحی ارگونومیک می باشد و توسط ..
990,000 تومان
گن غبغب شرکت واریتکس Variteks-235گن غبغب برنگ مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. گن غبغب بعد از جراحی هایی که در ناحیه سر و گردن انجام می شود کاربردی است. این گن بعد از جراحی هایی مانند لیفت صورت، جوان سازی صورت ( میکرو نیدلینگ، تزریق بوتاکس و ...)، بازسازی پوست صو..
620,000 تومان
گن پیشانی تک سایز Variteks-234گن پیشانی تک سایز و مشکی ساخت شرکت واریتکس در کشور ترکیه ( تحت لیسانس آلمان) می باشد. گن پیشانی بعد از جراحی هایی که در ناحیه سر و گردن انجام می شود کاربردی است. این گن بعد از جراحی هایی مانند لیفت صورت، جراحی های فک و صورت، پروتز های چانه و یا فک، گونه گذاری، زیبای..
690,000 تومان
باند یا گن سینه بعد از عمل زیبایی و پروتز سینه تک سایز Variteks-233باند سینه که بعد از جراحی سینه و یا افزایش حجم آن استفاده می شود ساخت کشور تریه و شرکت ورتکس می باشد. این نوار به عرض حدودی ۱۰ سانتی متر و بصورت تک سایز می باشد. با توجه به نظر پزشک و مشاوره او بعد از اعمال جراحی سینه و عنل پروتز..
450,000 تومان
فتق بند دوطرفه طب و صنعتعکس محصول بعلت تغییرات در محصول در گذر زمان ممکن است با محصول ارسالی کمی متفاوت باشدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خارج شوند و وارد محیط دیگری شوند، به آن ..
90,200 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت چپعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود خا..
97,900 تومان
فتق بند یک طرفه تک سایز طب و صنعت راستعکس محصول ممکن است در گذر زمان کمیبا نمونه محصول ارسالی متفاوت باشد – لطفا قبل از خرید به این مورد توجه فرماییدفتقبه طور کلی تمامی اعضای بدن از طریق پرده ی احشایی از همدیگر جدا میشوند و یک واحد را تشکیل میدهد. در صورتی که به هر دلیلی اعضا از محل خود ..
97,900 تومان
کمربند قرقره ای دو طرفه طب و صنعتستون فقرات و لومبوساکرال (کمر و لگن)ستون فقرات یکی از نواحی بسیار مهم بدن انسان است که وزن زیادی را تحمل میکند و به طور کلی وظیفه اصلی آن ثابت نگهداشتن و کمک به بدن برای انجام فعالیت های روزانه است. ستون فقرات شامل استخوان،‌مهره ها، عصب ها، ماهیچه ها و مفاصلی..
198,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات