منو
Your Cart

 سـاعـات کـاری مدی لایف ، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل : ۱۰ – ۱۷ (پنجشنبه‌ها ۱۰ صبح تا ۱۴)

اورژانس ۱۱۵

مایحتاج کادر و پرسنل اورژانس کشور که بر اساس استانداردهای کشوری تولید و تامین میشود. این موارد شامل شلوار٬ پیراهن٬ اتیکت٬ کاپشن و ... میباشد

برند: NN
کیف لوازم احیاء خالی – بدون لوازم همراهکیف احیا با محافظ آلومینیومی یکی از ملزومات هر امدادگر، پرستار، پزشک و … می باشد که در حیطه فوریت و اورژانس فعال می باشد. کیف احیا دارای سه قسمت تفکیک شده در داخل و یک قسمت تفکیک شده توسط کش بر روی درب کیف می باشد. این کیف فضای کافی را برای قرار گیری تمامی..
495,000 تومان
قیمت بدون مالیات:495,000 تومان
برند: NN
سردوشی اورژانس ۱۱۵ و آمبولانس های خصوصیلباس مصوب اورژانس کشور طبق استاندارد های تعیین شده و مصوب دارای دو بخش لباس فرم اجباری و علایم غیر اجباری می باشد. در قسمت فرم اجباری رنگ و جنس پیراهن و شلوار و همچنین آستین بلند یا کوتاه پیراهن تعیین می شود. درقسمت علایم آرم ستاره حیات بر جیب چپ پیراهن. لو..
18,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000 تومان
 ماسک CPR بسمد | Besmedاحیای قلبی ریوی که به طور خلاصه شده CPR | سی پی آر نام دارد. احیای قلبی یا سی پی آر اقدامی برای بازگرداندن فعالیت تو عضو مهم  حیاتی بدن قلب و مغز میباشد. CPR عملکردی مصنوعی میباشد که باعث میشود فردی که هوشیاری خود را از دست داده ، گردش خون و تنفس اش جریان یابد تا زمانی ک..
39,000 تومان
قیمت بدون مالیات:39,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد چینیاسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ در..
3,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,600,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومی رنگیرنگ ارسالی ممکن است زرد، قرمز یا نارنجی باشد که بر اساس موجودی ارسال می شود.این محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد ..
2,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,800,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد ایرانی آلومینیومیاین محصول برای انتقال صحیح بیمار آسیب دیده در شرایط اورژانسی و سریع می باشد. سطح شیب دار اسکوپ دلیل نام گرفتن آن به این اسم میباشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود...
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
انگشتر بر استیل EMSدر حادثه هایی که عامل تروما به انگشتان دست منجر به تغییر شکل انگشتر می شود، یا در سوختگی هایی که پوست اطراف انگشتر ملتهب می باشد و امکان خروج انگشتر با بروز آسیب به انگشت همراه می شود یا فشار حاصل از تغییر شکل انگشتر باعث ایجاد فشار بر بافت ها یا اختلال درخونرسانی عروق انگشت م..
135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:135,000 تومان
برند: NN
قیچی پزشکی امداد و اورژانس و پانسمانقیچی اورژانس یکی از ابزارهای همیشه همراه یک پزشک، امدادگر، پرستار و … می باشد که می تواند در جیب، کیف اورژانس و یا آمبولانس همراه شما باشد. با توجه با زاویه دار بودن لبه پایینی آن در پاره کردن لباس بیمار یا مصدوم و همچنین در تعویض پانسمان کار را برای شما آسان ..
97,500 تومان
قیمت بدون مالیات:97,500 تومان
برند: NN
ساکشن دستی پرتابلساکشن دستی پرتابل با ایجاد مکش بسیار مناسب جهت خارج کردن مایعات و ذرات جامد در مجاری حلق و مجرای تنفسی مورد استفاده می باشد. ابعاد طرف مکنده آن ۱۸.۵ ×‌ ۶ سانتی متر می باشد. همچنین به آن یک ظرف جدا شونده با ظرفیت ۳۰۰ میلی لیتر متصل می باشد.  لوله و یا خرطومی متصل به ساکشن از جن..
850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
برند: NN
هد اموبلایزر یا تثبیت کننده و نگاهدارنده گردن و سر Head Immobilizer مدل CM هد ایموبلایزر قرمز با بست های محکم و با دوام ساخت کشور چین بسیار مقاوم و بادوام می باشد. این محصول با پوشش پلاستیکی خارجی و همچنین نئوپرن فرشده و مستحکم می باشد. اجزای أن براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشند. ب..
990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:990,000 تومان
برند: NN
برانکارد اسکوپ امداد تایوانیاسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ..
3,820,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,820,000 تومان
انگشتر بر امدادانگشتر بر امداد یکی از ابزار های ارزشمند امدادگران و آتشنشانان می باشد که در شرایط تروما به دست و انگشتان مصدومان نیاز به خروج انگشتر دفورمه (تغییر شکل داده) وجود دارد. در این شرایط انگشتر می تواند لیگمان ها و بافت های انگشت را تحت فشار قرار دهد. انگشتر بر امداد از جنس استیل ضد زن..
215,000 تومان
قیمت بدون مالیات:215,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)
نام
ایمیل
موبایل
توضیحات