منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش سوانح و سوختگی

تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
550,000 تومان
تخت معاینه و تزریقات عرض ۷۰ مدل KZ-IBتخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۷۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سال..
900,000 تومان
تخت معاینه کشو دار مدل NAJ-AB
ناموجود
تخت معاینه کشو دار مدل NAJ-AB  تخت معاینه کشو دار در سایز ۸۰×۱۸۰×۷۵ می باشد. فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مط..
1,590,000 تومان
پمپ درد ۱۰۰ میلی فرت مدیکال PCA

 پمپ PCA در شرکت فرت مدیکال آلمان ۱۰۰ میلی لیتری می باشد. پمپ درد در بسته بندی آسان باز شو و با کیفیت و دوام بسیار بالا ارایه میشود. از ویژگیهای آن می توان به تزریق دارو با سرعت مشخص و یکنواخت و تحت کنترل بیمار اشاره کرد. پمپ درد پرتابل بیمار در منزل و مراکز ..
250,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)