منو
Your Cart

با هم و در کنار هم کرونا را شکست میدهیم... منحصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش!

بخش بیمارستانی

بخش های بیمارستانی


به طور کلی بیمارستان ها به چند دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: 


 • بیمارستان های عمومی 

 • بیمارستان های تخصصی

 • بیمارستان های فوق تخصصی

بیمارستان ها بسته به ابعاد آنها و تعداد تخت های موجود به بیمارستان های کوچک و بزرگ دسته بندی میشوند. علاوه بر این نوع تقسیم بندی ها هر بیمارستان برای ساماندهی به بیماران خود و همچنین برای خدمات رسانی دقیق و سریع تر از بخش های مختلفی تشکیل شده که باتوجه به نیاز بیمار هر یک از آنها در بخش مربوطه بستری و رسیدگی میشود. بخش بندی در بیمارستان ها این امکان را فراهم می آورد که ابزار تخصصی هر بخش در آن تهیه و تجهیز شود. هر بیمارستان با توجه به نوع تخصص خود از بخش های مختلفی تشکیل شده است اما به طور کلی در بیمارستان های عمومی، بخش بیمارستان عبارتند از:


 • بخش جراحی مردان و زنان 

 • بخش سوانح و سوختگی

 • بخش اورژانس

 • بخش نوزادان و اطفال

 • بخش ارتوپدی

 • بخش زنان و زایمان 

 • بخش گوش و حلق و بینی

 • بخش مراقبت های ویژه 

 • و غیره

به طور کلی تجهیزات عومی که در هر بخش به صورت عمومی تهیه و تجهیز میشوند عبارتند از: تخت های بیمارستانی، دستگاههای سنجش فشار، تست قند، دستگاههای معاینه ای، تراولی های حمل دارو، اکسیژن، پله های کنار تخت، لاکر های کنار تخت، برانکارد، پنبه، الکل، سرنگ، گاز، باند، بانداژ و بسیاری موارد دیگر. به صورت تخصصی نیز هر بخش نیازمند ابزارآلات تخصصی است که در هربخش به آن اشاره شده است. 


گروه راحیل تمامی تجهیزات عمومی و تخصصی مربوط به هر یک از بخش های عمومی و تخصصی بیمارستان ها را فراهم آورده است تا متخصصین این امر بتوانند به راحتی ابزار مورد نظر را برای مرکز درمانی خود تهیه نمایند. 

تخت معاینه و تزریقات عرض ۶۰تخت معاینه و تزریقات در سایز ۹۰×۱۸۰×۶۰ می باشد فوم داخل آن از کیلوی بالا و مقاومت بالایی برخوردار است. رویه چرم مرغوب دارد که شرایط ضد عفونی و شستشو راحتی دارد. این تخت در مراکز درمانی و بهداشتی (درمانگاه ها، بیمارستان ها، اورژانس، اتاق گچ گیری، مطب ها، و سالن های آرای..
550,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف استریل ویژه اتاق عمل- بسته بندی ۲۵۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای ..
115,000 تومان
یورین بگ بزرگسال بکر دو رو شفاف غیر استریل - بسته بندی ۲۸۰ عددیاز مزیت های یورین بگ یا کیسه ادرار بکر حجم بیشتر آن نسبت به سایر یورین بگ های موجود در بازار است که امکان استفاده و تخلیه کمتر را در بازه زمانی مشخص را می دهد .حجم یورین بگ بکر ۲۲۰۰ میلی لیتر می باشد. یورین بگ های بکر دارای حلقه آویز..
125,000 تومان
برند: متفرقه
دو پله تخت بیمار طرح چوب ضد لیز خوردنپله کنار تخت بیمار به صورت تک پله با رویه طرح چوب عرضه می شود. بدنه آن فلزی است. جنس آن بگونه ای است که براحتی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می باشد. قسمت فلزی آن با پروفیل آهن و رنگ کوره ای ساخته شده . آهن آن از پروفیل ۲.۵ سانت می باشد. رویه پله ها از مواد مخصوص..
168,000 تومان
لگن بهداشتی PIP لگن بهداشتی PIP
پیش سفارش
لگن بهداشتی PIPبیمارانی که توانایی حرکت ندارند،دارای بیماری هایی نظیر آلزایمر،پارکینسون،زوال عقلی و یا حتی افرادی تازه عمل کرده اند و نمیتوانند از تختشان پایین بیایند از لگن استفاده میکنند. لگن وسیله ای میباشد برای جمع آوری ادرار و مدفوع بیمار هایی که توانایی استفاده ی مستقیم از سرویس بهداشتی ر..
292,000 تومان
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددی PIP
پیش سفارش
کاپ دارویی مدرج بسته 1500 عددیبرای پخش کردن دارو های خوراکی طوری که قاطی نشود و اشتباهی رخ ندهد در مراکز بهداشتی،درمانی و بیمارستان ها از کاپ های دارویی استفاده میشود. پل ایده آل پارس کاپ های دارویی از جنس پلی پروپیلن تولید میکند که دارای درجه بندی برای اندازه گیری دقیق دارو های مایع میباشد. ک..
1,260,000 تومان
جعبه قرص هفتگی-PIP بسته 200 تایی جعبه قرص هفتگی-PIP بسته 200 تایی
پیش سفارش
جعبه قرص هفتگی پل ایده آل پارس-PIP بسته 200 تاییبرای نظم دادن به قرص هایی که در طول روز یا هفته استفاده میشود نیاز مند یک جعبه با تقشیم بندی درست است.برای افرادی که که به هر دلیلی فراموش میکنند کدام قرص برای چه زمانی میباشد جعبه قرص هایی که دارای تقسیم بندی هستند بسیار مناسب میباشند. افرادی نیز..
1,296,000 تومان
جعبه قرص روزانه/هفتگی PIP جعبه قرص روزانه/هفتگی PIP
پیش سفارش
جعبه قرص روزانه/هفتگی PIPبرای نظم دادن به قرص هایی که در طول روز یا هفته استفاده میشود نیاز مند یک جعبه با تقشیم بندی درست است.برای افرادی که که به هر دلیلی فراموش میکنند کدام قرص برای چه زمانی میباشد جعبه قرص هایی که دارای تقسیم بندی هستند بسیار مناسب میباشند. افرادی نیز که مسئولیت یک یا چند ب..
76,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ ABS یا فایبرگلاس رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس فایبرگلاس برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی بر..
28,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ آلومینیومی رنگیبا توجه به تغییر مداوم رنگ ها توسط تولید کننده رنگ عکس لزوما با رنگ چارت یکی نیستچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرا..
72,000 تومان
برند: متفرقه
چارت دو برگ آلومینیومیچارت دو برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت و نگهداری پرونده و وضعیت بیمار می باشد. این چارت بصورت دو صفحه روی هم می باشد که در هد آن جایی برای قرارگیری مشخصات بیمار در نظر گرفته شده است. چارت دو صفحه ضخامت مناسبی دارد. معمولا پرونده کام..
65,000 تومان
برند: متفرقه
چارت تک برگ آلومینیومی A3چارت تک برگ از جنس آلومینیوم برای استفاده در مراکز درمانی، بیمارستان ها جهت چارت وضعیت بیمار می باشد. این چارت با خمی که در بالای چارت قرار دارد براحتی بر روی تخت بیمار قرار میگیرد. ضخامت مناسبی دارد. معمولا علایم حیاتی بیمار ، میزان مایعات دفعی و جذبی بیمار ( I&O= Intak..
58,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 72 (6 صفحه)