منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها تعطیل)

اورژانس ۱۱۵

مایحتاج کادر و پرسنل اورژانس کشور که بر اساس استانداردهای کشوری تولید و تامین میشود. این موارد شامل شلوار٬ پیراهن٬ اتیکت٬ کاپشن و ... میباشد

جلیقه (ژیله) مشکی طرح کبریتی٬ فرم اورژانس ۱۱۵یکی از بافت های عالی برای پرسنل زحمت کش اورژانس ۱۱۵. این بافت با کیفیتی بسیار متفاوت و بافتی با دوام هدیه مدی لایف به زحمتکشان عرصه سلامت و از خود گذشتگی می باشد. یکی از لباس های  فرم اورژانس ۱۱۵ در فصل سرما جلیقه مشکی مصوب سازمان اورژانس کشور می با..
215,000 تومان
قیمت بدون مالیات:215,000 تومان
آتل بادی 6 تکهآتل برای ثابت و بی حرکت ماندن یک یا چند مفصل بدن استفاده میشود. آتل ها دارای انواع جنس و مدل های مختلفی میباشد. زمانی که فرد دچار شکستگی ، دررفتگی استخوان و یا ضرب دیدگی میشود ، حرکت کردن عضو آسیب دیده احتمال افزایش آسیب میشود و بی حرکت ماندن آن عضو ضروری است.  مناسب برای..
3,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,250,000 تومان
آتل دو تیکه (رجیت)آتل برای ثابت و بی حرکت ماندن یک یا چند مفصل بدن استفاده میشود. آتل ها دارای انواع جنس و مدل های مختلفی میباشد. زمانی که فرد دچار شکستگی ، دررفتگی استخوان و یا ضرب دیدگی میشود ، حرکت کردن عضو آسیب دیده احتمال افزایش آسیب میشود و بی حرکت ماندن آن عضو ضروری است.  مناسب ..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
تشک وکیوم (خلاء)ثابت سازی سریع از طریق پمپ وکیوم بسیار قوی دارای چهار کمربند نگهدارنده جهت محافظت از بیمار امکان عبور از اشعه ایکس قابلیت استفاده در مراکز رادیولوژی و پرتو درمانی دارای کیف قابل حمل دارای 8 دستگیره حمل مقاوم..
26,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:26,000,000 تومان
آتل نئوپرن بلو اسپیلنت ۵ تیکهآتل بلو اسپیلنت ۵ تیکه ساخته شده از پارچه نئوپرن سه لایه با قابلیت شستشو. این لایه شبیه پارچه های غواصی می باشد. در آن قسمت آتل نهادینه شده تا اندام را در موضع خود صاف نگه دارد. امکان استفاده سریع و آسان در شرایط بحران و یا اورژانس در هنگام استفاده از این آتل فراهم م..
650,000 تومان
قیمت بدون مالیات:650,000 تومان
سوئیشرت کلاه دار ۱۱۵ سرمه ایسوئیشرت زخیم و پنبه ای با لوگو EMS و اورژانس، قابل استفاده برای همه افراد. علی الخصوص پرسنل اورژانس. جنس مرغوب و با دوامی دارد. کلاه آن سر هم می باشد.در دو سایز لارج و ایکس لارج برنگ سرمه ای بافت زخیم و نرم جنس پنبه ای..
350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:350,000 تومان
برند: NN
کد یا ثابت کننده ستون فقرات ایرانی KED  با کیفیت بالاKendrick Extrication Device که بطور مخفف KED نامیده می شود برای ثابت کردن سر و ستون فقرات فرد آسیب دیده در وسیله موتوری و تصادفات و تروما می باشد. در فیلم آموزشی تهیه شده در مدی لایف به شما آموزش نحوه بسته شدن کد را توضیح می دهیم. کد شامل صف..
770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:770,000 تومان
برند: NN
کیف لوازم احیاء – تجهیز شده کیف احیا با محافظ آلومینیومی یکی از ملزومات هر امدادگر، پرستار، پزشک و … می باشد که در حیطه فوریت و اورژانس فعال می باشد. کیف احیا دارای سه قسمت تفکیک شده در داخل و یک قسمت تفکیک شده توسط کش بر روی درب کیف می باشد. این کیف فضای کافی را برای قرار گیری تمامی لوازم مورد..
5,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,800,000 تومان
برند: NN
برانکارد تاشویکی از اصلی ترین ویژگی های این برانکارد تاشو بودن آن میباشد ، این ویژگی باعث کم جا و جمع و جور بودن کالا میباشد. جنس بدنه ی این برانکارد از آلیاژ فلزی بوده که باعث افزایش استحکام در این کالا میشود. همچنین جنس رویه ی برانکارد از جنس برزنت با کیفیت بسیار بالا میباشد. برروی بدنه ی بر..
1,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
برند: NN
کیف لوازم احیاء خالی – بدون لوازم همراهکیف احیا با محافظ آلومینیومی یکی از ملزومات هر امدادگر، پرستار، پزشک و … می باشد که در حیطه فوریت و اورژانس فعال می باشد. کیف احیا دارای سه قسمت تفکیک شده در داخل و یک قسمت تفکیک شده توسط کش بر روی درب کیف می باشد. این کیف فضای کافی را برای قرار گیری تمامی..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: NN
سردوشی اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس های خصوصیلباس مصوب اورژانس کشور طبق استاندارد های تعیین شده و مصوب دارای دو بخش لباس فرم اجباری و علایم غیر اجباری می باشد. در قسمت فرم اجباری رنگ و جنس پیراهن و شلوار و همچنین آستین بلند یا کوتاه پیراهن تعیین می شود. درقسمت علایم آرم ستاره حیات بر جیب چپ پیراهن. لو..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
 ماسک CPR بسمد | Besmedاحیای قلبی ریوی که به طور خلاصه شده CPR | سی پی آر نام دارد. احیای قلبی یا سی پی آر اقدامی برای بازگرداندن فعالیت تو عضو مهم  حیاتی بدن قلب و مغز میباشد. CPR عملکردی مصنوعی میباشد که باعث میشود فردی که هوشیاری خود را از دست داده ، گردش خون و تنفس اش جریان یابد تا زمانی ک..
65,000 تومان
قیمت بدون مالیات:65,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات