منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

امداد ورزش

برند: متفرقه
هد اموبلایزر یا تثبیت کننده و نگاهدارنده گردن و سر Head Immobilizer مدل CM هد ایموبلایزر قرمز با بست های محکم و با دوام ساخت کشور چین بسیار مقاوم و بادوام می باشد. این محصول با پوشش پلاستیکی خارجی و همچنین نئوپرن فرشده و مستحکم می باشد. اجزای أن براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشند. ب..
990,000 تومان
برند: متفرقه
برانکارد اسکوپ امداداسکوپ امداد یا Scoope Stretcher وسیله ای مهم و کاربردی در امر امداد و نجات می باشد. ساختار اسکوپ بصورت دو تکه شونده می باشد تا براحتی در زیر بیمار قرار گیرد. و بعد از اطمینان از ساپورت براحتی با دست قفل می شود. جنس اسکوپ آلیاژ آلومیونیمی می باشد. که باعث می شود اسکوپ در حمل ..
3,700,000 تومان
برند: متفرقه
باند طبی سه گوش یا مثلثیباند طبی سه گوش در تمامی فعالیت های امدادی و اورژانس کاربرد دارد. کم جا، سبک و کاربردی می باشد. از دیر باز طبق طب قدیم و همچنین در عصر کنونی یکی از وسایل ضروری کیف امداد شما می باشد. طریقه استفاده از آن و نحوه بستن آن در قسمته های مختلف بدن متفاوت است . کاربرد آن از بستن ..
10,000 تومان
اسپری سرما تاپ لوبر کول Top – Luber Cool Sprayاسپری سرما در حجم ۲۰۰ میلی لیتر تحت لیسانس کشور آلمان تولید می شود.اسپری تاپ لوبر کول برای ایجاد دمای منفی ۴۵ درجه سانتیگراد در هر بار اسپری می باشد. این اسپری کاربرد زیادی در مواجه با تروما و فعالیت های ورزشی دارد. از دیگرکاربردهای آن در دندانپزشکی ..
46,900 تومان
کیسه یخ فشاری یونیک Unique Instant Ice Compress
ناموجود
کیسه یخ فشاری یونیک Unique Instant Ice Compressبرای کاهش تورم عوارض ناشی از التهاب و درد اطراف ناحیه آسیب دیده از کمپرس سرد فشاری، استفاده می شود. انواع مختلفی از کمپرسورهای سرد در منزل و یا فضاهای خارج مانند زمین ورزش و یا بیمارستانها و حتی در آمبولانسهای ۱۱۵ و خصوصی وجود دارند، حتی از یک ..
7,900 تومان
هد اموبلایزر یا تثبیت کننده و نگاهدارنده گردن و سر Head Immobilizerهد اموبلایزر وسیله مهمی در مواقع اورژانسی و انتقال بیمار به مراکز درمانی یا در مراکز درمانی برای اعزام به بخشهای تشخیصی نظیر ام آر آی٬ سی تی اسکن و ... می باشد. این وسیله از مواد تخصصی و با دوامی تهیه می شود که در شرایط آب و هوا..
850,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)