منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

استراحت طبی

بالش طبی ایمپريال طب و صنعت دیسک گردندیسک مهره مابین دو مهره میباشد که به شکل بالتک یا صفحه ای میباشد که فشار های وارده بر ستون مهره ها را جذب میکند و خنثی میکند. دیسک مهره ها به علت داشتن خصوصیت تغییر شکل در هنگام دریافت فشار ، شدت ضربات را کاهش میدهند. از وظایف مهم دیسک های بین مهره ..
580,800 تومان
پد تنبلی چشم سما طب پاکانتنبلی چشمتنبلی چشم یک عارضه چشمی است که در بیشتر در کودکان دیده میشود. در این عارضه، چشم دچار کاهش دید مرکزی میشود. با وجود اینکه ظاهر چشم کاملا سالم است اما فرد دچار ضعف بینایی و تنبلی چشم میشود. در افرادی که دچار تنبلی چشم شده اند، حتی با استفاده از عینک همچنان ضعف..
12,000 تومان
زیر نشیمن ارگونومی پلی یورتان سما طب پاکان – تک سایز مشکیدر نشستن های طولانی بر استخوان دنبالچه، لگن، و استخوانهای لگن و عضلات و لگیمانهای اطراف آن فشار وارد می شود. در وضعیت نشسته وزن اندامهای فوقانی را باسن تحمل می کند. در این وضعیت علاوه بر فشار وزن، فشار مضاعف پوزیشنال نیز در کمترین حالت ممک..
222,000 تومان
زیر نشیمن مموری فوم سما طب پاکان – تک سایز مشکیدر نشستن های طولانی بر استخوان دنبالچه، لگن، و استخوانهای لگن و عضلات و لگیمانهای اطراف آن فشار وارد می شود. در وضعیت نشسته وزن اندامهای فوقانی را باسن تحمل می کند. در این وضعیت علاوه بر فشار وزن، فشار مضاعف پوزیشنال نیز در کمترین حالت ممکن باعث خست..
402,500 تومان
پشتی طبی ماشین و صندلی سما طب پاکان مموری فوم تک سایزسبک زندگی امروزه باعث شده است ساعت ها پشت میز بنشینیم. یا در حال رانندگی باشیم. تغییری سبکی که بهمرا درد و اسپاسم کمر و لگن همراه می باشد که همه ما تجربه کرده ایم. برای رهایی از این فشار و اسپاسم می توانید هر چند دقیقه از صندلی جدا شده و ورزش ..
228,500 تومان
پشتی طبی ماشین و صندلی سما طب پاکان تک سایزسبک زندگی امروزه باعث شده است ساعت ها پشت میز بنشینیم. یا در حال رانندگی باشیم. تغییری سبکی که بهمرا درد و اسپاسم کمر و لگن همراه می باشد که همه ما تجربه کرده ایم. برای رهایی از این فشار و اسپاسم می توانید هر چند دقیقه از صندلی جدا شده و ورزش های کششی و..
180,000 تومان
چشم بند تنبلی چشم طب و صنعت  تنبلی چشمتنبلی چشم یک عارضه چشمی است که در بیشتر در کودکان دیده میشود. در این عارضه، چشم دچار کاهش دید مرکزی میشود. با وجود اینکه ظاهر چشم کاملا سالم است اما فرد دچار ضعف بینایی و تنبلی چشم میشود. در افرادی که دچار تنبلی چشم شده اند، حتی با استفاده از عینک همچنان..
13,440 تومان
چشم بند یک طرفه بزرگسال طب و صنعت  چشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، ..
13,440 تومان
چشم بند بزرگسال و نوزاد طب و صنعت چشم یکی از حساس ترین نقاط بدن انسان است. چشم از اجزای مختلفی تشکیل شده که به طور کلی وظیفه دریافت نور وبا تنظیم شدت و ضعف باعث دیده شدن تصاویر برای ما میشود. چشم شبکه ای گسترده است و مراقبت از آن بسیار مهم است. در طول شبانه روز، به علت استفاده مداوم از چشم ها، م..
19,800 تومان
بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE50 بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE50
ناموجود
بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE25 بالش الویت کننده پا یکی از ابزار کمک درمانی بسیار مهم در دوران نقاهت و بیماری بیمار می باشد. این بالش ضمن حفظ و نگهداری مچ و ساق  پا بالاتر از سطح قلب، انحنای طبیعی ستون فقرات و کوکسیکس (دنبالچه) را حفظ می کند. بالش یا تکیه گاه ما علاوه بر فراهم آوردن خواب..
780,000 تومان
بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE25 بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE25
ناموجود
بالش و تکیه گاه الویت کننده پا مدل HMD-LE25 بالش الویت کننده پا یکی از ابزار کمک درمانی بسیار مهم در دوران نقاهت و بیماری بیمار می باشد. این بالش ضمن حفظ و نگهداری مچ و ساق  پا بالاتر از سطح قلب، انحنای طبیعی ستون فقرات و کوکسیکس (دنبالچه) را حفظ می کند. بالش یا تکیه گاه ما علاوه بر فراهم آوردن خواب..
380,000 تومان
بالش نشیمن گاه گرد ۵۵ بالش نشیمن گاه گرد ۵۵
ناموجود
بالش گرد (رینگی) نشیمن سایز قطر 55بالش با پارچه کتان ضد حساسیت و لطیف. داخل آن از الیاف هالو پر شده است. قطر دایره بالش 55 سانتی متر و قطر دایره داخلی آن ۲۰ سانتی متر می باشد..ارتفاع این بالش ۱۰ سانتی متر می باشد. بالش گرد برای نشستن های طولانی مدت و جلوگیری از فشار به ناحیه کمر و ستون فقرات و ع..
80,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 61 (6 صفحه)