منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش اورژانس

تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
550,000 تومان
برند: متفرقه
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
168,000 تومان
لگن بهداشتی PIP لگن بهداشتی PIP
پیش سفارش
لگن بهداشتی PIPبیمارانی که توانایی حرکت ندارند،دارای بیماری هایی نظیر آلزایمر،پارکینسون،زوال عقلی و یا حتی افرادی تازه عمل کرده اند و نمیتوانند از تختشان پایین بیایند از لگن استفاده میکنند. لگن وسیله ای میباشد برای جمع آوری ادرار و مدفوع بیمار هایی که توانایی استفاده ی مستقیم از سرویس بهداشتی ر..
292,000 تومان
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP
پیش سفارش
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددیبرای پخش کردن دارو های خوراکی طوری که قاطی نشود و اشتباهی رخ ندهد در مراکز بهداشتی،درمانی و بیمارستان ها از کاپ های دارویی استفاده میشود. پل ایده آل پارس کاپ های دارویی از جنس پلی پروپیلن تولید میکند که دارای درجه بندی برای اندازه گیری دقیق دارو های مایع میباشد. ک..
1,260,000 تومان
رسیور پلاستیکی PIP بسته 150 عددی رسیور پلاستیکی PIP بسته 150 عددی
پیش سفارش
رسیور پلاستیکی پل ایده آل پارسPIP بسته 150 عددیرسیور ها وسایل مناسبی برای نگه داری ابزار پزشکی (قیچی،پنس و..)، نگه داری محلول های ضد عفونی کننده،جمع آوری نمونه های پاتولوژی،جمع آوری ترشحات و… در مراکز بهداشتی درمانی و یا در اتاق عمل میباشند. رسی.ر ها معولا در دو مدل یک بار مصرف و استیل در بازار ..
720,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ ABS یا فایبرگلاس رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی بر..
28,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ آلومینیومی رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرا..
72,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ آلومینیومیچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرارگیری مشخصات بیمار در نظر گرفته شده است. چارت دو صفحه ضخامت مناسبی دارد. معمولا پرونده کام..
65,000 تومان
برند: متفرقه
چارت تک برگ آلومینیومی A3چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی بیمار ( I&O= Intak..
58,000 تومان
برند: متفرقه
چارت تک برگ آلومینیومی A4چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی بیمار ( I&O= Intak..
19,500 تومان
فشارسنج عقربه ای رومیزی/دیواری مربعی ZTH-6001 فشارسنج عقربه ای رومیزی/دیواری مربعی ZTH-6001
ناموجود
 فشارسنج عقربه ای رومیزی/دیواری مربعی ZTH-6001فشار سنج های عقربه ای با فشار هوا کار میکنند، این نوع فشارسنج ها فنردار هستند و با استفاده از فشار عقربه ای را رو صفحه ی مدرجی حرکت می دهد که هر درجه ی آن نشانگر یک میلیمتر جیوه است. معمولا این مدل فشار سنج های عقربه به نسبت جیوه ای ارزان تر و حمل و ..
3,500,000 تومان
برند: متفرقه
آتل سیمی یا آتل شکسته بندی سِت ۶ عددیآتل ۶ عددی شرکت کیهان یکی از وسایل امداد و نجات و بخش اورژانس در مواقع نیاز به فیکس کردن اندام هایی که دچار تروما شده اند می باشد. آتل های توری یا سیمی سبک و محکم هستند و با توجه به شکلشان براحتی توسط باند، اندام مورد نظر بر روی آن فیکس می شود. با توجه به اند..
128,900 تومان
نمايش 1 تا 12 از 51 (5 صفحه)