منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

لوازم جانبی تست قند خون

 نوار تست قندخون گلوکوشر مدل استار ( GlucoSure STAR ) بسته 50 عددینوار تست قند خون GlucoSure STAR در قوطی ۲۵ عددی عرضه می شود. این کیت ها از نظر کیفیت و طول اثر بسیار دقیق می باشند. پس از باز کردن قوطی باید توجه داشته باشید که ظرف مدت سه ماه باید از آن استفاده کنید وگرنه ممکن است نتیجه مطلوب را ..
92,000 تومان
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددی
ناموجود
نوار تست قند خون اکیوچک اکتیو بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu-Chek-Active در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. نوا..
تماس بگیرید
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددی
تماس بگیرید
نوار تست قند خون اکیوچک پرفورما بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون Accu Chek Performa در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید...
تماس بگیرید
نوار تست قند خون ماژور دو  MAJOR II بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون ماژور دو در بسته های ۵۰ عددی می باشد. باید توجه داشته باشید که پس از باز شدن هر بسته نوار تست قند فقط ۳ ماه فرصت دارید که از نوار ها استفاده کنید. می بایست این نوارها را در شرایط نگهداری مطلوب خشک و دور از معرض نور قرار دهید. این م..
94,000 تومان
نوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME DC  بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون آی ام ای دی سی IME-DC در بسته بندی عددی ۵۰ عددی عرضه می شود. باید توجه داشته باشید بعد از باز کردن هر بسته و قوطی نوار تست فقط ۳ ماه اعتبار استفاده دارد. در دمای اتاق و فاقد رطوبت نگهداری شود. میزان قند خون نرمال بین در حالت ن..
85,000 تومان
نوار تست قند خون امپرور بسته ۵۰ عددینوار تست قند خون امپرور EmpErOr در بسته بندی ۵۰ تایی ارایه می شود. این نوار تست قند خون در بسته بندی های متفاوت با عملکرد یکسان می باشد علت آن هم این است که دستگاه امپرور برای نوارهای خود کد تعیین نکرده و همه نوارهای ارایه شده کاربردی می باشند. و ارسال رنگ آن ..
78,900 تومان
نوار تست دستگاه قند بایونیم GM110این نوار تست ساخت کشور تایوان. با کیفیت ساخت بالا می باشد. در هر قوطی نوار ۲۵ عدد استریپت موجود می باشد. دستگاه تست قند خون بایونیم که با نام تجاری Bionime مدل Rightest GM110 در سایت ما ارایه می شود دارای دقت بالا و کیفیت مناسب یکی از ابزارهای کنترل علایم حی..
61,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)