منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

سلامت محیط

دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست یاس همراه با استند چوبیاین دستگاه همراه با یک استند چوبی است. گلدان زیر استند خالی است و بدون گل ارسال میشود. ۴ الی ۷ روز کاری زمان برای ارسال این محصول لازم است در صورت نیاز به تحویل فوری لطفا با شماره های مدیلایف تماس بگیرید. ضدعفونی کننده ها و گ..
2,250,000 تومان
دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده  دست یاساین دستگاه قابلیت نصب روی دیوار و پایه را دارد و همچنین میتوان به صورت رومیزی از آن استفاده نمود.۴ الی ۷ روز کاری زمان برای ارسال این محصول لازم است در صورت نیاز به تحویل فوری لطفا با شماره های مدیلایف تماس بگیرید. ضدعفونی کننده ها و گند زداها  ..
1,990,000 تومان
پد جاذب روغن بکر - بسته بندی ۵۰۰ عددیمصرف سرخ کردنی ها و عوارض آنهاهمه ما میدانیم که تقریبا اکثر غذاهایی که در طول روز مصرف میکنیم، سرخ کردنی هستند. سرخ کردنی ها تبدیل به یک عادت روزانه در رژیم های غذایی افراد در سرتاسر جهان شده است. به طوریکه گذشتن از سیب زمینی سرخ شده برای افراد بسیار دشوا..
275,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4 دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4
فروش ویژه -3 %
دستگاه ضدعفونی کننده تمام اتومات استریل باکس مدل S4دستگاه دارای رنگ زمینه روشن می باشد و شما با کنترل می توانید رنگ پس زمینه آن را تغییر دهید.دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبا..
2,550,000 تومان 2,620,000 تومان
برند: متفرقه
گالن همراه آب تاشو آوند ۲۰ لیتری در جعبه ۱۰۰ عددیبرای نگهداری و حمل آب در منزل و یا مسافرت بسیار کاربرد دارد. این گالن بصورت تاشده و جمع و جور در بین وسایل همراه و یا در صندوق عقب ماشین شما براحتی جا می گیرد. در حین پر شدن کم کم بصورت باز شده در می آید. در کمپیگ ها و مسافرت ها حجم زیاد وسایل سف..
6,200,000 تومان
برند: متفرقه
گالن همراه آب تاشو آوند ۲۰ لیتریبرای نگهداری و حمل آب در منزل و یا مسافرت بسیار کاربرد دارد. این گالن بصورت تاشده و جمع و جور در بین وسایل همراه و یا در صندوق عقب ماشین شما براحتی جا می گیرد. در حین پر شدن کم کم بصورت باز شده در می آید. در کمپیگ ها و مسافرت ها حجم زیاد وسایل سفر و جمع و جور کردن..
72,000 تومان
تصفیه کننده هوا دنو مد مدل PM2Deno Med PM2 Air Purifierتصفیه کننده هوا دنومد مدل PM2 می باشد. این تصفیه کننده  مساحت ۶۴ متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد. این دستگاه مجهز به حسگر بو می باشد، به این معنی که بعد از حس بوی های نامطبوع و مضر شروع بکار میکند، سنسور ژاپنی بکار رفته در آن به گرد و غ..
5,160,000 تومان
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا
ناموجود
دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند دست دیواری راستا ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع..
2,100,000 تومان
ضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکروب هایی که نیاز به استفاده از مواد ضدعفونی را..
2,395,000 تومان
تونل هوشمند ضدعفونی کننده راستا مدل الماسضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع میکر..
17,700,000 تومان
تونل هوشمند ضد عفونی کننده راستا مدل اکونومیضدعفونی کننده ها و گند زداها استفاده از ضدعفونی کننده ها این روزها به دلیل گسترش ویروسها بسیار رواج پیدا کرده است. از انواع مختلف ضدعفونی کننده ها برای سطوح و بدن استفاده میشود. بهتر است ابتدا کمی بیشتر در رابطه با ضد عفونی کننده ها بدانیم. انواع م..
12,200,000 تومان
دستگاه ضدعفونی کننده اتومات استریل باکس توسط مه پاش با UV-B و فن دستگاه تمام اتومات برای ضد عفونی بدون تماس و حتی لمس دست می باشد. این دستگاه قابل استفاده در تمامی اماکن نظیر مدارس، ادارات، باشگاه ها، سالن های زیبایی، آموزشگاه ها، بیمارستان ها و مراکز درمانی، مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ..
4,600,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)