منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بهداشت فردی

قیف ادرار ۳۷ درجه بکر گاهی افراد به دلایل مختلف نیازمند وسیله ای برای ادرار به صورت ایستاده، نشسته و یا دراز کشیده هستند. قیف ادرار به کمک آمده تا این معضل را حل نماید. این وسیله کاربردی که به خصوص مورد استفاده بانوان است، در ناحیه تناسلی قرار گرفته و به فرد اجازه میدهد تا در حالت ایستاده یا نشس..
145,000 تومان
محلول ضد عفونی کننده دست و پوست سپت اتک 500ccSeptattack Hand And Skin Antiseptic Solution 500mlضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی ریوسپت ۵۰۰ میلی لیتری - Rheosept Hand and Skin disinfection ضدعفونی کننده دست سپت اتک است. این محصول از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است. این ضدع..
40,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده دست بیست لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفون..
تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ده لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفونی ..
تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ۴ لیتری آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدعفونی ک..
تماس بگیرید
محلول ضدعفونی کننده دست ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromaxمحلول ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ض..
تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۵۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۶۲۵ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۲۵۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
ژل ضدعفونی کننده دست بطری ۳۰۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضد..
تماس بگیرید
تیوپ ژل ضدعفونی کننده دست ۶۰ میلی لیتری  آرومکس Aromaxژل ضدعفونی کننده دست آرومکس یکی از محصولات شرکت پاگسان می باشد. این ضدعفونی کننده دارای الکل آماده به مصرف است و میتوان به سادگی روی پوست دست از آن استفاده کرد. در ترکیب این محصول اتانول الکل ( ایتیلیک الکل ) بکار رفته است. اسکراب جراحی و ضدع..
تماس بگیرید
ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plus ضدعفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plus
ناموجود
برند: بوده | BODE
ضد عفونی کننده ابزار کرسولکس پلاس ۵ لیتر  Korsolex plusکنسانتره غلیظ برای ضدعفونی کردن ابزار پزشکی و دندانپزشکی ساخت شرکت BODE آلمان می باشد. این مایع را با میتوان بمیزان ۳ درصد رقیق کرد ( میتوان ۳۰ میلی لیتر را در ۱۰۰۰ میلی لیتر آب حل نمود) در این شرایط در مدت ۱۵ دقیقه عمل ضدعفونی شدن در محلول ..
800,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 52 (5 صفحه)