منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

ابزار سلامت

ابزار سلامت برای تشخیص و درمان توسط پرسنل حرفه ای در مراکز درمانی یا به صورت استفاده عموم در منازل و مراکز غیر درمانی به کار می رود. این وسایل در پیشبرد درمان و تشخیص بسیار موثر هستند. این ابزار شامل بخشهای مراقبت از محیط٬ سلامت شخصی٬ استراحت طبی و ... می باشد.

پد جاذب روغن بکر - بسته بندی ۵۰۰ عددیمصرف سرخ کردنی ها و عوارض آنهاهمه ما میدانیم که تقریبا اکثر غذاهایی که در طول روز مصرف میکنیم، سرخ کردنی هستند. سرخ کردنی ها تبدیل به یک عادت روزانه در رژیم های غذایی افراد در سرتاسر جهان شده است. به طوریکه گذشتن از سیب زمینی سرخ شده برای افراد بسیار دشوا..
275,000 تومان
ترمومتر و تب سنج فلکسیبل دیجیتال دهانی رزمکس Rossmax - مدل TG-380دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت..
160,000 تومان
ترمومتر و تب سنج دیجیتال دهانی رزمکس Rossmax - مدل TG-100دمای بدن انسانبه طور کلی بدن انسان از طریق گیرنده های حرارتی دو نوع اطلاعات دریافت میکند. یکی از طرف گیرنده های حرارت مرکز (هیپوتالاموس) و دومی گیرنده حرارت پوستی. پوست بدن انسان در مجاورت با هوای پیرامون خود میتواند به دو صورت ارادی و..
110,000 تومان
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderدر چهار رنگ: قرمز، مشکی، نقره ای و آبی هزینه ساخت کلیشه و چاپ ۳۸۵,۰۰۰ تومانچاپ اختصاصی تک رنگ رنگ سازمانی کارتن ۲۴ عددی هزینه ثابت ساخت کلیشه و چاپ مدت زمان تحویل بعد از تایید نهایی ۷ الی ۱۰ روز ..
7,600,000 تومان
کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder کلین هولدر بسته ۲ عددی Clean Holder
فروش ویژه -4 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده بسته دو عددی Clean Holderبرنگ قرمز و مشکی این کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قر..
68,000 تومان 71,000 تومان
کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder کلین هولدر  بسته ۴ عددی Clean Holder
فروش ویژه -3 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderدر چهار رنگ: قرمز، مشکی، نقره ای و آبیاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، س..
145,000 تومان 149,000 تومان
کلین هولدر Clean Holder کلین هولدر Clean Holder
فروش ویژه -13 %
برند: متفرقه
کلین هولدر کیف نگهداری اسپری ضد عفونی کننده بهمراه اسپری ضدعفونی کننده Clean Holderاین کالا شامل یک کیف بصورت آویز یا متصل به کمربند می باشد که دربرگیرنده اسپری ( خالی می باشد و می بایست توسط شما پر شود‌ )‌ می باشد. کلین هولدر در ۴ رنگ مشکی، نقره ای، سورمه ای و قرمز قابل انتخاب می باشد. همچنین ش..
34,000 تومان 39,000 تومان
ترازو دیجیتال هایتک HI-TEC مدل HI-BS90AHi-Tec HI-BS90A Digital Scaleاندازه گیری وزن به طور مرتب میتواند به حفظ و توجه به سلامت فرد کمک بسیاری کند. افزایش ناگهانی وزن و یا کاهش ناگهانی آن میتواند از علايم بروز بسیاری از بیماریهای بسیار جدی باشند. به این منظور بهتر است هر خانوار حداقل یک وسیله..
1,322,000 تومان
تصفیه کننده هوا دنو مد مدل PM2Deno Med PM2 Air Purifierتصفیه کننده هوا دنومد مدل PM2 می باشد. این تصفیه کننده  مساحت ۶۴ متر مربع را تحت پوشش قرار می دهد. این دستگاه مجهز به حسگر بو می باشد، به این معنی که بعد از حس بوی های نامطبوع و مضر شروع بکار میکند، سنسور ژاپنی بکار رفته در آن به گرد و غ..
5,160,000 تومان
بخور التراسونیک هانی ول Honeywell مدل HH210دستگاه بخور هانی ول ساخت کشور آمریکا می باشد. این دستگاه بخور در دسته بخور های التراسونیک قرار می گیرد. اتاق خواب شما را تا ۳۰ مترمربع تحت تاثیر بخار بخور قرار می دهد. محفظه ورود مایع در بالای بخور وجود داردو براحتی بدون باز کردن دستگاه آن را شارژ کرد. ..
تماس بگیرید
دستگاه بخور سرد لانافرم مدل لیلی Lanaform Lily Baby Humidifierدستگاه بخور سرد لانافرم مدل لیلی یا Lily برای کودکان می باشد. مصرف آن خانگی است. مخزن آب آن شفاف و قابل مشاهده می باشد. مخزن آب این بخور ۳.۵ لیتر می باشد. این بخور بطور مداوم ۸ ساعت کار می کند. بخور دارای مخزن مایع خوشبو کننده برای ت..
985,000 تومان
بخور سرد لانافرم مدل Family Care Lanaform Family Care Humidifierدستگاه بخور سرد لانافرم مدل فامیلی یا مراقبت از خانواده می باشد. مصرف آن خانگی است. مخزن آب آن شفاف و قابل مشاهده می باشد. رنگ آرامش بخش و سبزی دارد. مخزن مایعات این بخور ۵ لیتر می باشد. این بخور بطور مداوم ۱۲ ساعت کار می کند. در ص..
995,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 122 (11 صفحه)